Eurocup Ön Elemesi 1. Maç | Galatasaray CC 69 - 58 St. Petersburg

Re: Eurocup Ön Eleme | GALATASARAY - St.Petersburg

Birde şu açıdan bakmak gerek, turu geçeriz veya geçemeyiz ama asıl önemli olan Galatasaray basketbol takımı artık Uleb nezdinde önemli bir marka haline gelmektedir. Bence belli bir süre sonra istikrarlı ve sağlam bir yapı oturtulursa euroleague cok uzak gelmiyo gibi.

Unutmadan geçirilen çok zor günlere ve kadro dezavantajlarına rağmen geçen seneki eurocup perfomansı ile bence bu hakkı elde etmemizde kesinlikle bir payı olan Cem Akdağ ve ekibine ayrıca bir teşekkür etmemiz gerekir.

Nete pek giremediğimden dün akşam Ntv'de alt yazıda gördüm Eurocup'a katılacağımızı ve öyle bir fırladım ki sandalyeden hemen tv'ye yapıştım. :)

Her şey daha da güzel olacak, ilk maç keşke deplasmanda olsaydı ama olsun Apdi İpekçi de sağlam bir taraftarın önünde galibiyet almak güzel olacak.. Bekliyoruz..

Barış Şişman' Alıntı:
Nete pek giremediğimden dün akşam Ntv'de alt yazıda gördüm Eurocup'a katılacağımızı ve öyle bir fırladım ki sandalyeden hemen tv'ye yapıştım. :)

Her şey daha da güzel olacak, ilk maç keşke deplasmanda olsaydı ama olsun Apdi İpekçi de sağlam bir taraftarın önünde galibiyet almak güzel olacak.. Bekliyoruz..

Evet herkesi maça bekliyoruz.. :)

Maça gelmem imkansıza yakın üni. için Sakarya'da olacağım ama kalbim sizinle :)

Bu maç A.Şahenk spor salonunda oynanacak, düzeltme yapılırsa iyi olur.
A.İpekçi'de o tarihte başka bir organizasyon varmış.

Eyüp Yıldız' Alıntı:
Bu maç A.Şahenk spor salonunda oynanacak, düzeltme yapılırsa iyi olur.
A.İpekçi'de o tarihte başka bir organizasyon varmış.

Yuh artık. İlla bir ayağımızı Ayhan Şahenke sokuyorlar. Kombineleri de artık bu maçtan sonra çıakrırlar yada 300-500 kombine sataralr sadece

Sühan, kulübün bir hatası yok, aylar önceden konulmuş bir organizasyonmuş bu, S.Erdem olabilirdi belki alternatif, sanırım orasıda göz korkutmuş.

Eyüp Yıldız' Alıntı:
Sühan, kulübün bir hatası yok, aylar önceden konulmuş bir organizasyonmuş bu, S.Erdem olabilirdi belki alternatif, sanırım orasıda göz korkutmuş.

Klübün haytası Ayhan Şahenk'e maçı almak ile olmuş zaten Eyüp. Biz kaç bin kişi oluruzun hesbını yaparken şimdi 1000-1500 kişi salonda olacak. Yol olarak benim işime gelir Ayhan Şahenk. Taksimden metroya bindinmi önünde iniyorsun artık. Ama en azından Sİnan Erdemde perde sistemi ile oynayabilirdik. ( ya da sadece alt katalra taraftar alınarak yani)

Herşeye rağmen doldurlamıyız o salonu taksimden direk gidilebiliyorsa herkes için daha avantajlı sonuçta hemen her yerden taksime ulaşmak mümkün.

Yalnız Daçka yine pembe koltukları açmıyorum derse tam rezillik olur.

Neyse bunları sorun etmeye gerek yok.Şu an oraya seyirci çekmenin planını yapıp takıma destek vermeyi düşünmeliyiz. İyi yanı orası çok daha kolay dolar. 1000 kişi bile iyi ambiyans yaratır orada.

Abdi İpekçi ve ya Sinan Erdem olsaydı kesin gidecektim maça ama şimdi gitmem için maçın saati çok önemli, ona göre gidicem salona.

Uzaklık falan neyse de Ayhan Şahenk dingonun ahırı gibi kalıyor İpekçideki organizasyonu gördükten sonra.

Metro gidiyorsa Mecidiköyden taksim metroya ring servisler koyulsa bu maça özel.

Maç 2100 gibi başlasa daha iyi olur sanırım.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Uzaklık falan neyse de Ayhan Şahenk dingonun ahırı gibi kalıyor İpekçideki organizasyonu gördükten sonra.

Metro gidiyorsa Mecidiköyden taksim metroya ring servisler koyulsa bu maça özel.

Mecidiyeköy'den Taksime ring konmasına gerek yok ki:) Mecidiyeköyden binersin metroya Darüşşafaka durağın da inersin:)

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":2yy9y288]Uzaklık falan neyse de Ayhan Şahenk dingonun ahırı gibi kalıyor İpekçideki organizasyonu gördükten sonra.

Mecidiyeköy'den Taksime ring konmasına gerek yok ki:) Mecidiyeköyden binersin metroya Darüşşafaka durağın da inersin:)[/quote:2yy9y288]

Ala ala ben karşıyakalıyım nereden bileyim haha :)

Ha pardon Kutay:)) Ben İstanbul ayzısını görünce burada oturduğunu sandım. Gerçi Karşı yaka derken Anadolu yakası demişde olabilirsin:)

Sühan Cem' Alıntı:
Ha pardon Kutay:)) Ben İstanbul ayzısını görünce burada oturduğunu sandım. Gerçi Karşı yaka derken Anadolu yakası demişde olabilirsin:)

Öyle öyle anadolu yakası biraz daha uzak dursun cahilliğim ortaya çıkmasın diye öyle yazdım :)