Eurocup Ön Elemesi 1. Maç | Galatasaray CC 69 - 58 St. Petersburg

Re: Eurocup Ön Eleme | GALATASARAY - St.Petersburg

Emre Eminoğlu' Alıntı:
Yeni Bosna'dan Ayhan Şahenk'e nasıl giderim?

Metro büsle mecidiyeköy'e gel. Mecidiyeköyden metroya bineceksin Darüşşafaka istasyonunda in İstasyondan çıktığında zaten gösterirler sana.

Biletler biletix' te satışa çıkacak mı ? Yada salon girişinde mi satılacak. Bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın ..

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Emre Eminoğlu":r2gej5jv]Yeni Bosna'dan Ayhan Şahenk'e nasıl giderim?

Metro büsle mecidiyeköy'e gel. Mecidiyeköyden metroya bineceksin Darüşşafaka istasyonunda in İstasyondan çıktığında zaten gösterirler sana.[/quote:r2gej5jv]
Abi yeni mi oldu bu ?
Benim bildiğim hala böle bir şey var
metrobüsle zincirlikuyu zincirlikuyudan minibüs vardı hala gidiliyor mu böyle
bide abi senin dediğin şekilde darüşşafakada indikten sonra salon hemen orda mı ? Eğer böle bişi varsa daha mantıklı geldi benim bildiğimden

METRO ARTIK TAKSİM'DEN DARÜŞŞAFAKA'YA KADAR AKTARMASIZ GİDİYOR.

Salonun dibinde inecekler metroyla gelen arkadaşlar trafiğe kapılmadan.

10+ olur diye düşünüyorum. Ayhan Şahenk'te olması çok iyi olmuş.

Maçın bir seferlik Ayhan Şahenk'te olmasını ben şans olarak görüyorum açıkcası çünkü maç çok önemli çünkü telafisi yok ve hafta içi olması nedeniyle bi seferlik Abdi İpekçi'de olduğumuzdan daha fazla baskı yaratabiliriz diye düşünüyorum..
Daha yakın olduğu için bi seferlik sevinmişte olabilirim :oops:

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba

maç İzmir veya Ankara da oynanabilirmiş diye duydum

duyumu olan varmı bu konuda.

Cimbom'un Salon Çıkmazı
Başlık ve haber Cumhuriyet Gazetesi'nden Can İşbakan'a ait. Habere göre son anda Euro Cup elemelerine davet edilen G.Saray Cafe Crown, 29 Eylül'de İstanbul'da oynayacağı St. Petersburg maçını hangi salonda oynayacağını halen netleştirebilmiş değil. Sarı kırmızılıların geçen yıl olduğu gibi bu sezonda da kullanacağı Abdi İpekçi'de aynı tarihlerde 'Disney on Ice' isimli bir gösteri var. Bu sebeple Abdi İpekçi ihtimali ortadan kalkıyor. 2. seçenek olarak Sinan Erdem Spor Salonu düşünülmüş fakat maçtan bir gün önce iki takımın da idman yapması gereken salonda bu idman fırsatı yaratılamayacağı için bu alternatif de tercih dışı kalmış. Bu durumda mecburen Ayhan Şahenk'i gündemlerine almış sarı kırmızılı idareciler. Fakat Ayhan Şahenk'in de mevcut durumda ne halde olduğunu biliyoruz hepimiz. Habere göre 'şimdilik' ceza almayı da göze alarak bu salonda karar kılınmış.

Dün Banvit'in İstanbul'da oynadığı EuroLeague eleme maçının ardından G.Saray Cafe Crown'dan da benzer bir hamle bekleyebiliriz aslında. İstanbul'da gereken şartlar sağlanamıyorsa eğer, ki şu tabloda zor gözüküyor, Ankara Arena'da en az İstanbul'daki kadar taraftar desteğiyle maça çıkabilir sarı kırmızılılar. Hatta belki daha fazlasıyla. Ya da her zaman basketbola ayrı bir önem vermiş ve G.Saray'ın hiçbir zaman yalnız kalmadığı İzmir'de de oynanabilir bu karşılaşma. Organizasyon prosedürlerinin bütününe hakim değilim elbette, ama bu da düşünülebilir bence eğer ULEB tarafından bir sıkıntı yaratılmayacaksa.

Salsa baskete bu yazıyor bu konu hakkında.

Pınar Filiz' Alıntı:
[quote="Kamil Sarper Özsefer":ihp1a095]Arkadaşlar merhaba

maç İzmir veya Ankara da oynanabilirmiş diye duydum

duyumu olan varmı bu konuda.

Cimbom'un Salon Çıkmazı
Başlık ve haber Cumhuriyet Gazetesi'nden Can İşbakan'a ait. Habere göre son anda Euro Cup elemelerine davet edilen G.Saray Cafe Crown, 29 Eylül'de İstanbul'da oynayacağı St. Petersburg maçını hangi salonda oynayacağını halen netleştirebilmiş değil. Sarı kırmızılıların geçen yıl olduğu gibi bu sezonda da kullanacağı Abdi İpekçi'de aynı tarihlerde 'Disney on Ice' isimli bir gösteri var. Bu sebeple Abdi İpekçi ihtimali ortadan kalkıyor. 2. seçenek olarak Sinan Erdem Spor Salonu düşünülmüş fakat maçtan bir gün önce iki takımın da idman yapması gereken salonda bu idman fırsatı yaratılamayacağı için bu alternatif de tercih dışı kalmış. Bu durumda mecburen Ayhan Şahenk'i gündemlerine almış sarı kırmızılı idareciler. Fakat Ayhan Şahenk'in de mevcut durumda ne halde olduğunu biliyoruz hepimiz. Habere göre 'şimdilik' ceza almayı da göze alarak bu salonda karar kılınmış.

Dün Banvit'in İstanbul'da oynadığı EuroLeague eleme maçının ardından G.Saray Cafe Crown'dan da benzer bir hamle bekleyebiliriz aslında. İstanbul'da gereken şartlar sağlanamıyorsa eğer, ki şu tabloda zor gözüküyor, Ankara Arena'da en az İstanbul'daki kadar taraftar desteğiyle maça çıkabilir sarı kırmızılılar. Hatta belki daha fazlasıyla. Ya da her zaman basketbola ayrı bir önem vermiş ve G.Saray'ın hiçbir zaman yalnız kalmadığı İzmir'de de oynanabilir bu karşılaşma. Organizasyon prosedürlerinin bütününe hakim değilim elbette, ama bu da düşünülebilir bence eğer ULEB tarafından bir sıkıntı yaratılmayacaksa.

Salsa baskete bu yazıyor bu konu hakkında.[/quote:ihp1a095]
biz bekleriz izmire. :p
halkapınarda 4-5 bin seyirci yaparız.umarım izmirde olur.

Sarıyerde oturan biri olarak bilgi veriyim istedim.Evet daruşşafakaya metro geldi.Ancak salon ile metro çıkışı arasında yürüme mesafesi biraz fazla.Salona ters kalıyor metro çıkışı.

Metro açıldı arkadaşlar.Metrodan çıktıktan sonra Acıbadem'in içinden geçip yokuş sonunda bulunan duvardan atlamanızla birlikte toplamda 7-8 dakikalık bir yürüme mesafesi oluşuyor.

O zaman gene en mantıklısı metrodan 4.Leventte inip minibüsle gitmek o zaman 100 metre bayır aşağı yürüyoruz.

Sühan Cem' Alıntı:
O zaman gene en mantıklısı metrodan 4.Leventte inip minibüsle gitmek o zaman 100 metre bayır aşağı yürüyoruz.

Abi duvar dediysek korkma ya :) .Ben bile atladım o duvardan.İndi bindi yapmaya gerek yok.Yokuş ile metro arası 3 dakika filan anca sürüyor.

Ben 50 yaşlarında biri ile geleceğim o yüzden demiştim. Bayır çıkmaz fazla yol yürümez.:)

Ayhan ŞAhenk'de oynanacağı kesin mi maçın ?

Evet Kutay Bey, maç Ayhan Şahenk´te.

Bu arada resmi sitede erkeklerde ilk maçımız Erdemir görünüyor. Umarım tez zamanda el atılır oraya.

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":2tgiwue6]Ben 50 yaşlarında biri ile geleceğim o yüzden demiştim. Bayır çıkmaz fazla yol yürümez.:)
Senin yaşda fena değil abi neyse :)[/quote:2tgiwue6]
Arda, yahu bu söz kavgada bile söylenmez. İstanbul´da olup bu maça gidecek olsaydın, sanmıyorum bu kadar cesur davranacağını. : )

Teşekkürler Onur bey

HAzırlık maçları geleceğe yönelik umut verse de özellikle Antayada rakipler hem zayıf hem eksikti.Yurt dışında da çok güçlü olmayan Sloven temsilcileri ile oynadık .Onlarda bizim gibi yeni bir takım olsa da Petersburg kağıt üzerinde hazırlık maçlarında oynadığımız takımlardan çok daha kuvvetli.Ayrıca zaten nispeten zayıf olduğumuz 2 numarada Shipp'de olmazsa oldukça zor bir naç olacak.

Shipp'in durumunu bilen var mı peki ve Sertaç ve Gökseninin'de