Eurocup Ön Elemesi 1. Tur 1. Maç | Siauliai 73 - 73 Galatasaray CC

Re: BC Siauliai ? Galatasaray (Canlı)

3. Ceyrek özeti graves harikaydı MS kritik yerlerde toplar caldı takım savunması iyiydi. Kısacası kalitemizi sergiliyoruz.Zizic ve gurovic'in 0 katkı yaptıgı bi macı iyi götürüyoruz.

8-23
İnanilmaz bir periyot oynadik.
Tek kelimeyle Graves!
Cuneyt'im bir de su 2 tane soktun mu 3. yu de atmaktan vazgecsen :)
Cok rahat 3 hucumu da peynir gibi harcadik.
Onlari atsak 3. p 54-58 olacakti.

Maç gidiyor derken ortak olduk, ders alırız inşallah. Guroviç 3'luklerini devreye sokamadı hala.

Serbest atışları bu kadar kacırmasak...

Timur boşver maçı turu bırakanlar oldu. Basketbolu biraz bilen bir insanın iki ayaklı turun ilk maçının ilk 10 dakikasında böyle bir eleştiri yapması ne kadar mantık içeriyor galiba.
Yazık.
Timur Saglam' Alıntı:
Maç gidiyor derken ortak olduk, ders alırız inşallah. Guroviç 3'luklerini devreye sokamadı hala.

Graves her maç böyle mi oynuyor yoksa avrupa vitrin diye im merak etmiyor değilim.
TK da attığı sayıları düşününce imkansız diyorum.

Litvanya gibi ekol bir ülkenin takımına karşı ....

Böyle bi cümle mi vardı?

I love this game..

Demek ki neymiş? Maç bitmeden ileri geri konuşup takıma sallamamak lazımmış...

uA forumda bir arkadaş böyle yazmış, ne demek istemiş anlamadım :)

Graves maşallah çok iyi gidiyor.Ona biraz zaman gerektiğini söylemiştim.Milojevic bu sene bizim gizli kahramanımız olacak inşallah.Guroviç bugün gününde değil ama rövanşta onadan çok ümitliyim.Ziziç oda bugün iyi değil ya da sakat fazla şut kullanmadığını gördüm çünkü.
GİT STRİCKLAND GİT.yA LÜTFEN YÖNETİME YAKIN OLANLARA SÖYLESİN ŞU ADAMI GÖNDERSİNLER.Dediğimi duydu galiba bir üçlük attı hemen.