Eurocup Ön Elemesi 1. Tur 1. Maç | Siauliai 73 - 73 Galatasaray CC

Re: Eurocup; Siauliai: 73 - Galatasaray: 73

takımın bir numaraya ihtiyacı var hem de çok acil. oyun kurma konusunda çok eksiğiz. muhteşem hücum oyuncularımız var. fakat, oynatacak guard olmadıktan sonra nafile.

Ah Cüneyt ah! Saçma-sapağan üçlük denemeleri sebebiyle farklı kazancağımız maç berabere bitti. Murat hoca Strickland iyi oynuyorken neden bu kadar Cüneyt'te ısrar eder, akıl kârı değil!

Yirmi sayı geriden gelip 63-73 öne geçtiğimiz maçta rakibi dağıtmışken bu beraberlik olacak şey değil!

Zizic, Gurovic, Hüseyin üçlüsü maalesef çok etkisiz idi. Buna rağmen ikinci yarıda -son üç dakikayı ayırıyorum- rakibi sahadan sildik.

Milojevic, pota altını dağıttı. Graves, enerjisiyle rakibi çok zorladı...

Bu arada gecenin sürprizi Rusya'dan geldi... Eurucup'un en büyük bütçeye sahip takımlarından Triumph Lyubertsy, Base BC Oostende ile 78-78 berabere kaldı!

Onur Yavuz' Alıntı:
Sizlere söylenecek fazla söz yok. Boşuna inkar etmeyin, Murat Özyer´in gitmesi için çıktığımız her maçı kaybetmemizi istiyorsunuz. Kimsenin Galatasaraylılığını sorgulama hakkım yok ama Galatasaray sevginiz buysa ne diyeyim ki...

Sonunda itiraf ettiniz demek Murat Hoca'nın avukatlığını yaptığınızı.

Bu arada Galatasaraylılık sorgusu olmuyordu forumda değil mi ?
Meşhur ileti silmezleriniz,düzeltmeleriniz nerede Onur Bey ?

Galatasaraylılığı sorgulamanın yalnızca size ait olduğunu mu düşünüyorsunuz yoksa ?

Çok adam kaçırdınız bu siteden çok...

Ama beni kaçıramayacaksınız sayın Onur Yavuz.

bence yerli rotasyonu felaket...uzun maratonda özellikle lig türkiye kupası play off lar avrupa kupalarında oynayan takımların rotasyonları daima geniş olmalı...yabnacılar konusunda guard problemi yaşarız gibi geliyor bana marshall ne kadar faydalı olur bilemem...cünety hem yaşı hemde takımı oynatma konusunda çok zayıf..uzun rotasyonu derseniz ona keza...hüseyinin yaşı sorun olabilir geçen sene uzun süreli saktlandıgında neler oldugunu gördük takımımıza...cemal bu sene patlama yapmazsa..polat büyük takım psikolojinden kurtulamazzsa yerli uzun rotasyonu diger rakiplere göre çok zayıf..kısalarda zaten problemliyiz tufan sakat murat kaya halan gelişme kaydediyor ayrıca sakat erdem tamam yürekli oynuyor ama sadece o kadar...teo altay alican ne kadar süre alır bilinmez...sonuç olarak milan zizic milo graves dörtlüsü çok iii geri kalan kısım çok zayıf...eger biraz bu dörtlüye yaklaşacak bi dörtlü daha takımda olsaydı ozaman rahatlıkla şampiyonluktan bahsedebilridik...gordon green ömer li fb ülker kasunlu smith vujanıc shumpert li efes dudley wrıght blakney tutkulu telekom dan sonra 4.lüge oynarız gibi geliyor bana.....bu iletiyi takım ve kadro yapısı hakkındaki düşüncelerime yazmıştım maçtan önce.... dedigim gibi oldu milan milo graves zizic gerekli katkıyı verdiler graves ve milo fazlasını verdiler hatta ama yerliler yerinde saydı adeta....eger biraz yerliler ii katkı verseydi galibiyet almamız için hiçbi sebep yoktu...yerlilerin yetersizligini görmek için dürbünle bakmaya gerenk yok sanırım...

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":cxo205ub]
Sizlere söylenecek fazla söz yok. Boşuna inkar etmeyin, Murat Özyer´in gitmesi için çıktığımız her maçı kaybetmemizi istiyorsunuz. Kimsenin Galatasaraylılığını sorgulama hakkım yok ama Galatasaray sevginiz buysa ne diyeyim ki...

Galatasaraylılığı sorgulamanın yalnızca size ait olduğunu mu düşünüyorsunuz yoksa ?

Ama beni kaçıramayacaksınız sayın Onur Yavuz.[/quote:cxo205ub]

Diyelimki yaptığımız bu işe avukatlık diyorsunuz ve biz gerçekten avukatız.Bir sorunmu olcak?Sonuna kadar avukat olacağız sonuna kadar hocanın arkasında olacaz.Kimse kovalanmadı burdan herkes kendi isteğiyle gitti.Bu maçtan sonra silinen iletiler ve üyelere taktığınıza göre 17 sayıdan dönüşe ve takımın ayağa kalkışına verecek bir cevabınız yok.Çok değil 1 ay bekleyin izleyin takımı.Bu geri dönüş başlangıçtı.En çok 1 ay daha böyle dalgalanma olacak sonrası için sabırsızlanıyorum.

Bu sezon ilk kez takmımızı izleme fırsatı buldum,ilk yarı tam bi felaketti.Litvanyalılar yürüyerek atıyor bizim oyuncularımız ise sadece izliyorlardı,bian evvel bitsede kurtulsak bu eziyetten derken ikinci yarı bambaşka bi oyun muhteşem bi geri geliş...

İlk yarı karşımızda euroleague takımımı var diye düşünürken,ikinci yarı karşımızda bi ikinci lig takımı var sandım,öyle bsait top kaybı yaptılarki litvanyalılar iki üç kez ribaundu aldılar fakat bizim yarı sahaya geçemeden bizim oyuncularımız çaldı gayet komedi oldu biara en sonunda hoca dedi galiba "izin verinde bizim sahaya geçsinler çocuklar ayıptır :) "10 sayıda one geçtik son dakikalarda fakat yine amatörce top kayıpları falan derken beraberliği sağlandı...

Geri dönüşümüz takdiri hak ediyo ki ilk yarıda dökülen takımda bi graves izledik eğer 17 sayıyla bittiyse ilk yarı graves sayesindedir,tüm takım dururken o attı koştu çabaladı hele savunmada rakip guarda sülük gibi yapışışı var onun tuttuğu adam olmak istemezdim.Milojevic de özellikle ikinci yarı çok iyidi gerek ribaund gerek sayı,gurovic çok istikrarsız ama büyük potansiyel,stricland bence etkisiz eleman....Murat Hocayı çok beğendim bu maç gerek oyuna müdahalesi gerek oyuncu kullanımı ürettiği çözümler hakikaten görmek istediğim Özyer bu, umarım böyle devam eder,istanbuldaki maçta geçeceğimizi düşünüyorum yeterki ikinci yarıdaki oyunumuzu oynayalım...

Çekilen kuranın kolay olmadığını litvanya ekibinin dirençli olduğunu duymuştum.Ama ne olursa olsun takımın kötü başlaması iç açıcı değil ben yeni kurulmuş bu takıma biraz daha zaman verilmesi gerektiğine inanıyorum savunmayı oturtmak öyle kolay bir iş değil Yandık bittik elveda güle güle havalarına girmeye gerek yok daha erken!

Not: Acil 1 Numara!!!!!

Tonio'ya laf söyleyenler çıksın bakalım ortaya...Tonio gitsin diye konu hazırlansın diyenler, yok bundan cacık olmaz diyenler..hadi çıkın ortaya.hadi... ilk yarı özellikle savunmada kötüydük ve alan savunmasına hücum edemedik..ayrıca onlarda çok yüzdeli attı..2. yarı ise savunmayı sertleştirdik ve maça ortak olmayı bildik.ancak bu takımın guardı Cüneyt Erden olamazzzzz

Tam maçı izlemek için keyifli keyifli çay ocağını gidiyordum içeriye bi girdim içerde 10 kişi :shock: malesef izleyemedik

Cüneyt neden olur olmaz 3 lük atar.Anlaşılır gibi değil.Halbuki biraz asist yapmayı düşünse.Yine maç sonu kötü oynadık.2.yarıdaki reaksiyon olumluydu.Yani takım yine istikrarsız.Bu sene farkımız istikrarsızlığın maçtan maça değil de maç içinde kendini göstermesi sanırım.Kaliteli Türk oyuncumuz yok denebilecek kadar az.Hüseyin bu seneye iyi başlayamadı.Umarım toparlar.Zaten dar olan potaltı rotasyonu aksi durumda iyice daralıcak.Fenerin,telekomun,efesin uzunlarına bu rotasyon diş geçiremez çok açık.Kısalar keza öyle.Dolayısyla büyük bir değişiklik ya da süpriz olmazsa 9,5 milyon dolarlık bütçeyle yine hüsran yaşarız.

Milo tek basına macı aldı goturdu ikinci yarı. Esasında ilk yarı da bu isaretleri veriyodu milo, ama potaları bir turlu sevemedik. Tek eksiği faul yuzdesi idi. Heleki ribauntı alıp tek basına gidip bıraktığı bir turnike vardıkı, helal olsun diorum ( bu arada bu oyuncu murat özyer in ozellikle aldırdığı bir oyuncu). Adam hem kendi yerine hem zizicin yerine hemde cemalin yerine oynadı.

Ziziç ve guroviç in hiç gununde olmadığı bir maçta, deplasmanda litvanyanın 3 uncu iyi takımını 17 sayıdan geri gelip berabere bitirmek buyuk basarı. Murat Özyer in gecen seneki takımda olan savascı ruhu yakın zaman da tam randımanla bu takımda da olacağı ve ikinci devre 17 sayından geri gelip farkı 10 sayıya cıkarması ile belli oldu.

Fakat gene gecen seneki eksik lik olan maç sonunu iyi oynayamadık. Bunun en buyuk nedeni pg sıkıntımız. Bu dk larda soguk kanlı olup topu iceri oynıcak tecrubeli bir pg eksikliği cekiyoruz iki senedir. Graves mac boyunca cok iyi oynadı ama son iki dk cok acemice hatalar yaptı. Hala avrupa basketboluna adaptasyonu bitmiş deil bence ama cok yetenekli ve penetresi cok guclu bir oyuncu. Fakat kesinlikle pg deil, tam bir sg. Cuneyt ise ne yazıkki yeteri kadar cabuk deil ve o yuzden penetre etmeyi cok tercih etmiyor. Strickland ise bence gorev adamı. Savunması gayet iyi, topu iyi dolaştırıyo secimleri abuk yerler deil ama oda pg olarak kendinden bi sey yaratacak bir oyuncu deil. Yetenek leri belliki sınırlı bir oyuncu.

Eğer ki bu takıma yerli veya yabancı iyi bir pg alınabilirse cok farklı bir basketbol oynarız ve bu pota altıyla bbl de final hic te zor olmaz. Ama iyi bir pg ile.

Bu arada bu forumdaki bazı genç arkadaşlardan ricam biraz basket konusalım, Özyer istifa konusu artık kapansın lutfen. Takımımız budur, bundan sonra en fazla bir iki takviye olur, koc ta murat özyer olarak secilmis. Bize de taraftar olarak dusen gorev bu takımı desteklemek. Takım yenik ken sevinme ikon ları gondermek hiç şık deil. Galatasaraya yakısır sekilde tartısalım ve kişisel kavgaları takıntıları bir kenara bırakalım.

Maçı 40 dakika göz kırpmadan yorumcu gibi izledim birazdan kafamda bazı şeyleri oturtup ayrıntılı yazmaya çalışacam.AntiÖzyerciler sevinmesin sakın ;)

İlk yarı çok kötüydük Zizic tüm maçta felaketti.2. yarı takdiri hakeden bir çabayla Cücünün Gravesin ve azda olsa Gurovic'in dış atışları ve Graves ve Milojevic mükemmel pota altı oyunlarıyla maçı kazanıyorduk ki kötü bir maç sonu oyunuyla berabere bitirdik.Tebrikler Milo ve Graves
Bu arada Spormax bu maçta da açıldı sanırım tüm basketbol maçlarında açık olacak :) :)

Mithat Duran' Alıntı:
Maçın Adamı:

Evet arkadaşlar maçın adamı !!Murat ÖZYER kendisine teşekkür ediyorum son üç senedir ilk defa giden maçı çevirdiği için.Bunu neden söylüyorum maç sonu yaptığım telefon görüşmesinden ilk yarı 17 sayı fark olunca,bayağı moralim bozuldu.İçimden maç gitti dedim,yalnız soyunma odasında yaşanacaklardan bi haber olarak bu görüşe vakıf oldum.Soyunma odasında devre arası Murat ÖZYER fırtınası esmiş.Oyunculara karşı tavrı ve nasıl oynamaları gerektiği yönünde yaptığı uyarıların bayağı etkili bir konuşma içersin de ! olduğunu öğrendim .Bende tebrik ediyorum rakibin ismi fazla bilimesede sahip olduğu ekol bizim için yeterli,bilgileri bize veriyor .Çok zor bir maçı çevirdi.Tamam oyuncularda katkı yaptı fakat o oyuncuları o kıvama getiren yine Murat hocanın kendisi.Ben her nekedar ona muhalefet olsam da !!sezarın hakkı sezara maçın hakkı da Murat ÖZYER'e ait. Teşekkürler hocam!!!!!!

Mitat abi ağlamak istiyorum :) :) :) . Bunu kutlamamız lazım double patates kızartması ile. :)

Tugay Aktepe' Alıntı:

Ama beni kaçıramayacaksınız sayın Onur Yavuz.
İletimi dikkatli oku Tugay.

Ben yanlış yaptığım zaman özür dilemesini biliyorum, sende o cesaret bile yok...

Kenar yönetimimizi tebrik ederim. böyle bir deplasman dan beraberlik çıkarmak şanlı tarihimiz deki en büyük başarıdır. rakibimizin Amerikalı oyuncuları neydi öyle, nefes aldırmadılar. sırp basketbolcuları desen, atış kaçırmadılar. salon desen, 20 bin kişi marşlar, besteler millet kopmuş. zor iş, kolay değil bu takıma karşı alınan beraberlik...

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":3twnw9hd]Maçın Adamı:

Evet arkadaşlar maçın adamı !!Murat ÖZYER kendisine teşekkür ediyorum son üç senedir ilk defa giden maçı çevirdiği için.Bunu neden söylüyorum maç sonu yaptığım telefon görüşmesinden ilk yarı 17 sayı fark olunca,bayağı moralim bozuldu.İçimden maç gitti dedim,yalnız soyunma odasında yaşanacaklardan bi haber olarak bu görüşe vakıf oldum.Soyunma odasında devre arası Murat ÖZYER fırtınası esmiş.Oyunculara karşı tavrı ve nasıl oynamaları gerektiği yönünde yaptığı uyarıların bayağı etkili bir konuşma içersin de ! olduğunu öğrendim .Bende tebrik ediyorum rakibin ismi fazla bilimesede sahip olduğu ekol bizim için yeterli,bilgileri bize veriyor .Çok zor bir maçı çevirdi.Tamam oyuncularda katkı yaptı fakat o oyuncuları o kıvama getiren yine Murat hocanın kendisi.Ben her nekedar ona muhalefet olsam da !!sezarın hakkı sezara maçın hakkı da Murat ÖZYER'e ait. Teşekkürler hocam!!!!!!

Mitat abi ağlamak istiyorum :) :) :) . Bunu kutlamamız lazım double patates kızartması ile. :)[/quote:3twnw9hd]Son kale Mithat düştü :)

Sıktı artık bu tartışmalar, biraz basketbol konuşun. Tartışma yaratmak için fırsat kollanıyor maçlarda, provoke eden mesajlar...

Maça Litvanya takımı fırtına gibi başladı geçen sene ki Grand Kanarya maçımızdaki gibi.Dış atışlarda bulunan kolay sayılar, alan savunmasıyla birlikte bizi fena yıprattılar.Özellikle ilk periyotta Murat Hoca doğru 5'i bulmak için çok çaba sarfetti ancak savunmayı oturtamadı bunda hakemlerin kolay düdüklerinin de etkisi çok büyüktü.İkinci periyotta ise savunmayı bir adım daha düzelttik derken bu sefer de hucumda çok kolay atışları kaçırdık ve çok komik derecede hucum ribaundları verince fark 19'a kadar çıktı ancak bu sırada Strcikland oyuna girdi, tüm forumun gözüne soka soka ben buradayım diyerek tek kelimeyle savaştı.Takıma bir nebze hayat verdi iyi savunma yaptı, iyi toplar çaldı.İlk yarı Graves tek kelimeyle hucumda bizi sırtladı takıma ateş vermeye çalıştı ancak, Cüneyt,Guroviç ve Ziziç ayakta uyuyor gibiydiler.
İlk yarı çok komik bir sayıyla 17 sayı geride kapattık.

İkinci yarı ise 0-0 mış gibi başladık oyuna.Bu sürede attığımız 3 lüklerinde girmesi takıma savunma da ayrı bir güç vermiş olacak ki kısa sürede farkı 6 sayıya indirdik.Bu sırada Guroviç'in hafif kıpırdanması, Milojeviç'in savaşması ve Cüneyt'in şutlarının farkın erimesinde çok büyük katkısı var.

İyi savunmayla rakibi sürekli dış hucuma sürükledik ve şutları girmedikçe geri dönmede sorun yaşadılar ve bizde farkı kapadık özellikle Milojeviç'in tam sahayı geçerek attığı 2-3 turnike var ki rakibin geri koşmada ne derece zorluklar yaşadığının göstergesiydi.

Daha sonra Strickland tekrar oyuna girdi ve bir gömlek daha yukarı çıktı oyunumuz.Strickland tam br asker Amerikalı olarak belki bir hayal kırıklığı gibi görülebilir ancak bir Türk oyuncu olarak düşünülseydi süper katkı veriyor kenardan gelerek.Ancak Murat Özyer gene onu kenara aldı anlamsız şekilde.

Farkı 10 sayıya çıkardık 73-63 tahminen son 2 dakika vardı.Sazı Cücü aldı neredeyse tüm hucumlarda top onun elindeydi ve 24 saniyeyi kullanmak adına top sürdü ve sonrasında gereksiz şutlar attı bu sutların dönüşü potamızda fast-break sayısı oldu.Hoca mola aldı.Artık ne dedi bilmiyorum ancak gene Cücü attı, dönüşü gene sayı oldu ve Guroviç top çıkarırken kaybetti 5 sayılık fark bir anda 1'e indi.Son top onlara kaldı hakemin komik bir faul kararıyla 1 tanesini attı ve maç berabere bitti.

Takımımızın iyi yönleri ;

1-Takımımız az top kaybediyor.6 top kaybıyla oynadık.
2-Çok iyi şutorlere sahibiz.
3-İçeriyi karıştıran Milojevic gibi bir oyuncumuz var, Zizic gibi sırtı dönük süper işler yapan oyuncumuz var.
4-Guroviç biraz kıpırdanınca birşeyler oluyor takımda canlanıyoruz.
5-Zaman zaman süper ötesi bir savunma yapıyoruz.Bunun süresini artırmak lazım.

Takımımızın kötü yönleri ;

1-Dış atışlara çok yöneliyoruz.
2-Bazı oyuncularımız gerçekten çok formsuzdu.Zizic,Hüseyin,Erdem.
3-Maçı koparacağımız yerde yaptığımız küçük hatalarla maça ortak olma şansı veriyoruz rakibe.

Oyuncu Performansları ;

Erdem Türetken: Olmuyor olmuyor olmuyor bu olmuyor Erdem oyuna sertlik kazandırman gerekirken 5 dakika da 4 faul alıp oturuyorsun kenardan maçı izliyorsun bu takıma birşeyler vermenin zamanı.Emek kısmını en iyi yapan oyuncumuz sensin ancak birazcık yetenekte girmesi lazım işin içine yoksa olmaz.

Strickland:Bence maçın gizli kahramanı kenardan takıma savunma dinamizm getirdi serbest atışlarda iyiydi.Çok kritik yerde üçlüğünü soktu kendine güveninin bir nebze olsun yerine geldiğini düşünüyorum.

Cüneyt :Bu adamın en sevdiği iş üçlük atmak kenardan ne dense denilsin bu adam bunu atıyor abi, takımın savunmasında önemli bir yer oluşturan kaptan çok gereksiz şutlarla farkın kapanmasına neden oldu.

Milojeviç:Sahada herşeyini verdi, tüm saha boyunca fast'ta attı, hucum ribaundu alıp sayı da attı.Maçın görülen kahramanıydı diyebiliriz.Ancak söylemeden geçemicem serbest atış stili çok çok çok kötü ve biraz geliştirmesi lazım bu yönünü.

Guroviç:İsteksiz halde görülüyor, sanırım onu çok kısa zamanda Efsane ilan ettik.Biraz kıpırdanınca takım kendine geliyor ve çok tehlikeli oluyor ancak bazen saha içinde kayboluyor ve savunmayı çok isteksiz yapıyor.Guroviç buysa kalsın abi dedirtti.

Ziziç:Maçın hayal kırıklığıydı çok kolay fauller aldı saha da fazla durmadı yorum yapacak kelimeler bulamıyorum ancak biraz daha dipten top alması gerekir bence çok yukardan top alıyor, bu yüzden de drive yapmaya çalışıyor ancak bu onun işi olmadığı çok belli.

Hüseyin: Yorum falan yapmıyorum aklı bebeklerinde kalmış sanırım.Hayal kırıklığı yaşatıyor birisi Hüseyin kaptanla lütfen konuşsun ve onu kendine getirsin bilmediğimiz sakatlığı mı var acaba ?

Cemal:Hep aynı Cemal ne bir fazla ne bir eksik.

Graves:İlk yarı bizi tek başına taşıdı ve kendine hayran bıraktırdı bana bu sene yıldızımız olacak emin olun.Guard olarak iy iperformans sergiledi.Graves'in guard olduğu takım daha sayıya yakın oluyor açıkcası, çok yerinde bir transfer olmuş.

Kişisel görüşüm bu maçla ilgili.Rakip seyirci avantajını ve sahasını tanımasının avantajıyla ilk yarı 17 sayılık ciddi bir fark yarattı, ancak buradan ayağa kalkıp o farkı eritmek ve 10 sayı öne geçmek için harcanan çaba ayakta harcanır.Murat Özyer'i tebrik ediyorum kolay iş değil Zizic,Milojeviç,Guroviç,Hüseyin,Cüneyt gibi üst düzey oyunculara bağırıp onları bu derece savunma yaptırmak emin olun kolay değil.
Takımımızı tebrik ediyorum, zamanla daha iyi olacaklarına inanıyorum.Geçen sene ki Beşiktaş'a benzetiyorum takımımızı, Shumpert=Guroviç.Guroviç iyiyse Galatasaray çok iyi olur, kötüyse her maç zor olur.

Murat Özyer gitsin diye takım yenilsin düşününler olduğunu düşünmek bile istemiyorum ancak her mağlubiyetten sonra Murat Hoca gitsin demesin lütfen kimse.

Marshall dahil olmak üzere tüm yabancılarımızı beğendim!

Graves özellikle UMUT hocayı haklı çıkardı, çok iyi bir transfer, oyunun iki tarafındada etkili, vede herşeyi çok iyi yapıyor, ben çok beğendim.

Gurovic, Zizic, Milojevic te bence çok iyiler, bu maçta Milojevic dışında biraz etkisiz kaldılar ama tartışmaya gerek yok!

Ben Milojevic kadar akıllı vede güçlü bir oyuncu görmedim, gerçekten büyük kazanç olmuş oda Graves gibi.

Zizic bu maçta kendini gösteremedi ama ne olduğunu biliyoruz, özellikle kerem ve çorumlular!

Gurovic ise bence mutlu değil, sanki bir tutukluğu var gibi, umarım A.Şahenk'in havası suyu iyi gelirde kendini daha çok motive eder, tekrardan durdurulamaz bir oyuncu haline gelir!

Marshall konusuna gelince, ben kendisini çok gayretli gördüm, üzerindeki ürkekliği atmayı başarabilirse faydalı olacak bence, savunması ve top çalmaları beni mutlu etti, umarım şimdilik yetersiz olan performansına son verip büyük takım fobisini atlattıktan sonra yukarılara çıkıp, bize daha fazla katkı verebilir!

Fakat Yerli oyuncularımız beni hüsrana uğrattı, en iyileri cücüy'dü, o bile saçmaladı:(

Erdem, Hüseyin felaketti, Cemal'de ise bir kıpırdanma var fakat bu performanslarıyla şampiyonluk bize hayal şuan!!!

Ya iyi bir yerli oyuncu transfer edeceğiz, veya bir veya iki oyuncumuzdan kendilerini aşmalarını gelişim göstermelerini bekleyeceğiz!

İşte tam burası çok canımı sıktı, yerli oyuncularımızın yetersiz kalması kesinlikle yönetimin hocaya geç karar vermesinden kaynaklandı, umarım bir çözüm bulabiliriz, aksi taktirde böyle istikrarsız bir takım olacağız, özellikle ligde çok zorlanacağız!

Bu turu geçtiğimizi düşünüyorum, umarım diğer turda hoca takımı daha derli toplu hale getirir, yoksa hepimiz çok üzülebiliriz!