Eurocup Ön Elemesi 1. Tur 1. Maç | Siauliai 73 - 73 Galatasaray CC

Re: Eurocup; Siauliai: 73 - Galatasaray: 73

arkadaşlar artık şu digiturk u boşuna aramayın.. dün akşam açıktı, cumhurbaşkanlığında açıktı, banvit kupasında açıktı.. hep açıktı.. bundan sonra kapanır mı bilmiyorum ama dün akşam eko pakette ve eko-spor paketlerinde açıktı ki bu paketlerde normalde spormax şifreli.. sadece basketbol maçlarında açılıyor.. durup durup aynı şeyleri konuşuyoruz..

rövanş hakkında bir şey söylemek istiyorum.. aynı şeyleri geçen sene de hep konuştuk.. maçın en erken 20.00 de olması lazım.. aksi takdirde işten çıkıp gelen seyiriciye -ki birisi de benim- gelme demiş olursunuz.. adam maslakta çalışıyorsa sözüm yok ama daha uzak yerlerden gelecekler için, benim gibi anadolu yakasından akşam geçecekler için akşam trafiğinde daha erken bir saatte oraya ulaşmanın imkanı yok..

eyüp yıldız bu işleri geçen sene iyi organize etmişti:) yine yapar abiliğini.. hadi verdiim gazı :)

Başka yerde yazmıştım sanırım.Melih Gümüşbıçak'ın anlatmadığı sayılı spor dalları kaldı.Show tv hemen hemen her yayınladığı spor dalını bir kez olsa bile ona anlattırır.Uğur tarzında bişi yapıyolar sanırım :).Bence bu sezon ondan çok dinleeyeceğiz o yüzden en iyisi maçlara gitmek :)

Emre Yuksel' Alıntı:
arkadaşlar artık şu digiturk u boşuna aramayın.. dün akşam açıktı, cumhurbaşkanlığında açıktı, banvit kupasında açıktı.. hep açıktı.. bundan sonra kapanır mı bilmiyorum ama dün akşam eko pakette ve eko-spor paketlerinde açıktı ki bu paketlerde normalde spormax şifreli.. sadece basketbol maçlarında açılıyor.. durup durup aynı şeyleri konuşuyoruz..
Emre sen biliyosun galiba bende 9.90 lık paket var ondada açık olacakmı onuda bi söylede durup durup bidaha aramayalım.

Bilmiyorum daha önce yazıldımı ama dünkü maçta 4.periyotta yanılmıyosam Mliojevic ribaundu aldı bizim potada topu yere vurdu ve karşı potaya kadar bi potadan diğeri potaya gitti tıpkı bi guardı gibi ve turnikeyi bıraktı ağzım açık kaldı bi 4-5 numara değil mübarek guard.Böyle bi oyuncu avrupa da az topu yere vurabilen içeriye drive edebilen hemde şutu olan çok doğru bi transferdir Mlilojevic...

Benim bildiğimde spormax sadece maç zamanları yayın yapan bi kanal ve ekosporda var, ama normal zamanlarda yayın yapmadığı için kapalı gözüküyor sanırım. Bende 9.90 lık paket var ve şu an izleyemiyorum maçı. Sadece digitürk kutusu almak spormax izlemek için yeterli değilmiş boşu boşuna digitürk'ü aramamışım, gerçi tecrübeylede sabitledim olayı.

Mallesef spormax denilen kanal yüzünden bende maçı izleyemedim.Baktığımızda bizimkilerin aklı 2.yarıda başlarına gelmiş.Gurovicteki durgunluğun nedeni nedir acaba bilen varsa yazabilir mi?

VOLKAN KIZILTAŞ

Okul yoğunluğundan dolayı bu maç için yazımı yazamadım ama maçı teknik olarak analiz eden abilerime teşekkür ediyorum. Eleştiri de var içlerinde, tebrik de var, heyecan da var. Her zaman böyle yazılar görmek dileğiyle.

Rövanşataki maçlarda çok iyi olacak olan Guroviç ve Zizic le beraber bu maçın yıldızları Graves ve Milojevic in katkılarıyla çok rahat geçeceğimizi düşünüyorum.Türk oyuncular anlaşılan bu sene bence savunmada önemli rol oynayacaklar.Çünkü sayılarımızın yüzde 70 ini yabancı oyuncularımızın atacağını düşünüyorum.
Bu arada Cüneyt i biri durdursun yahu.İstatistiklerine baktım 8 de 2 üçlük atmış.Takıma bu kadar zarar veremez bir takım kaptanı.Ha sorumluluk alacaksn ama hep üçlük atarak değil.Arkadaşlarına güzel asistler yaparak,takım arkadaşlarına pozisyonlar yaratarak ve sayı atmayı düşünüyorsan da penetre yaparak,savunmayı şaşırtacak bişeyler yaparak sorumluluk alabilir.

Mithat'a!

Son kale düştü demiştim ama yazıyı okuyunca düşmediğini gördüm, düşmek üzere diye düzeltiyorum yazımı :)

Daçka maçına gel, bana hocanın yaptığı hataları göster, biraz daha ciddiyete binsin eleştirilerin, aksi taktirde sadece klavye başından eleştirilerin havada kalıyor.

Murat hoca var diye salona gelmemek ne demek?

Bilen bilir yıllarca biz H.Üner'e rağmen salondaydık! bilmem anlatabildimmi???

Birde duydumki kombine bile almamışsın!

Tamam anladık sen locadan izlersin maçları ama 1 adet kombine alda bir öğrenci arkadaş sebeplensin be kardeşim :)

Senden Javtokas ve Lavronovic kardeşleri istemiyoruzki?

Kombine al, maçlara gel, eleştirilerini dinlemeyen FENERLİ OLSUN :) :) :)

Haydi kal sağlıcakla.

Maçın tekrarını GS tv verdide çok şükürm izleyebildim.Graves çok agresif.İlk yarıda takımı oyunda tutarak maçın hezimetle sonuçlanmasını önledi.İkinci yarı diğer yabancılar(Zizic dışında)da oyunun içine girdiler.Miloyeviç oyun kurucumuza örnek olacak içeri drivelarıyla çok faydalı oldu.MS bile mücadelesiyle top çalarak fena bir maç çıkarmadı.Biraz guard kaynaklı birazda faul problemi yüzünden Zizic'i kullanamadık.Hüseyin maçta pek değil gibiydi.Bir topu sürmek isterken top arkasında kaldı.Ama geçen seneki çizgisini yakalayacağını düşünüyorum.Guroviç'in ki dönemsel gibi.Çok zorladı.Ama zamanla attıkları girecektir.Cüneyt'i ise izlemek de yazmak da eziyet.Asist yok,sayı yok her zamanki gibi,değişiklik yok.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mithat'a!

Son kale düştü demiştim ama yazıyı okuyunca düşmediğini gördüm, düşmek üzere diye düzeltiyorum yazımı :)

Daçka maçına gel, bana hocanın yaptığı hataları göster, biraz daha ciddiyete binsin eleştirilerin, aksi taktirde sadece klavye başından eleştirilerin havada kalıyor.

Tamam anladık sen locadan izlersin maçları ama 1 adet kombine alda bir öğrenci arkadaş sebeplensin be kardeşim :)

Haydi kal sağlıcakla.

Cumartesi şehir dışındayım .Pazar günü geliyorum !!

Merak etme kombineler alındı yıldızdan ve marmaradan bazı kardeşlerimize iletildi.Sen sıkıntı yapma maçlara Murat hoca için gelmediğim doğru değil ben takımı seyretmeye geliyorum. Hocayı değil !!!!

Bulaşacak kimse kalmadı bana yazılıyorsun değil mi? ama ben bu oyunlara gelmem

Misafir' Alıntı:
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mithat'a!

Haydi kal sağlıcakla.

Merak etme kombineler alındı yıldızdan ve marmaradan bazı kardeşlerimize iletildi.Sen sıkıntı yapma maçlara Murat hoca için gelmediğim doğru değil ben takımı seyretmeye geliyorum. Hocayı değil !!!!

Mithat şimdide misafir görüntüsünemi büründün:)

Cevdet Akay' Alıntı:
Eyüp bey ve Mithat bey , çekim 15 bölüm 3 :)

Abi bizim piyasada cekim 15 bölüm 3 diye bir sey yok :) Dalgada gecmek degil amacım sadece bunu okuyunca koptum sanırım sahne 15 bölüm 3 demek istedin cevdet abi neyse. Aslında kamera arkasını izlemek daha güzel eger ayhan sahenkde bu cumartesi cekim yaparsanız kamera arkasını yakalamıs oluruz dizinin, deplasmandaki hesaplasma diye gecer bölümün adı :):).

Macdan daha cok izlenme oranı sahipsiniz ama eyüb abi mithat abi :)

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Cevdet Akay":t1jodjad]Eyüp bey ve Mithat bey , çekim 15 bölüm 3 :)

Abi bizim piyasada cekim 15 bölüm 3 diye bir sey yok :) :) :) Dalgada gecmek degil amacım sadece bunu okuyunca koptum sanırım sahne 15 bölüm 3 demek istedin sanırım cevdet abi neyse aslında kamera arkasını izlemek daha güzel eger ayhan sahenkde bu cumartesi cekim yaparsanız.

Macdan daha cok izlenme oranı sahipsiniz ama eyüb abi mithat abi[/quote:t1jodjad]
Volkan kardeş amacım dalga geçmek değil , zaten Mithat bey ve Eyüp bey bunu biliyorlar. İkisinin yazışmalarını çok seviyorum. Bölüm ve çekim konusunda hatam varsa kusura bakma , köyden yarın geldim. :)

"Cevdet Akay
Volkan kardeş amacım dalga geçmek değil , zaten Mithat bey ve Eyüp bey bunu biliyorlar. İkisinin yazışmalarını çok seviyorum. Bölüm ve çekim konusunda hatam varsa kusura bakma , köyden yarın geldim. :)

Yok abi benim amacım dalga gecmek degildi.Sadece terimde hatan olmus komik geldi bana okadar yannıs anlasılma olmasın sadece cok hosuma gitti o cümle estafrullah köyden felan gelsende gelmesende bilmek zorunda degilsin abim normaldir.

Volkan Ozger' Alıntı:
"Cevdet Akay

Yok abi benim amacım dalga gecmek degildi.Sadece terimde hatan olmus komik geldi bana okadar yannıs anlasılma olmasın sadece cok hosuma gitti o cümle estafrullah köyden felan gelsende gelmesende bilmek zorunda degilsin abim normaldir.
;)

Misafir' Alıntı:
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mithat'a!

Haydi kal sağlıcakla.

Biraz yavaş olalım.
Kimse bizi zan altında bırakamaz böyle bir mevzuda. Siz kendinizi ne zannediyorsunuz da böyle bir cümle kurabiliyorsunuz.
Bize böyle bir teklif gelmedi, gelse de senin isminin geçtiği bir mevzuya cevabımız her zaman nettir ve reddir ! Kombineyi verdiğin isimleri bir de biz öğrenirsek seviniriz.
"Yıldız" kelimesini kullanırken 2 kere düşünelim bundan sonra.

Önce uslub konusunda sana yavaş olmanı tavsiye ederim.Sanırım daha önce de yazmıştın mak.müh. diye hatırlıyorum.Yanılıyorda olabilirim .Sen benim yazımdan nasıl bir sonuç çıkardın da kendini zan altında hissettin.Anlamış değilim!! seni şahsen tanımamakla beraber muhabbetim de yoktur.Zaten kendime yıldız dan muhattab arasam senle değil senden daha eski olan şimdi mezun olmuş.Ahmet abinle dialoğa geçerim sevgili Hasan

Ama unutmayın daha önce yaptığınız bir platform da dönemin yöneticilerini de okulunuza getiren yine bendim.Demek ki tanımadan ,bilmeden vede anlamadan konuya yorum yapmak yanlış bir tutum oluyormuş değil mi ? kardeşim.

Benim elime gelen 7 adet kombineyi de tekrar yazıyorum yıldız ve marmarada okuyan arkadşlarıma verdim.Zaten iki tanesi kuzenim olur.Sanırım bu cevap seni zan altından kurtarır!!! Hasan kardeşim.