Eurocup Ön Elemesi 1. Tur 2. Maç | Galatasaray CC 94 - 63 Siauliai

Re: Eurocup | Galatasaray: 94 - Siauliai: 63

aynen abi 2 dk önce laf etti adama abi afiyet olsun dedi ve en büyük GERİ VİTES e eyüp abi geçdi :)

abi dün geceden beri foruma bakmnamışım ve resmen komedi filmi yaşamışsınız...
sanırım şöyle birşey olmuş yanlışları düzeltirsin mithat abi olay örgüsündeki
1)maçta çıkan olaylar
2)rahat kazanılan maç
3)maçtan sonra ''şu fener napıyo'' merakının sonucunda maç izlenmeye gidilmesi
4)içeriye giren 7-8 civarında gs formalı adam
5)yedikleri gollerden ötürü cinnet geçirmeye meraklı fb taraftarının ''siz ne ayaksınız'' sorusu
6)eyüp abinin gaza gelişi
7)mithat abinin 8e 500 olduğunuzu farketmesi ve olayları engellemesi
8)eyüp abinin geri vites yapması
....okuduklarımdan bu çıktı,yanlışım varsa düzeltin mithat abi...

Deniz Baskın' Alıntı:
abi dün geceden beri foruma bakmnamışım ve resmen komedi filmi yaşamışsınız...
sanırım şöyle birşey olmuş yanlışları düzeltirsin mithat abi olay örgüsündeki
1)maçta çıkan olaylar
2)rahat kazanılan maç
3)maçtan sonra ''şu fener napıyo'' merakının sonucunda maç izlenmeye gidilmesi
4)içeriye giren 7-8 civarında gs formalı adam
5)yedikleri gollerden ötürü cinnet geçirmeye meraklı fb taraftarının ''siz ne ayaksınız'' sorusu
6)eyüp abinin gaza gelişi
7)mithat abinin 8e 500 olduğunuzu farketmesi ve olayları engellemesi
8)eyüp abinin geri vites yapması
....okuduklarımdan bu çıktı,yanlışım varsa düzeltin mithat abi...
Ne yani şimdi bu olaylar mı oldu.Of of of Eyüp abi yine ortalığı toz duman etmiş anlaşılan.Çok komik ya.Helal olsun ama Eyüp abime.

geçrekten bu kadar rahat kazanacağımızı tahmin etmezdim.O sıralar televizyonda "fb-arsenal"komedi filmi olduğundan maçı izleyemedim ama kalbim hep aslanlarımızlaydı.Umarım bu performansın üzerine koyarak devam ederler ve bu sezon başarılı olurlar.

Bilet fiyatları gerçekten pahalı.Normal maçlar 5 derbiler 10 ytl olursa eminim çok daha fazla seyirci olacaktır salonda.Kombine alınsın diyede bilet fiyatlarına bu kadar bindirilmez. Dikkat !

Ekrem ÖZCAN' Alıntı:
sana bişey olmaz eyüp abi senki üstünde gs formasıla Fenerbahçe lilerin ortasında adamlara rajon kesen birisin :D

Eyüp Yıldız : Ben feneri sevmyorum kardeşim...
Eyüp Yıldız : Ben seneri sevmek zorundamıyım...
Eyüp Yıldız : Sen ne diyorsun Kardeşim...

Bu yukardaki sözler eyüp abinin sarf etti cümlelerin 1-2 si :D
bravo eyüp beye aslında bi maç sonu zafer turuda atılabilirdi taksimde

Geri vitese takmışım yuh :)

Coşkun abi taktı geri vitese, masamıza oturup bende cimbomluyum fener 5 yedi benimde hoşuma gitti dedikten sonra tamam abi o zaman şerefine dedim!

Birde bende sizin gibi tamam beyler kusura bakmayın deseydim kesin dayak yerdik, çünkü bu fenerliler korktuk diye böyle söylediğimizi sanıp direk dalarlardı!

Yani dünya yuvarlak, hep ileriye gidersen geriyede gitmiş oluyorsun, birde küfür etmemişim hakaret etmememişim her türlü arsenali tutarım hemde sonuna kadar!

Nede olsa eskimiz arsenal :)

Kopenhag'da az şey yaşamadık arsenal'le bir nevi vefa borcu benimki.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Geri vitese takmışım yuh :)

Coşkun abi taktı geri vitese, masamıza oturup bende cimbomluyum fener 5 yedi benimde hoşuma gitti dedikten sonra tamam abi o zaman şerefine dedim!

Birde bende sizin gibi tamam beyler kusura bakmayın deseydim kesin dayak yerdik, çünkü bu fenerliler korktuk diye böyle söylediğimizi sanıp direk dalarlardı!

Yani dünya yuvarlak, hep ileriye gidersen geriyede gitmiş oluyorsun, birde küfür etmemişim hakaret etmememişim her türlü arsenali tutarım hemde sonuna kadar!

Nede olsa eskimiz arsenal :)

Kopenhag'da az şey yaşamadık arsenal'le bir nevi vefa borcu benimki.

ana şuna bak nerdese dalacağı adama ÇOŞKUN ABİ diyor resmen son gaz GERİ VİTES desin abi :D

Eyüp abi ve Mithat abi sizi tek geciyorum ya :p

İkili olmussunuz tam anlamıyla ben geceden sunu cıkarıyorum hastanede bitecek iş evde bitmis :p

Eyüp abiyi kim gaza getirdi ayrıca eyüp abi ger vites yapmamıs Allahına kadar vitesi 5 takmıs 500 kişinin arasına dalıp feneri sevmiyorum Arsenali tutuyorum demesi cesaret örnegi ama mithat abi nasıl aldın eyüp abiyi onların elinden orayı kacırdım heralde :p

Bide eyüp abi sen mithat abinin yanında icme bazı seyler kacırıyon agızından sonra delil olarak kullanıyor mithat abi allahdan her maca gitmiyor yoksa kirli camasırlar sitede yayınlanacak :)

Selçuk Kahveci' Alıntı:
ben bu coşkunu iyice merak ettim yaaa
ya adam çıkdı bize siz milliyetçş değilmisiniz bende gs liyim sizdende gs liyim dedi ama ayıp dedi

eyüp abi bi başladı ben fb sevmiyom zorundamıyım felan demeye:)

sonra geri vites e takdı :D

Cevdet Akay' Alıntı:
[quote="Selçuk Kahveci":4bzccisl]bende fenevlilev bizim maça geldiler sandım
Evet kardeşim geldiler , hatta yanımızda Arsenal diye bağırdılar :)[/quote:4bzccisl]
geri vites meselesi :)
abilerim kardeşlerim bu muhabbetleri okudukça İstanbul'a maça gelme hevesim gittikçe artıyor yemin ederim.

[/quote]
geri vites meselesi :)
abilerim kardeşlerim bu muhabbetleri okudukça İstanbul'a maça gelme hevesim gittikçe artıyor yemin ederim.[/quote]
En yakın zamanda bekliyoruz :)

Başlık iyice geyik olmuş. Arada sırada gerekli de olsa biraz ara versek güzel olur :)

Mithat Abi : YÖNETİCİ
Eyüp Abi : Taraftar

olayda bişeyi unutmuyom Eyüp abi adama ben feneri sevmek sorundamıyım dior

adam çıkıp bende gs liyim sizdende çok gs liyim diince

mitat abi orda dur dedi :D