Eurocup Ön Elemesi 1. Tur 2. Maç | Galatasaray CC 94 - 63 Siauliai

Re: Eurocup | Galatasaray: 94 - Siauliai: 63

Erdal Icelli' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":1yn4rzem]

Not: Eyüp ve Kerem dün akşam yaptığınız itirafı bu forumda da yapınız.Yoksa ben açıklarım!!!! :p

Evet merakla bekliyor site söz sırası Eyüp abide :)

Bide sunu anladık kendi mekanında olsa 200 fenerlinin arasına 7 8 kişi girmiceksin 8)[/quote:1yn4rzem]
Erdal eyüp abinin mekanında değildik. Ayrıca hiç farketmez 300 500 olsa ne olur, efendi efendi dayağımızı yeriz ama geri vites yapmayız değilmi eyüp abi. :)

Mac Cok qüzeLdi CanLı Sahit oLmak Daha GüzeLdi

[ Mesajımız Yerine uLastı ßu dahada qüzeLdi ]

Erdal Icelli' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":187v18vx]

Not: Eyüp ve Kerem dün akşam yaptığınız itirafı bu forumda da yapınız.Yoksa ben açıklarım!!!! :p

Evet merakla bekliyor site söz sırası Eyüp abide :)

Bide sunu anladık kendi mekanında olsa 200 fenerlinin arasına 7 8 kişi girmiceksin 8)[/quote:187v18vx]
evet eyüp abi cevabını bekliyoruz. bu arada sıradki teazhürat Anıl Kardeşimize gelsin
Ölüm varmış
Korku varmış
Bu Dünyanın
Sonu varmış
Bizim için yoktur tasa
Kalbimizde sen yaşadıkça....

Terikler potanın aslanları çok iyi oynadık eksik oyuncuların yerini oyuncularımız kapattı...Bu güzel maçı izlemeye gidenlerin sayısı azdı..Geçen sene gibi illerliyeceğimizi düşünüyorum aslanlara başarılar...

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Ekremcim öncelikle hoş geldin diyorum sana.

Kerem polat abi bunu tekrar tekrar söylemek hiç hoşuma gitmiyor ama ben harç paramı riske ederek kiramı faturamı ödeyememe pahsına kombinemi aldım ben her maça girebilirim anlayacağın. Biz orada maçlara giremiyoruz diye bağırmadık biz bu kadar iyi bi takımı bu kadar az seyirciye oynatmaya mahkum eden zihniyeti protesto ettik yoksa bizim bi çoğumuzun kombinesi var Adnan polat başkanın işaretini falanda görmedik yapmadı demiyorum yanlış anlaşılmasın. Ama şunu söylemeliyimki senin herkese bi özür borcun var bunun nedenini buradan söylemek istemiyorum çünkü çok genç arkadaşlar bu forumu takip ediyorlar ve galatasaraylılığı buradan öğreniyorlar.
Sen eğer en önde oturmayıp gelip yanımıza bizimle beraber bağırsaydın tezahüratını yapsaydın sonrada deseydinki bakın genç arkadaşlarım ben sizin ağabeyiniz sayılırım artık yeter takımı destekleyelim deseydin her şey çok daha farklı olurdu velhasılı kelam diyeceğim odurki ÜSLUP çok önemli.

Şamil sen benim dün gece yazdıklarımı okumamışsın. Aynı zamanda pembe koltuklar neden bize satılmıyor protestosunda da benim yazdıklarımı okumamışsın. Ben Galatasaray'ın her branşta desteklenmesine inanananların başında olup hem forumdaki yazılarımda hem de sosyal hayatımda bizzat yanlışları dile getirdim. Bence kombine 100 ytl olmalı, öğrenci kardeşlerimize 75 ytl olmalı. Hatta ben fiyatlar açıklanmadan önce durumu daha iyi olanların biraz fazla vererek havuz oluşturulması gerektiğini, o havuzla da öğrenci kardeşlerimize kombine paralarına destek olma fikrini taaa Ağustos, Eylül ayında ortaya attım. Ahmet Dedehayır'ı geçen sene Torino maceramızda bizi yalnız bıraktığı için, bu sene kombine olayında bizzat çok ağır eleştirdim. Ben asla kombine fiyatları güzel protesto da yapmayalım demedim. Ben maç esnasında bu olmamalı dedim. Daçka maçında daha kalabalıktık belki, Sayın Dedehayır da Sayın Şardan da oradayken fark atarken son period da bağarabilirdik, maçta dünkü farka ulaştığımızda da. Ben Lütfü Kırdar'dan beri basketbol maçlarına giderim. Bizzat bilirim ki basketbol oyuncusu futbol gibi de değildir. hey desen duyar. biz maçtan koparken onlar da kopar. Ve esas tepki başkanın eliyle tamam dedikten sonra verildi. Dolayısıyla tepki protestoynun şekline değil, zamanı ve durmamasınadır. Her molada her boşlukta hatta onların her faul atışında bağırabilirdiniz. O zaman ben de olduğum yerden sizle bağırırdım.
Benim mücadelem Galatasaray için. Bundan sonra da Galatasaray'ın içinde olduğu her olayda var olacağım. En ön koltukta da sene sonuna kadar varım.

Ekrem, sen de tanımadığın kişilere kendini bilmez deme. O kendini bilmezleri kısaca 9. ya da 10. sayfada anlattım. Bizim tepkimizin sebebini de anlattım. Anlaşılmadı mı hala?

Kerem abi pempe koltukların bizlere satılmaması olayında ve o koltukları geri almamızda benim emeklerim yadsınamaz diye düşünüyorum, yani diyeceğim oki hepimizin çabası Galatasaray benim sana demek istediğim gelseyden biraz bize eşlik etseyden sonrada yeter abicim deseydin artık takım için bağıralım deseydin inan herşey daha farklı olurdu ben bunu söylemeye çalışıyorum.
Biz hatalı olabiliriz tepkiyi maç esnasında uzunca bir süre verdik diye ama buramıza kadar geldi abi. Ben senin çok iyi niyetli olduğunu biliyorum özelliklede Kerem Polat olduğunu öğrendikten sonra ama tavrındaki hatalardan dolayı hala bi özür borçlu olduğunu düşünüyorum abi.

Kerem abi pempe koltukların bizlere satılmaması olayında ve o koltukları geri almamızda benim emeklerim yadsınamaz diye düşünüyorum, yani diyeceğim oki hepimizin çabası Galatasaray benim sana demek istediğim gelseyden biraz bize eşlik etseyden sonrada yeter abicim deseydin artık takım için bağıralım deseydin inan herşey daha farklı olurdu ben bunu söylemeye çalışıyorum.
Biz hatalı olabiliriz tepkiyi maç esnasında uzunca bir süre verdik diye ama buramıza kadar geldi abi. Ben senin çok iyi niyetli olduğunu biliyorum özelliklede Kerem Polat olduğunu öğrendikten sonra ama tavrındaki hatalardan dolayı hala bi özür borçlu olduğunu düşünüyorum abi.

Bazıları yine ayar çekmiş, basketbol konuşun gibisinden, can çıkıyor huy çıkmıyor işte :)

Öğrenemedi bazılarımız basketbol'un sadece pick and roll ve box out'lardan ibaret olmadığını!

Kaldıki Koç olma iddamızda yok, taraftarız biz taraftar.

Dostluk var, arkadaşlık, paylaşım var, yaşanmışlık var.... var oğlu var!!!

Bunlarıda yazacağız burada hemde inadına!

Şimdi birileri bana yine laf sokar Bu tekerlek ne zaman patlar diye

Ben cevabı patlatayım hemen, senin tekerleğinle eş zamanlı patlar sevgili gamlı baykuş :)

Herkes kendi tekerleğini düşünsün, benimki çift şamblemli mesela.
------------------------------------------------------
Mithat Duran meselesine gelince!

Bir maça geldi ya 3 sene içinde artık havasından geçilmez, hele birde kavga ayırdı benim ona borcum hayatta bitmez, ama o maçlara gelsin yanımızda olsun gerisi varsın olsun :)

Geri vites yapan kardeşlerime gelince, arsenal golü çakınca sizde çak yaptınız ama coşkun abi laf atınca ben cevap verdim ne iş?

Oğuzhan abi olsaydı bendeki şero'yla gurur duyardı evelallah.

Birde bu topicte maçla ilgili 1-2 teknik yorum yapmayıda çok isterdim ama, teknik hiç yoktu, yorumda olamadı doğal olarak!

Kısaca geceye damgayı A.Dedehayır, Mithat Duran ve Arsenalliler vurdu :)

Bizede kardeşlik dostluk birde geyik kaldı, allahtan batug'da değiliz çok ağırda cezası var :)

Bırak tatavayı Eyüp dün gece Kerem'le yaptığınız itirafı açıkla.Benim kadar maça gidiceksin ondan sonra beni eleştireceksin !!!dostum konuyu çarpıtmayın itirafınızı duyalım.

Eyüp abi kalbimi kırıyosun ama abi adamların azını burnunu kırmadık diye geri vitesmi yapmış olduk ben geri vites yaptığımı kabul etmiyorum canına yanayım. :)

Mithat Duran' Alıntı:
Bırak tatavayı Eyüp dün gece Kerem'le yaptığınız itirafı açıkla.Benim kadar maça gidiceksin ondan sonra beni eleştireceksin !!!dostum konuyu çarpıtmayın itirafınızı duyalım.
Tamam Marshall'dan hiç bir şey olmaz, rahatladınmı :)

Ayrıca ben Marhall Dawkins'ten iyi desem kim inanır???

Kadir İnanır :)

Şimdide sen itiraf et, bu kadar iyi oynayıp farklı yeneceğimizi tahmin etmiyordun değilmi?

Ekrem ÖZCAN' Alıntı:
eyüp abi gene terör estiriyorsun :)
cumartesi gene o salonu YAKIP - YIKIYORMUYUZ ?
:) :p 8)
Gazı verip durmayın sonra tekerleğim patlayacak alimallah :)

Ben maçaın 15'lerde biter diye tahmin ettim.Maçın bu skorla bitiren sebeb ise bizim muhteşem oyunumuz değil rakibin maçın 2. Periyodunda oyunu bırakması oldu.Benim anlamadığım konu ise maç 30'larda seyir ederken hocanın gençlere son 1.56 sn. kala oyuna alması oldu.

Sen asıl öbür itirafa gel sen ve Keremin hocayla olan bağlantısına :p :p yerinde olmak istemezdim sevgili Eyüp seni ben bile kurtaramam!!!!!

Mithat Duran' Alıntı:
Ben maçaın 15'lerde biter diye tahmin ettim.Maçın bu skorla bitiren sebeb ise bizim muhteşem oyunumuz değil rakibin maçın 2. Periyodunda oyunu bırakması oldu.Benim anlamadığım konu ise maç 30'larda seyir ederken hocanın gençlere son 1.56 sn. kala oyuna alması oldu.

Sen asıl öbür itirafa gel sen ve Keremin hocayla olan bağlantısına :p :p yerinde olmak istemezdim sevgili Eyüp seni ben bile kurtaramam!!!!!
Kerem gerekli açıklamayı yapacaktır :)

sana bişey olmaz eyüp abi senki üstünde gs formasıla f5 lilerin ortasında adamlara rajon kesen birisin :D

Eyüp Yıldız : Ben feneri sevmyorum kardeşim...
Eyüp Yıldız : Ben seneri sevmek zorundamıyım...
Eyüp Yıldız : Sen ne diyorsun Kardeşim...

Bu yukardaki sözler eyüp abinin sarf etti cümlelerin 1-2 si :D

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":1qmf8a3l]Ben maçaın 15'lerde biter diye tahmin ettim.Maçın bu skorla bitiren sebeb ise bizim muhteşem oyunumuz değil rakibin maçın 2. Periyodunda oyunu bırakması oldu.Benim anlamadığım konu ise maç 30'larda seyir ederken hocanın gençlere son 1.56 sn. kala oyuna alması oldu.

Kerem gerekli açıklamayı yapacaktır :)[/quote:1qmf8a3l]
Bende merak ettim şimdi neymiş bu bağlantı :)

Ekrem ÖZCAN' Alıntı:
sana bişey olmaz eyüp abi senki üstünde gs formasıla Fenerbahçe lilerin ortasında adamlara rajon kesen birisin :D

Eyüp Yıldız : Ben feneri sevmyorum kardeşim...
Eyüp Yıldız : Ben seneri sevmek zorundamıyım...
Eyüp Yıldız : Sen ne diyorsun Kardeşim...

Bu yukardaki sözler eyüp abinin sarf etti cümlelerin 1-2 si :D

Unuttuğun var Ekrem

Eyüp YILDIZ:bEN Feneri tutmam
Mithat DURAN:tamam EYÜP tutma otur sen

Eyüp Yıldız:tutmuyorum işte

En son olarak galatasaray'lı çoşkun bey bu tartımalar eüyüple ikisi arasında

Sonuç şerefine Coşkun ABİ AFİYET OLSUN