Eurocup Ön Elemesi 1. Tur 2. Maç | Galatasaray CC 94 - 63 Siauliai

Re: Eurocup | Galatasaray: 94 - Siauliai: 63

Deniz Baskın' Alıntı:
abi dün geceden beri foruma bakmnamışım ve resmen komedi filmi yaşamışsınız...
sanırım şöyle birşey olmuş yanlışları düzeltirsin mithat abi olay örgüsündeki
1)maçta çıkan olaylar
2)rahat kazanılan maç
3)maçtan sonra ''şu fener napıyo'' merakının sonucunda maç izlenmeye gidilmesi
4)içeriye giren 7-8 civarında gs formalı adam
5)yedikleri gollerden ötürü cinnet geçirmeye meraklı fb taraftarının ''siz ne ayaksınız'' sorusu
6)eyüp abinin gaza gelişi
7)mithat abinin 8e 500 olduğunuzu farketmesi ve olayları engellemesi
8)eyüp abinin geri vites yapması
....okuduklarımdan bu çıktı,yanlışım varsa düzeltin mithat abi...

Bire ,bir aynen Deniz'cim ama Eyüp bunu anlamıyor , o ölmeyi bayılma sanıyor.Asıl bomba adamla yaklaşık 10 dk.Benim babam senin babanı döver kavgası yapıyor.Sonrasında şerefe diyerek bira içiyor yol boyuda ben geri vites yapmadım diyor.Eyüp bu gayet normal.

İlginç olan kavgayı iki galatasaray'lının fener için kavga etmesi!!!rahmetli Ali Sami YEN BÜYÜĞÜMÜZ BU OLAYLARI GÖRSE KEMİKLERİ SIZLARDI.

Nasıl yani Mithat Abi sen Eyüp Abiniz 1 bardak birayla şarhoş olduğunu mu söylemek istiyorsun =)
8'e 500 haa Matrix Eyüp =)

Burak Barut' Alıntı:
Nasıl yani Mithat Abi sen Eyüp Abiniz 1 bardak birayla şarhoş olduğunu mu söylemek istiyorsun =)

Hop orda dur !! Burak'cım Eyüp o gece kahramanca bir davranış sergiledi.Onun için kimseye laf dedirtmem yalnız.Şu son dakikada şerefe meselesi olmasaydı daha iyi olurdu.

Mithat konuyu çarpıtma, allah kimseyi senin diline düşürmesin :)

Arsenal gol atınca hepiniz alkışladınız, ama millet laf atınca bir tek ben BAŞKALDIRDIM :)

Coşkun abi geri vites yapınca bende konuyu kapattım, senin tek maharetin arabulucuk yapmaktı :)

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2l4erssw]Nasıl yani Mithat Abi sen Eyüp Abiniz 1 bardak birayla şarhoş olduğunu mu söylemek istiyorsun =)

Hop orda dur !! Burak'cım Eyüp o gece kahramanca bir davranış sergiledi.Onun için kimseye laf dedirtmem yalnız.Şu son dakikada şerefe meselesi olmasaydı daha iyi olurdu.[/quote:2l4erssw]Gözlerim doldu sonunda Kahraman olduğumu itiraf ettin :)

Fenerlilerin hiç birinden korkmam ben, hanım hariç :)

Sonunu düşünen kahraman olamaz demiş Eyüp Abi dalmış Hacettepelilere Polat Alemdar gibi :)

Nisan bari Fenerli olmasın aman abi :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mithat konuyu çarpıtma, allah kimseyi senin diline düşürmesin :)

Arsenal gol atınca hepiniz alkışladınız, ama millet laf atınca bir tek ben BAŞKALDIRDIM :)

Coşkun abi geri vites yapınca bende konuyu kapattım, senin tek maharetin arabulucuk yapmaktı :)

Valla bir daha araya girmem ye dayağı bir müsümet bin nasihattan iyidir derler.Sen akşam için organizasyon yaptın mı ?? sen ondan haber ver.

bu fenerliler harbiden salona geldiler mi yoksa makarsına mı fenerliler diyorsunuz hala anlamadım.
eyüp abinin yengeden korkması( :) ) normal, her erkek kadınlardan korkar çünkü.

arkadaşlara katılıyorum Nisan'ı fenerli yapma abi aman haaaa

Eyüp bizlere söz verip mekanda buluşalım hep beraber maçı seyredelim deyip program yapıyorsun sonra bizi satıp maça gidiyorsun.

Yakıştımı sana !!!!!

500 Fenerli içine atarım onu...
Harbi bunu yapmışsa Ayıp etmiş..Ertem Şener'in sözüyle bağlayayım cümlelerimi 'Yakışır sana Drogba :)'

Burak Barut' Alıntı:
500 Fenerli içine atarım onu...
Harbi bunu yapmışsa Ayıp etmiş..Ertem Şener'in sözüyle bağlayayım cümlelerimi 'Yakışır sana Drogba :)'

Fenerlilerin içine atınca yine kurtarmak bize düşüyor.Onu kuduz köpek ısırsın ben ona cezayı buldum benim arabayla bir istanbul turu onu kendine getirir.

Selçuk Kahveci' Alıntı:
bu fenerliler harbiden salona geldiler mi yoksa makarsına mı fenerliler diyorsunuz hala anlamadım.
eyüp abinin yengeden korkması( :) ) normal, her erkek kadınlardan korkar çünkü.

arkadaşlara katılıyorum Nisan'ı fenerli yapma abi aman haaaa

Mithat selam!

Ben Kerem'i arayıp maça gittiğimi söyledim, ama Mithat'a söylemeyin dedim yoksa gelmez, ama söylemişler yine ektin milleti.

Ayrıca ben seni 1 kez ektim, sen kaç kez geliyorum diyip gelmedin bir düşün?

Film setlerinden koparamıyoruzki seni, bu arada Antalya maçınada gel biraz ayağın alışsın, göbeğin erisin :)

Bilet almadanda girme, yöneticiyim diyip locaya kuruluyorsun zaten, bari biletle gir salona :)

Antalya maçında seni yanımızda görürsek, yemin ettim Özyerist'likten istifa edip Mithat'ist olacağım!

Özyer'ist olmak karın doyurmuyor, ama Mithat'ist olursam gelsin sosisliler, gitsin kelle paçalar, eve bırakmanda cabası :)

Her türlü olurum adamın ama maçlara gel :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mithat selam!

Ben Kerem'i arayıp maça gittiğimi söyledim, ama Mithat'a söylemeyin dedim yoksa gelmez, ama söylemişler yine ektin milleti.

Ayrıca ben seni 1 kez ektim, sen kaç kez geliyorum diyip gelmedin bir düşün?

Film setlerinden koparamıyoruzki seni, bu arada Antalya maçınada gel biraz ayağın alışsın, göbeğin erisin :)

Bilet almadanda girme, yöneticiyim diyip locaya kuruluyorsun zaten, bari biletle gir salona :)

Antalya maçında seni yanımızda görürsek, yemin ettim Özyerist'likten istifa edip Mithat'ist olacağım!

Özyer'ist olmak karın doyurmuyor, ama Mithat'ist olursam gelsin sosisliler, gitsin kelle paçalar, eve bırakmanda cabası :)

Her türlü olurum adamın ama maçlara gel :)

Bırak bu kızılderilli numaralarıı Eyüp biz eski komançiyiz yemeyiz!! satışın büyüğünü yaptın dün akşam ayıp ettin dostum!! senin yüzünden maçın 5. dakikasında stada girdim.Sorada cemiyette kutlama derken saat 03 .00. oldu. Cumartesi programım uygun olursa ben de maçta olucam.Ama sen fena cezalısın ona göre!!!!

Ben sonucu ilk gördüğümde çok şaşırdım.Yenceğimizden emindimde 31 sayılık farkı beklemiyordum.Umarım bu performansı heryerde gösteririz.