Eurocup Ön Elemesi 2. Maç | St. Petersburg 78 - 70 Galatasaray CC

Re: St.Petersburg-GALATASARAY(2.Maç)- 6 Ekim 20:00

Pota altında zayıfız rakibimize göre ama bunu parkede göstereceğimiz mücadele ile telafi edeceğiz ve turu geçecek skoru alarak döneceğiz.

Futbol takımının unuttuğu asıl amacımızı, basketbolda hatırlayacağız.

salonda bir yaygara ortamı olacağı kesin.. fena sayılmayacak bir tribün baskısı oluyormuş ama daha önemlisi hakemler üzerinde çok etkili oluyormuş ruslar.. Örnekleri var..Korkumuz, hakemlerden yana bir problem olması.. Oyun adil olmazsa, hak etmek de önemsizleşiyor..

Herkese Merhaba,

Saitn petersburg maçında görüldü ki pota altına sağlam bir adam lazım.Ben Andriç'i hiç beğenmedim.Faul atışları tam bir fiyasko.Bir de oyun kurucu olarak Taylor bu takımı kaldıracak bir adam değil

Sertaç'ın sakatlığı ne durumda, giden kafilede Sertaç ya da Doğukan var mıydı?

Resmi site sakat ya da cezalı oyuncu olmadığını yazmış. Umarım Sertaç'ı da adamdan sayıyorlardır ;)

Emre Elmalıdereoğlu' Alıntı:
Canlı yayın yok kardeşim; maçı sadece rus takımının internet sitesi veriyo. TV'de vern yok. Biz banttan vereceğiz.

Maalesef yayın yok, Veli Yiğit Twitterda yazmış.
Madem banttan vereceğiz niye canlı yayın yapılmıyor?

Maçı, Ruslar da vermese senin imkanın var ki banttan yayınlıyorsun. Artık parayla mı olur yoksa başka bir şeyle mi ama böyle önemli bir maçı senin kendi kanalın "canlı" yayınlamak zorunda. Maç bittikten sonra banttan yayınlasan ne olur yayınlamasan ne olur?

Ruslar netten verebiliyorsa(resmi siteyse) en azından biz de Gs tv'den verebilmemiz gerekmez mi?

ruslar netten veriyorsa bizde netten izlemez miyiz ?onların sitesindne yani

Rus takmının internet sitesi veriyorsa bence bizde seyrederiz. Yeterki siteleri bunu kaldırabiliyor olsun.

Ücretli olabilir doğru değilse bile Sühan'ın dediği de doğru hazırlık maçlarında link vermişti Emir ama izleyememiştim...

İlla ki koca internet aleminde maçı net üzerinden yayınlayacak bir Rus vatandaşı olur (diye umuyorum).

Forum olarak herkes araştırsın :)

Veli yiğit'in Twitter'da dediğine göre maçı canlı veren kaal yok. İnternet sitesi verecekmiş maçı sanırım. Klübümüz resmi internet sitesinden taraftarlarımızın nasıl seyredebileceği konusunda bilgilendirme yapacakmış büyük ihtimalle.

Kulüp açıklama da yaparsa o maç izlenmez. En iyisi aramızda kalsın, çok kişi bilmesin de sitelerini çökertmeyelim :)

Bence de kulübün siteden duyuru yapması kötü olur.

En iyisi,resmi sitemizin basketbol bölümüyle ilgilenen yetkilisi Eray Bey aldığı bilgiyi salt burada duyursun. : )

GS basket maçını internetten seyretmek için taraftarlarımız yığılacaksa, yayını izleyemeyeceksek ben izlememeye hazırım. Bu klübümüze de mesaj anlamına gelir. Maçlarımıza daha fazla önem verir ama ben öyle olacağını sanmıyorum.