Eurocup Ön Elemesi 2. Maç | St. Petersburg 78 - 70 Galatasaray CC

Re: St.Petersburg-GALATASARAY | Bugün 19:30

Eray Sözen burada ise aydınlatabilir belki bizi. Ben başlıktaki saati değiştirmeden resmi siteye bakmıştım ve maçın saati 19:30 yazıyordu. Tam bu haberde işte.

Rakibin sitesine göre maçın başlamasına 3 saat 10 dakika var. İyice çorba oldu bu ya.

Kerem Seçer' Alıntı:
Rakibin sitesine göre maçın başlamasına 3 saat 10 dakika var. İyice çorba oldu bu ya.

Eurocup'ın resmi sitesine göre 18 30 bizim saatler 1930 yani

twitter'dan Veli Yiğit 20:00 dedi. Ben başlığı değiştirmiyorum ama sonra maçın başını kaçırırsanız sorumluluk bende olmasın :)

Kerem Seçer' Alıntı:
twitter'dan Veli Yiğit 20:00 dedi. Ben başlığı değiştirmiyorum ama sonra maçın başını kaçırırsanız sorumluluk bende olmasın :)
Abi Veli Yiğit TSİ 19.00 demiş sana :)

Herkes başka bir şey söylüyor ama bence Galatasaray resmi sitesi yanılmaz(yani inşallah) yanılmıyordur biz 7'de hazırlıklı olalım

Pardon Eren ben karıştırmışım. :)

7'de burada olsun herkes o zaman :)

Dear fans,
Our club organizes on-line video translation of the game Spartak-Galatasarai on our site. The text translation and on-line statistics will be valid on the site of Eurocup. The references to the translations will be published before the game. The game starts at 18.00 CET.

19 00 galiba bunu yeni girmişler rakip siteye

Yalnız daha önce de dediğim gibi adamlar sahadışı olaylara başladı mı nedir antreman sahası ,su derken maç saati kim vurduya getirecekler sanırım

Re: St.Petersburg-GALATASARAY | Bu Akşam

Yedi de buradamı buluşuyoruz Kerem yoksa canlı yayın konusundamı :) . Yoksa önce biraz burada takılıp daha sonramı oraya geçeceğiz :) .

Başlık değişecek mi?Bir de link konusun da herkes araştırma yapar da buluruz inşallah bulan lütfen bilgilendirsini bizi(ben de dahil) :)

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Yedi de buradamı buluşuyoruz Kerem yoksa canlı yayın konusundamı :) . Yoksa önce biraz burada takılıp daha sonramı oraya geçeceğiz :) .

:)

Canlı Yayın başlığında tabi :)

Re: St.Petersburg-GALATASARAY | Bugün 19:00

Yiğit Çelebi' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":dknoqv7d]Bu turu geçersek Gruplara mı kalıyoruz ?
Evet.Yeni soru.Grup kuraları ne zaman çekiliyor?[/quote:dknoqv7d]
Teşekkürler Yiğit.
Evet cevabını aldığım takdirde bu soruyu sorucaktım :)

Bu akşam 19:00'da St. Petersburg ile oynayacağımız Eurocup ön eleme maçını www.bc-spartak.ru sitesinden izleyebilirsiniz. (ref: Euroleague)

Galatasaray SK

Televizyon yayını yok mu şimdi ?

Haydi aslanlar bu aralar tek tesellimiz siz oluyosunuz.Geçen maçtaki gibi oynarsak 11+ farkla yenilmemiz mümkün olmaz.Oktay hocanın farkını bugün fazlasıyla hissedeceğiz gibi geliyor bana.