Eurocup Ön Elemesi 2. Maç | St. Petersburg 78 - 70 Galatasaray CC

Re: St.Petersburg-GALATASARAY(2.Maç)- 6 Ekim 20:00

Abi tabiki çok kişi yığılmaz ama Petersburg sitesi belli sayıda kişiye hizmet verecek şekilde düzenlenmiştir. Kendi taraftarları üzerine bir de bizimkiler yüklenince sorun olabilir. İlla milyon olmasına gerek yok. 1000 kişi bile zarar verebilir. Netten sık sık maçları takip ettiğim için maçları hiçbir zaman onbinlerin aynı yayın üzerinden seyrettiklerine şahit olmadım ben.

Serkan Er' Alıntı:
İlla ki koca internet aleminde maçı net üzerinden yayınlayacak bir Rus vatandaşı olur (diye umuyorum).

Forum olarak herkes araştırsın :)

Evet buyuk gun yarin az kaldi..Moskovali Aslanlar (?????????? ????) olarak yeni yapilan Pankartimizi Petersburg'da yasayan Galatasarayli bir arkadasimiza gonderdik.. Insaat sektoru malum yogunluk hat safhada ve Petersburga su siralarda gitmek cok zor.

Ama insallah gecen sene oldugu gib..Spartak Moskova Vidnoje-Galatasaray bayan basketbol macina gidecegiz..

Rus Tv si yarin maci veriyor.Ayrica internet siteleriden de yayin yapilacak..Ruslar varsa en ucra internet sitelerinde mutlaka bu maci canli online izletirler..Sifreli kanal olsa bile,bedava ya yasayan Ruslar icin sorun yok...

Ayrica Spartak St.Petersburg coachu dun 24 casa basket programinda Maca hizli girersek ilk yariyi 10-12 sayi farklarda tutarsak turu geceriz diye konusmasi var...

7_4732__pankart0310.jpg

Bu pankart cska moskova-fener sampiyonlar ligi maci oncesi ve sirasinda asilmis olunup, moskovali aslanlarin gecmiste yaptigi ve yapacagi faaliyetlerden birisidir.

GS Cafe Crown'a buz hokeyi maçı olduğu gerekçesiyle antrenman için maç salonu verilmedi.Suyu da bardak ve damacana ile verdiler antrenmanda

Veli Yiğit.

Açıkçası maçın heyecanı şimdiden başladı bende, içimi kıpır kıpır ettiren bir heyecan var, garip :) Daha önce hiçbir basket maçına bu kadar erkenden havaya girmemiştim. Allah utandırmasın, güveniyoruz aslanlara.

Hiç kolay olmayacak saha içi saha dışı herşeyi yapacaklar adamların hedefi kupayı almaktı sezon başında şimdi önelemeyi geçememe ihtimalleri var.

İşte geçen haftaki maçta daha fazla fark olmamasına yanıyor insan. +20 bile olabilecek bir maçtı. Son hücumda Tutku Shumpert'i topla buluştursaydı bomboş 3lüğü atacaktı Shumpert 16 sayı bitebilecekken maç birden fast breakle 11e indi.

Bu maçta da savunmadaki aynı sertliği, direnci gösterebilirsek 12 sayı fark yiyeceğimizi sanmıyorum. Taraftarları ateşliymiş, takım olarak da saha dışı çirkefliklere başlamışlar. Bu bizim takıma da ekstra hırs olarak döner ve derslerini veririz umarım. Olmayacak birşey değil, baya güçlü bir rakip ama bizde geçen hafta onlara dişimizi geçirdik, şimdi iş son vuruşu yapmakta.

Maçı yine yapacağımız savunmamız belirleyecek. Koça bu konuda çok güveniyorum.

Açıkcası hazırlık maçlarında ve son maçta yaptığımız gibi bir savunma yaparsak bırak 11 sayı farkı bize 11 sayı bile atamayabilirler:)

Tugay Arslan' Alıntı:
GS Cafe Crown'a buz hokeyi maçı olduğu gerekçesiyle antrenman için maç salonu verilmedi.Suyu da bardak ve damacana ile verdiler antrenmanda

Veli Yiğit.

Yok artık..

Cim-Bom'a Rus oyunu

Eurocup ön elemesi rövanşı için Rusya'da bulunan Galatasaray Cafe Crown, Spartak St. Petersburg ile oynayacağı maç öncesi soğuk bir duş yaşadı. Maçın oynanacağı Yubileyniy Spor Sarayı'nda buz hokeyi maçı olduğu nedenini ileri süren St. Petersburg yönetimi, Sarı ? Kırmızılıları başka bir salonda çalışmaya zorladı. Yaşanan bu nahoş olaya tepki gösteren Galatasaraylı yetkililerin konuyu Euroleague'e şikayet edecekleri öğrenildi.

Bilindiği gibi Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda oynanan ilk maçı 69-58 kazanan Galatasaray Cafe Crown, Rusya'daki karşılaşmada bu farkın altındaki her skorla tur atlayacak.

Bu tip olaylar takımı hırslandırabilir. Ne kadar ugraşsak da oyuncuların aklından 11 sayılık farkı silmek güç olabilir(di)-Türk takımlarının genel hastalığı- bu olay işimize yarayabilir.

Şu yaşadığımız kötü günlerde umarım birde sizden kötü haber almayız :)
Shipp ile TUtkunun maçı olacak bu maç

Re: St.Petersburg-GALATASARAY | Bugün 19:30

Maç 19:30'da arkadaşlar. Yanlış bilgilendirme olmasın.

Rakibin resmi sitesinde 20 00 yazıyor saat dilimini bilemiyorum tabi

Orada 20:00 yazıyorsa burada 19:00 oluyor bildiğim kadarıyla ama Rusya içinde de saat dilimi farklılıkları varsa onu bilemiyorum. Çünkü St. Petersburg batıda kalıyor sanırım.

Resmi sitemizde, Eurocup sitesinde ve İddaa programında 19:30'da :)

Galatasaray resmi internet sitesi de 19:00 diyor buyrun aşağıda:

Galatasaray Cafe Crown, ULEB Eurocup Ön Eleme Turu ikinci maçında Rusya ekibi BC Spartak Saint Petersburg ile karşılaşacak. Takımımızın 11 sayılık (69-58) avantajla başlayacağı rövanş mücadelesi, 6 Ekim 2010 Çarşamba akşamı TSİ 19.00'da St. Petersburg'taki Yubileyniy Spor Sarayı'nda gerçekleşecek.

Link de veriyim:

http://www.galatasaray.org/basketbol/er ... r/8060.php