Eurocup Ön Elemesi 2. Tur 2. Maç | KK Buducnost 93 - 62 Galatasaray CC

Re: Eurocup | Buducnost : 93 - Galatasaray : 62

Kötü bir yenilgi oldu.Bu kadar fark neden bunu hiç anlamış değilim! 35 sayı fark yemek, kısaca; ne mücadele etmişiz, ne de oraya kazanmak için gitmişiz... Neyse olan oldu çokta bu konuyla ilgili söylenilecek yazılacak bir şey yok. Artık önümüzdeki maçlara bakalım bu maçtan ders çıkaralım.Her ne kadar da sakat oyuncularımız olsa önümüzdeki maçlarda istikrarlı ve Metin Oktay ruhlu oyuncular görmek istiyorum sahada... O kadar tecrübeli büyük oyuncularımız olmasına rağmen 35 sayı fark yemek şaşırtıyor insanı.Açık konuşmak gerekirse hep söyledim yine söylüyorum.Charles Gaines ve Robert Hite'yi ben çok özledim. :oops:

Barış Çamur' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":22a3xx1x]Çok komik adamsın Barış. Eminim herkes sana gülüyordur şu anda :)

Sıkma canını kimin benim hakkımda ne yapacağıda sizi hiç ilgilendirdiğini zannetmiyorum.

Emin olun zaten forumdaki herkes size tapıyor.

;)[/quote:22a3xx1x]

Şimdi bir söz söylecem tüm forum karışacak.
Galatasaray Basketbol Takımı ne zamandan beri çok büyük takımlar seviyesine girdi de sen Buducnost'u küçümsüyorsun...

Barış Çamur' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":1nlpwq1t]Çok komik adamsın Barış. Eminim herkes sana gülüyordur şu anda :)

Sıkma canını kimin benim hakkımda ne yapacağıda sizi hiç ilgilendirdiğini zannetmiyorum.

Emin olun zaten forumdaki herkes size tapıyor.

;)[/quote:1nlpwq1t]

Sivrilmek adına ona buna sataşma politikasına girdiysen vazgeç bir an önce.
Ayrıca Kerem'in dediği gibi 3. sınıf takım yorumuna zaten gülmüştüm üstüne Kerem'e cevap olarak yazdığın yine güldürdü.
Demek ki neymiş basketbol basketbol biraz yetenek ve kültür işiymiş erkeze bırakmamak lazım.Hele takımları hiç sınıflandırtmamak lazım.

Birde anlaşılmak için TÜRKÇE konuşmak lazım :)

Herkez değil herkes, sınıflandırtmamak değil sınıflandırmamak.

Demekki neymiş basketbol basketbol.. değil demek ki neymiş basketbol..
(iki kere basketbol kelimesini kullanmanın anlamı yok)

Sen emrettin ya ben seni kesin dinlerim zaten.. =)

Şimdi bir Allah'ın kulu çıkıpta bana Buducnost takımı bir Barca, Olimpia, Tau, CSKA gibi üst seviye bir takım diyebilirmi ?

Barış Buducnost 3. sınıf takım ise, biz kaçıncı sınıfız ...
Yani bizden iyi takımmışlarki bizi yendiler, biz ki Uleb Kupası dördüncüsüyüz...

Barış Çamur' Alıntı:
Şimdi bir Allah'ın kulu çıkıpta bana Buducnos takımı bir Barca, Olimpia, Tau, CSKA gibi üst seviye bir takım diyebilirmi ?

Peki sen Galatasaray'ın o takımlar seviyesinde diyebilir misin?
Diyemezsin çünkü değil.Galatasaray basketbolda malesef Avrupa'da çok alt sıralarda.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Barış Çamur":29cyjrut]
Şimdi bir Allah'ın kulu çıkıpta bana Buducnos takımı bir Barca, Olimpia, Tau, CSKA gibi üst seviye bir takım diyebilirmi ?

Peki sen Galatasaray'ın o takımlar seviyesinde diyebilir misin?
Diyemezsin çünkü değil.Galatasaray basketbolda malesef Avrupa'da çok alt sıralarda.[/quote:29cyjrut]

Ya tamam Burak abi ben dedim mi biz CSKA'yız, PANA'yız diye..

Diyorum ki böyle bir takımdan +30 yemememiz gerekirdi.

+15 yesek neyse..

Maçı izlediysen Çetin Yılmaz'ın sürekli kullandığı bir cümle vardı.
'Bazen böyle günler olur, hiç birşey istediğin gibi gitmez.'

Olmayınca olmuyor Barışcım malesef.Ancak sende biliyorsun ki o maç 3. periyotta bitti.Son periyot oynanmak için oynandı.