Eurocup Ön Elemesi 2. Tur 2. Maç | KK Buducnost 93 - 62 Galatasaray CC

Re: Buducnost-Galatasaray | Salı 21:00

Arkadaslar macı veren yabancı kanal var mı varsa uydu frekansını bilen varsa cok makbuke gecer.

Sevgili Burak bu konuları fazla deşme istersen bu maçı kazanacağız 8 sayı farkla

Mithat Duran' Alıntı:
Sevgili Burak bu konuları fazla deşme istersen bu maçı kazanacağız 8 sayı farkla

8 sayı diye direkt neticeyi koymana bittim abi :)

Bende maçı her haliyle kazanırız diyorum yeterki Selçuk maçındaki gibi oynamayalım.

Re: Buducnost-Galatasaray | Salı 20:00

Durumumuz futbol takımına benziyor.

Portekiz'e giderken kimse galibiyet beklemiyordu.Beraberlik alınacak en iyi sonuç olarak görülüyordu.Ancak takımımız gitti, Benfica'yı eze eze yendi.
Sonrasında ezeli rakibi Fenerbahçe'den 4 gol birden yiyerek taraftarlarını hem üzdü hem de şaşırttı.

Şimdi, yine Avrupa Kupası maçında deplasmandayız ve yine haftasonu büyük bir lig maçımız var Efes Pilsen ile...

Futbol maçında tam tersini dilemiştim olmamıştı.Benfica mağlubiyetini Fener galibiyetine kabullenebiliyordum.

Ancak bu defa Avrupa maçımız herşeyden önce geliyor.
Şu maçı kazanalımda Efes'den 100+ sayı ve fark yemeye razıyım.
Gerçi öyle birşey olacağını sanmıyorum.Çünkü oranın adı Ayhan Şahenk diğerinin adı ise Kadıköy...

Aksam eger 85-83 sonuclanirsa, mac uzuyor.
85-83 uzerindeki tum 2 farkli maglubiyetlerde eleniyoruz.
84-82 gibi 85-83'un altindaki 2 farkli maglubiyetlerde biz geciyoruz turu.
Tum beraberliklerde biz geciyoruz turu.

Maç o kadar kapalı kutu ki...
Bwin iki takıma da 1.85 veriyor... Beraberlik 12...
Siauliai maçındaki oranımız 1.05'ti dersem herhalde işin ciddiyeti anlaşılır!

Gercek bir rakiple deplasmanda oynuyoruz,simdi bakalım nerdeyiz takım olarak avrupada hafta sonuda efesle oynıcaz ilk ciddi rakibimiz olucak oda tbl de nerde olucagımızı göstericek.....

İnsallah kazanırız bu aksam macı llk macı seyredemedim oyuzden bu mac nasıl gecicek yorum yapamam ama sırp ekip herzaman ekol vede sistemlı bunu biliyorum aksam insallah sevinc yasarızda pazar günün üzüntüsü bir parca azalır !!!

strickland çok değil ya bi 5-6 sayı atsa bizim takım değil buducnostu yenmek final foura bile çok rahat kalır ama...

Seyirci sayısı da mükemmele yakın olmasına rağmen hiç oynayamamıştık ilk maç.Gurovic ve Graves'in yaptığı son 2 "hücumumsu" maçın özeti gibiydi.
ULEB en ciddi ve gerçekçi hedefimiz.Bir terslik olmaması gerekiyor,telafisi filan olmaz hiçbir şekilde...

beyler akşamki maçı netten seyredebilme imkanımız varmı? futbol maçlarını TVU veya sopcast gibi programlarla seyrebiliyorum acaba spormaxi veren linkler varmıdır bildiiniz?