Euroleague Elemelerine TV Yayını İstiyoruz!

Bende GS Tv tarfından yapılacak bir yayının bir faydası olacağını sanmıyorum. TRT, 24, SKY ve TV8' e mail attım. Yayın yapmalarını istedim.

Sayın Yetkili;

ULEB tarafından organize edilen Galatasaray ve Banvit Erkek Basketbol Takımının da mücadele edeceği Turkish Airlines Euroleague eleme grubu maçlarının Türkiye yayını için 20/09/2011tarihi itibarı ile herhangi bir anlaşma yapılmamıştır. İlk kez 3 hatta 4 Türk takımının yer alma ihtimalinin olduğu ve 2012 dörtlü finalinin İstanbul'da organize edileceği Euroleague'in, 3 tur üzerinden yapılacak eleme maçlarının kurumunuzun futbol dışında kalan ve televizyon yayını çok daha az olan spor branşlarının Türkiye'ye tanıtılması göreviniz doğrultusunda 30 Eylül 2011 günü Galatasaray' ın Yunan temsilcisi PAOK ile oynayacağı eleme maçının ve takip eden eleme turlarının kurumunuz tarafından yayınlanmasını talep ediyorum.
İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Tuncay Genç

Kaldi 8 gun hala bir gelisme yok yayin konusunda artik iyice canim sikilmaya basladi bu konuda tarihimizin en onemli maclarini izleyememeyi dusunmek bile istemiyorum. Boyle bir seyi yasatacagina inanmak istemiyorum bu yonetimin. Fakat olursada kimse bu taraftardan bi beklenti icine girmesin cok kotu bir yonetim hatasi olacaktir. Bu gunlerde umut ediyorum olumlu bir seyler olsun artik

Galatasaray tv nin maçları vermesi izleme oranını bir hayli düşürür şu ana kadar ki yönetimlerin türksat uydusundan bir freakans satın alıp kulübün kanalının kendi ayakları üzerinde başka platformlara muhtaç olmadan yayınına devam edememesi gercekten büyük bir başarısızlık bana kalırsa fb bu işleri yıllardır başarıyla yapabiliyorsa bizim yapamamız bir eksiklik ...
Yayın ihalesi sonuçlanmadıysa Antalyada ki rixos cup ı yayınlayan kanal 24 ü de e mail gönderme listesine dahil edelim

Ben de milli takımın hazırlık maçlarını yayınlayan CNN Türk'ün bir girişimi olabileceğini düşünüyordum ama elemelerle çakışan günlerde düzenlenen Two Nations Cup'u almışlar. Şu anda GSTV veya 24'ten başka seçenek pek yok gibi...

Lİetuvos Rytas ın kendi kanalı maçları verecek.Ama onların kanalıda Astra 4.8(Sirius) uydusunda ve malesef şifreli.
Şifreleri bulabilirsek iyi olur.

Lİetuvos Rytas ın kendi kanalı maçları verecek.Ama onların kanalıda Astra 4.8(Sirius) uydusunda ve malesef şifreli.
Şifreleri bulabilirsek iyi olur.

Rytas'ın kendi kanalı sadece Rytas'ın maçlarını verir. Şifreyi çözsek de işimize yarayacağı tek yer final maçı olur. Ha, eğer kastettiğin maçlar diğer takımların maçları ise o zaman tamam.