Euroleague Elemelerine TV Yayını İstiyoruz!

Valla tebrik ederim Ntv yi hic birimiz beklemiyorduk fakat cok iyi oldu simdi herkes izleyebilir maclari uzerimizden de buyuk bi yuk kalkti valla strese girmistim

Süper haber ya..Gs Tv'de olma ihtimaline çok üzülüyordum çünkü izleyemeyecektim..Gerçi çok zayıf bir ihtimal ama umarım maçlara Murat Kosova,İsmail Şenol,hele de İhsan Bayülken yerine Cem Akdağ ve Orkun Çolakoğlu'nu verirler..

Spiker-yorumcu kadroları beni mutlu eden en büyük etken. Gerçekleşmesi düşük bir ihtimal olsa da Orkun Çolakoğlu-Caner Eler hayalim var ama büyük ihtimalle İsmail Şenol-İhsan Bayülken veya Murat Kosova-İhsan Bayülken olacak.

şahsen ben hiç beklemiyordum böyle bir haberi, epey umutsuzdum açıkçası.
bence ntvspora teşekkür yazıları yollasak iyi olur. hem harbi teşekkür için, hem de müstakbel EL maçlarımızı yayınlamaları için :)

ntvspora büyük teşekkürler galatasaray taraftarının ve benim genel olarak olumsuz baktığı bir kanal olsa da bu davranışı güzel oldu devamı gelir umarım

Habere cok sevindim, ntv benide cok şaşırttı doğrusu umarım avrupa şampiyonası maçları gibi uyduda şifreye girmezler ...

arkadaşlar nasıl yayınlanmasını istediğimizde mail yağmuruna tuttuk şimdide yayınladıkları için teşekkür mailleri yağdırmalıyız

Zor olacak ama aradaki buzların erimesi adına ilk adım olara görelim bunu.

Özgür´ün dile getirdiği eylemi kendi adıma dikkate alıp isteğimize duyarsız kalmadıkları için teşekkür e-postası gönderdim.

28/09/2011 Çarşamba saat 11:30 itibarı ile Uleb'in internet sitesinde maç yayını için tv adı yazmıyor, Ntvspor'un sitesinde de ne haber ne de yayın akışında bilgi var. Acaba eleme maçları yayınını ntvspor'un aldığı haberini doğrulayan resmî bir bilgi var mı yoksa söylentiler üzerine mi sevindik? Ntvspor EL reklâmlarında hâlâ sezun yayını için ifadeler kullanıyor ama elemeler için bir açıklama yok. Bu saatten sonra maçlar yayınlanmıyor haberi gelmesin isyan çıkar.