Euroleague Elemelerine TV Yayını İstiyoruz!

Erkek basketbol tarihimizde ilk defa Euroleague'de oynama şansını elde eden takımımız, 30 eylül günü Paok ile karşılaşıyor. Bugün itibariyle 16 gün kalan maçımıza hala TV yayını bulunmamaktadır. Geçen yıl gösterdiği üstün başarıyla taraflı / tarafsız herkesin alkışını alan takımızın Euroleague elemelerinin yayını bulunmaması rezilliktir! Bu önemli maçımızı ve daha sonra yürüyebileceğimiz yolu internetten takip etmek için uğraş vermek istemiyoruz.

Bu isteğimiz doğrultusunda, TV yayını sağlanana kadar, herkesin izleyebilmesini sağlayacak olan TRT adresine baskı yapmaya herkesi davet ediyoruz.

Bu istek karşılıksız kalmayacak!

TRT mail adresi : trthaber@trt.net.tr

TRT twitter adresi : @TRT3SPOR

Ntvspor'un aldığı paket sadece grup maçları için geçerli, elemeler farklı bir paket, twitter'dan spikerleri almayacaklarını söylemişti. Her şey bir kenara, ben hiç bir şey için Ntvspor'a baskı yapılmaması kanaatindeyim, bizimle ilişkileri ortada.

Sonuç verecek umarım bu organizasyon, yayabildiğimiz kadar yayalım.

Ntvspor'un aldığı paket sadece grup maçları için geçerli, elemeler farklı bir paket, twitter'dan spikerleri almayacaklarını söylemişti. Her şey bir kenara, ben hiç bir şey için Ntvspor'a baskı yapılmaması kanaatindeyim, bizimle ilişkileri ortada.

Mutlaka veren bir tv mutlaka çıkar.Trtspor bizim isteğimize karşılık vereceğini düşünüyorum.
Onlar almasa bile Skytürk,D Smart ve Gs Tvmiz var.Bende maillerim atıp destek vereceğim.Yaymaya devam.

Konu futbol olunca saçma sapan hazırlık maçlarını bile yayınlamak için birbiriyle yarışan kanalların Euroleague elemeleri için girişimde bulunmaması nasıl bir olaydır?

Savaş Abi'nin hep söylediği gibi;

Türkiye'nin en ücra köşesindeki insanların bile bu maçları izleyebilmesi için Twitter'da #onelemetrtdeizlenir diyelim. Önce TRT'ye sesimizi duyuralım, olumsuz cevap gelirse alternatifler içinde NTV Spor'dan önce GS TV gelir.

Digitürk üyesi olarak digitürke, trt'ye ve ntvspor'a 5'er mail göndermiş bulunuyorum. hangi kanalda olursa olsun yeter ki yayınlansın. yaymaya devam arkadaslar

Yayınlaması muhtemel olan bütün kanallara gönderelim bence de hangisi yayınlarsa artık , trtspor , ntvspor ve skyturk e bu arada ben skyturk ün E-Mail adresini bulamadım zaten internet siteleride yapım aşamasındaymış

Umarım yüzde onluk ihtimal gerçekleşir de herkesin izleyebileceği bir kanaldan yayınlanır. Ben her türlü internetten takip edebilirim maçları belki ama herkesin elinde bu şans olmayabilir.

ntvspor'un bizimle olan ilişkilerini merak ettim doğrusu. avrupa şampiyonasında bizim oyuncuların maçlarında pek galatasaray oyuncularıdır diye bahsetmediler. songalia kimi maçlarda maçı götüren adamken bile bahsetmemeyi seçtiler. harbi nasıldır onların tutumu, geçmişten gelen birşey mi var?

Gs Tv olucaksa benim için falan sorun değil ama trt dememizin sebebi Ağrı'dan Edirne'ye tüm Galatasaray'lılara izleme olanağı sağlamakdı.İnşallah trt yayınlar olmadı bana göre gs tvden önce skytürk falanda denenmeli

Gs tv vermeyecekse bu kanal neden var ? Ünlü sıfatıyla şebekleri Sami Yen Store'da programa çıkarıp şebeklik yaptırmak için mi ? Ya da 3. sınıf yayınlarla 3. sınıf reklamlar yayınlamak için mi ? Şu maçlara talip değillerse artık gözümde değerleri sıfırdır.

Ben Gstv ye karşıyım açıkçası.Evimizde Lig tv olduğu halde Lig tv Türksat üzerinden olduğu için bizde yok mesela.Digitürk olmayan kişilerde zaten bu kanal yok Digitürkü olanların ise sadece bir kısmında var.Bu kanal ülkenin yüzde 1 inin bile ulaşamadığı bir kanal.Daha çok kişiye hitap eden bir kanalda yayınlanması şart