Euroleague Fantasy Challenge (2012-13)

GSBASKET Ligi 2012-2013 Euroleague Fantasy Challenge sezonunun şampiyonu Tanju Çiçek' i kutluyoruz :)

Bütün sezon boyunca ligde üst sıralarda ilk beş takım arasında yer aldı ve özellikle son haftalarda yaptığı atakla liderliği ele geçirip sezonu 152 takım arasında birinci olarak tamamladı.

Sezon boyunca çok defa telefon, whatsapp, twitter ve forumda istişare ederek kadrolarımızı şekillendirmeye çalışıp sezon sonunu gördük. Tüm sezon istikrarlı bir görüntü çizen Tanju Çiçek sonunda ipi göğüslemeyi bildi :)
Tekrardan tebrikler :)

GSbasket.Org - Overall

1 Tanju Çiçek (dixon52) 4,539.9

2 Soner Özgün (nowitzki_41) 4,514.1
3 Emre Elmalıdereoğlu (Johan.PRD) 4,419.9
4 Arda Ezer (ARdaQue) 4,356.3
5 Hakan Lafçı (khan1905) 4,331.9

NOT: Şampiyonun bana 200 küsür puan fark atmış olmasını da kendi performansım adına rezalet olarak nitelendiriyorum. Herşeye rağmen bu kadar fark olmamalıydı. İyi bir sezon geçirdiğimi söylemek güç.

GSBASKET Ligi 2012-2013 Euroleague Fantasy Challenge sezonunun şampiyonu Tanju Çiçek' i kutluyoruz :)

Bütün sezon boyunca ligde üst sıralarda ilk beş takım arasında yer alan ve özellikle son haftalarda yaptığı atakla liderliği ele geçirip sezonu 152 takım arasında birinci olarak tamamladı.

Sezon boyunca çok defa telefon, whatsapp, twitter ve forumda istişare ederek kadrolarımızı şekillendirmeye çalışıp sezon sonunu gördük. Tüm sezon istikrarlı bir görüntü çizen Tanju Çiçek sonunda ipi göğüslemeyi bildi :)
Tekrardan tebrikler :)

[h=2]GSbasket.Org - Overall[/h]
1 Tanju Çiçek (dixon52) 4,539.9

2 Soner Özgün (nowitzki_41) 4,514.1
3 Emre Elmalıdereoğlu (Johan.PRD) 4,419.9
4 Arda Ezer (ARdaQue) 4,356.3
5 Hakan Lafçı (khan1905) 4,331.9

NOT: Şampiyonun bana 200 küsür puan fark atmış olmasını da kendi performansım adına rezalet olarak nitelendiriyorum. Herşeye rağmen bu kadar fark olmamalıydı. İyi bir sezon geçirdiğimi söylemek güç.

TEBRİKLER :) BİZDE 7. OLMUŞUZ bu sene ilk defa başlamama rağmen iyi iş çıkardığımı düşünüyorum ilk grup maçlarında bayağı acemilik çektim ve Çok gerilerde kaldım puan olarak 4.295

güzel bir yarış oldu. bende Tanju'yu başta olmak üzere üst listede ki arkadaşları tebrik ediyorum.kendi açımnda bakacak olursamda sonlara doğru toparlayıp ilk 5 e kendimiz attık.

Arda Ezer başta olmak üzere oyuncu kritikleri yaptığımız arkadaşlarla geçen zevkli bir sezondu. ilk 5 te bitirmek te güzel oldu. 2 hafta 100 puanın ciddi altında kaldım. Birde boby brown u hem kredi yetersizliğinden hemde tercih meselesi olarak yandığı haftalarda kadroya almadım. oradanda bir fark oluştu. kendi açımdan eksikliklerim bunlardı.

geçen seneki lokavt nedeniyle yaşanan faciadan sonra bu sene ki taktikle ilk 5 te tamamladık. seneye daha yukarılarda olmak için çabalıyor olacağım. GS Basket ligi olarakta daha yukarılarda bitiriyor olmak güzel olur. (genelde 556. olmuşum, ülke 38. )

seneye görüşmek üzere...

Tebrikler Tanju Çiçek... Çok iyi performans...

Sezona çok kötü başlamanın handikapını yaşadım. İlk kadroyu kururken yaşadığım ikilemler epeyce gerilerde kalmama sebep oldu.

Örneğin Nachbar ile Nocioni arasında kaldım, Nocioni'yi aldım çok kötü başladı; Nachbar aldı yürüdü...
Partizan'ın Amerikalı guardını seçtim, çok kötü sonuç aldım.
İlk kadroda Bobby Brown vardı birkaç hafta çok kötü oynayınca değiştirdim, adam patlama yaptı...

Lige kötü başlayınca sezon sonuna doğru ilk 10'a girme hedefi belirledim, o da bir hafta sıfır çekmem dolayısıyla olmadı.

GSBasket ligi epey iyi oyuncular barındırıyor. Seneye daha iddialı bir yarışma olacak gibi :)

Öncelikle Şampiyonu tebrik ederim, çok yoğun bir dönemden geçtiğim için sıcağı sıcağına bu fırsatı yakalayamamıştım.Son 2,3 maçlara girerken 80 puan geriden liderliği almakta ayrı bir tebriği gerektiriyor.(benim yoğun dönemimin başına denk gelmesi de benim şanssızlığım tabi)Önümüzdeki yıllarda daha çekişmeli geçmesi ve dünya da şampiyonluğun bizden çıkması dileğiyle...