Euroleague Fantasy Challenge (2012-13)

ilk Gün Spa - bogdanoviç - S.James - nachbar 4 oyuncudan 76.4 almışız...Ah Nachbar ah 6 getirdin bu hafta ama olsun 3 haftada bir 30 RKG yapıyon dengeliyorsun :)

Burası ölmüş yav kimse herhangi bir görüşte, paylaşımda bulunmuyor.Ya oyundan erken kopuldu ya da vakit yok her neyse.Kadrosunda Khryapa olanlar bence çıkarsın(ben çıkardım)çünkü resmi sitesinde sakatlığı sebebiyle takımla beraber olmayacağı yazıyor.Bazen euroleague'te sakat gözüküp oynar ya bu o şekilde olmaz gibi gözüküyor.Bu da linki PBC CSKA Moscow | News herkese bol şans...

Burası ölmüş yav kimse herhangi bir görüşte, paylaşımda bulunmuyor.Ya oyundan erken kopuldu ya da vakit yok her neyse.Kadrosunda Khryapa olanlar bence çıkarsın(ben çıkardım)çünkü resmi sitesinde sakatlığı sebebiyle takımla beraber olmayacağı yazıyor.Bazen euroleague'te sakat gözüküp oynar ya bu o şekilde olmaz gibi gözüküyor.Bu da linki PBC CSKA Moscow | News herkese bol şans...

Haklısın paylaşımlar yok artık. Bunda erken kopmalarda etken olduğu gibi vakitsizlik de etken. Ben dahi feci hatalar yaparak lig sıralamasında çok arkalarda kaldım. Açıkçası böyle olunca insanın hevesi de azalıyor :(

haftayı 2. kapamışım.
spaonulis ortalamanın altnda ve krstic ten 0 puana rağmen iyi puan.

yoğunluktan kadroları bile son anda doldurabiliyorum. yoksa krstic i 2 hafta önce çıkartıyor olmam lazımdı.
amacım Arda Ezer i geçmek diyerek bundan sonrası için bir amacımız olsun :)

Geçen hafta 200 puan yapan kadroyu değiştirmedim.En rezalet puana doğru gidiyorlar.Rudy Oynamadı.Spanoulis 3.3-Bjelica -3 Rkg-Teodosic -4 RKG-Logan 1.1 Rkg.

5 oyuncunun Toplamı -2.6 Rkg rezalet bir hafta geçiriyorum.İyiki D.Smith-Mirotic-Lavrinovic falan toparlıyorlar.

bende geçen hafta ki kadroyu unutmaktan değiştiremedim. bogdonovicin yanında rudy de oynamadı. buna rağmen 140 puan gerçekten çok iyi.
ilk 10 girmiş durumdayım.

Hakan Lafçı;

Yukarıda yazmışsın görmemişim, Arda Ezer' i geçince ne olacak ki? :)

GSbasket Ligi' nin lideri Soner Özgün' ün 200 puan gerisinde ligde 7. durumdayım. Bu ortamda Arda Ezer' i geçip ne olacak ki :)

Bu sezon çok stratejik hatalar yapıp yanlış oyuncu seçimleri yapmış olmam bu puan farkını getirdi.
Kadro oluşturmak için yeterince (hatta belki de bu konuda lider bile olabilirim) krediye sahip olmama karşın ufak tefek oyuncu seçim hataları bu duruma yol açtı. Boşa geçen bir sezon oldu diyebiliriz ...

Neyse hayırlısı artık :)

Geçen hafta Rudy yüzünden hafta mahvoldu çok iyi puan gelebilirdi, bu hafta değişik seçimler yaptım liderliğe yaklaşma riski için bu tarz hamleler lazım artık çünkü herkesin 6-7 oyuncusu aynı nerdeyse. Kaukenas'ı aldım 25 kredisi olmasına rağmen bakalım beklediğim gibi çok iyi RKG getirecek mi?

Daha önce kimsenin başına geldi mi bilmiyorum ama, adına garabetlik mi diyeyim, talihsizlik mi diyeyim şöyle bir durum oldu:

Kadromda değişiklik yapmak için takım sayfama girdim, S. Weems'i çıkartıp, Navarro'yu alacaktım. Sell tuşuna bastığımda geri sayımın bitmesine ikibuçuk dakika vardı, Weems'i çıkarttıktan sonra sayfa birkaç saniye içinde açıldı ki, ne göreyim: "Closed" mesajı...

Yani bu hafta sıfır çekiyor takımım. İlk 10'a girmek için yarışıyordum, ağır darbe oldu... :|

@ Oğuz çok büyük talihsizlik olmuş..

@Arda Ezer, seni geçmekte bence güzel bir amaç. GS Basket te eurolig fantasy challenge denince aklıma ilk sen gelirsin. bu oyunda iyisin. geçen sene nba oyuncularınıda gördük yaşadık bu sene daha iyiyiz . zamanında rudy seçmemiş olsan ve kredi biriktirme haftalarını 2-3 hafta erken bırakıp, puana yönelsen yukarıyla bu kadar fark olmazdı.
ama daha çeyrek final maçları da var.

bu arada puanlar gelecek. benim 160 puan civarı puanım olacak. çok iyi değil...

@ Oğuz çok büyük talihsizlik olmuş..

@Arda Ezer, seni geçmekte bence güzel bir amaç. GS Basket te eurolig fantasy challenge denince aklıma ilk sen gelirsin. bu oyunda iyisin. geçen sene nba oyuncularınıda gördük yaşadık bu sene daha iyiyiz . zamanında rudy seçmemiş olsan ve kredi biriktirme haftalarını 2-3 hafta erken bırakıp, puana yönelsen yukarıyla bu kadar fark olmazdı.
ama daha çeyrek final maçları da var.

bu arada puanlar gelecek. benim 160 puan civarı puanım olacak. çok iyi değil...

Teşekkür ederim, ruhumu okşadın :)

Senelerdir bu oyunu oynuyoruz ve bu sezon kadar liderle puan farkımın açıldığı bir sezon olmamıştı. Bu hafta 181 puan toplamışım, sadece bu hafta için bile aklımdaki oyuncuları biraz daha farklı kombinasyonla değiştirmiş olsaydım 200 vuracaktım. Kısmet ...

Teşekkür ederim, ruhumu okşadın :)

Senelerdir bu oyunu oynuyoruz ve bu sezon kadar liderle puan farkımın açıldığı bir sezon olmamıştı. Bu hafta 181 puan toplamışım, sadece bu hafta için bile aklımdaki oyuncuları biraz daha farklı kombinasyonla değiştirmiş olsaydım 200 vuracaktım. Kısmet ...

Önceki senelerde liderle puan farkının bu kadar açılmamasının nedeni benim olmamam olabilir mi? :D şaka tabiiki ukalalık olarak algılamayın.Geçen sene ilk kez oyuna başladım ve yaşayarak bazı kuralları öğrendim.Ancak şunu net farkettim ki oyunu bilmek,takip etmek,kredi vs hepsi önemli ama şans kadar etkili değil.

fena başlamadık.
Zoric -Krstic değişikliği yapmıştım. -2 zararım oldu. devin smith hamlesini zorunluluktan yaptım. çok faydalı oldu. Pete michkeal ve Navarro ikilisine takıldık durduk. bir 15 diğer hafta 2 rkg alan oyunculardı. Bırakamdım bir türlü. ikiside sakat olunca değiştirdim. 4 hafta sonra tam kadro puan alacağım gibi duruyor....

buraya ne zaman yazsam hep sonrasında bir aksilik çıktı kadroda. 4 haftadır tam kadro değildim şimdi tam kadroyum derken ante tomic in sakatlığı ortaya çıktı. 20 lerden olduk...

EFC de son haftalara girerken buranın bu kadar sessiz olacağını hiç tahmin etmezdim.Lampe mi Tomiç mi ? birini alacağım önerisi olan. (son 50 dakika ) son 4 dakikaya kadar öneri gelmedi Lampe de karar kıldım.Herkese bol şans...