Euroleague Fantasy Challenge (2012-13)

Arkadaşlar konuyla ilgili yarın bilgilendirme yazısı yazacağım. Ligi açamadık diye sadece lig bilgilerini gireceğim. Bilgili arkadaşlar diğer arkadaşlara yardımcı olurlar yarına kadar.

Ligimizi açtım.

Lig Adı: GSbasket.Org
Şifre: yenilmezarmada

Şifreyi bir süre sonra sadece özelden vereceğim.

Önemli not: Her kullanıcı sadece 1 takımla katılabilir. İlk hafta sonunda kullanıcılara ilk ve son kez takım değiştirme hakkı verilecektir. Yeni takımın puanı eski takımdan yüksek olmamak kaydıyla tabiki.

Hatırlatma: Bu sene arkadaşlarımız ortak bir ödül belirlemezse ödül veremeyeceğiz gibi duruyor. Geçen senenin birincisi Oğuz Güven arkadaşımıza ödül borcumuz duruyor çünkü.

Oyunun linki; http://fantasychallenge.euroleague.net/

Arkadaşlar konuyla ilgili yarın bilgilendirme yazısı yazacağım. Ligi açamadık diye sadece lig bilgilerini gireceğim. Bilgili arkadaşlar diğer arkadaşlara yardımcı olurlar yarına kadar.

Ligimizi açtım.

Lig Adı: GSbasket.Org
Şifre: yenilmezarmada

Şifreyi bir süre sonra sadece özelden vereceğim.

Önemli not: Her kullanıcı sadece 1 takımla katılabilir. İlk hafta sonunda kullanıcılara ilk ve son kez takım değiştirme hakkı verilecektir. Yeni takımın puanı eski takımdan yüksek olmamak kaydıyla tabiki.

Hatırlatma: Bu sene arkadaşlarımız ortak bir ödül belirlemezse ödül veremeyeceğiz gibi duruyor. Geçen senenin birincisi Oğuz Güven arkadaşımıza ödül borcumuz duruyor çünkü.

Nihayet :)
Count me in :)

khan1905 takımımla tekrar ligdeyim.
geçen sene nba oyuncuları yüzünden bizim gibi bu işi bildiğini zannedenlerin çuvalladığı seneydi ama bu sene tekrar iddalı olacağım.
krilenko,batum vs alıp 2-3 oyuncudan her hafta 80-90puan alanlar olunca bizde nasılsa fiyatları düşer diye bu oyuncuları almayınca fark çok açıldı ve bir dahada kapanmadı zaten.
kadroyu kurdum ama sadece lige katılmak içindi. biraz çalışmam gerekecek...

khan1905 takımımla tekrar ligdeyim.
geçen sene nba oyuncuları yüzünden bizim gibi bu işi bildiğini zannedenlerin çuvalladığı seneydi ama bu sene tekrar iddalı olacağım.
krilenko,batum vs alıp 2-3 oyuncudan her hafta 80-90puan alanlar olunca bizde nasılsa fiyatları düşer diye bu oyuncuları almayınca fark çok açıldı ve bir dahada kapanmadı zaten.
kadroyu kurdum ama sadece lige katılmak içindi. biraz çalışmam gerekecek...

Geçen senenin analizini çok güzel yapmışsın; dediğin gibi geçen sezon bu oyunu bildiğini zannedenler feci çuvalladılar. Bu insanların içinde Kerem Seçer ve ben de vardım :)

Özellikle Kirilenko ve Batum çok büyük fark yarattı.

Bu arada ben artık efsane olmuş çalışmalarıma bu akşam başladım. Daha ligin başlamasına var, köprünün altından çok sular akar ve oyuncu değişiklikleri yapılır ama yine de çalışmalara başlamak önemli :)

Paylaşımcı insanımdır, notlarımdan istifade edebilirsiniz :)

Oyun hakkında sorusu olan var mı?

Bu arada ilk mesajda söylediğim gibi sadece ilk hafta sonuna kadar geçerli olmak üzere takımlarınızı daha düşük puanlı başka bir takımla değiştirebileceksiniz.

Lige tam olarak nasıl katılıyoruz Private Leauges sekmesinden mi?

Evet Ali, o sekmeden ''Join a private league'' butonuna tıklıyorsun. Karşına gelen listeden ''From eksisozluk..'' ile başlayana girip, ''GSbasket.Org'' olanı seçiyorsun ve ''Password of the Private League'' yazan yere ''yenilmezarmada'' yazıp OK butonuna basıyorsun.

Ben böyle yapıyorum, bizim lige direkt bağlanan bir yol yoktur heralde, varsa arkadaşlar söyler :)

Kerem;

Şimdi GSBASKET.ORG ligine baktım da bir dolu mükerrer kullanıcı görülüyor. İlgilenmen gerekiyor sanırım.

Ayrıca bazı Fenerbahceli arkadaslar da ligimize katılmışlar; hoş ben istisnalar hariç basketboldan anlayan FB taraftarına pek rastlamadım ama hoşgelmişler :)