Euroleague Fantasy Challenge 2020-2021

Şu ana kadar toplamda 4 tane ligimiz var.

1 H2H ligi ve 3 tane Açık ,Klasik lig.

H2H liginin kodu: TFMFVKJC

Diğer açık olan liglerden birini max. 5 takım, diğerini tek takım yaptık. Diğer ligin takım sayısı da sınırsız.

Max 5 takım olan ligin ismi, GS Basket League 1 ( Lig Kodu: 5RHCM6JH )

Max 1 takım olan ligin ismi GS Basket League 2 (Lig Kodu: R2DFCS5S )

Sınırsız takım olan ligin ismi GS Basket Unlimited (Lig Kodu: LJLW7CYU)

Umarım çok fazla karışık gelmemiştir. Herkesi memnun etmeye çalıştık. Şu an zaten 1 ve 5 takımlı liglerimiz dolmaya başladı. Sınırsız ligimiz yeni açıldı ona da katılabilirsiniz istediğiniz takımlarınızla.
Daha önce yazdığım gibi bu ilk 2 ligde 4.haftaya kadar takımlarımızı birbirleriyle değiştirebilme hakkımız olmalı bence. 4.haftadan sonra son takımlar sabit kalsın sezon sonuna kadar. Çünkü takımların ilk haftalardaki performansları kredi açısından daha iyi kadrolar ve dolayısıyla sonraki haftalarda da daha iyi puanlar getirip getirmeyeceğini büyük ölçüde belirleyecek. Kurduğum bütün takımları iyi ve alternatifli olacak şekilde kuruyorum doğal olarak ve bu nedenle en iyileri seçmek insanın evlatlarını seçmesi gibi oluyor :) h2h'nin doğası gereği seçiyoruz ama bari klasikte böyle bir esneklik sağlansa iyi olur.

Ben de katılım için son günü bekliyorum, malum Covid dolayısıyla her an her şey değişiyor, dikkat etmek lazım :). Özellikle H2H ligini heyecanla bekliyorum

FabFive konusunda düşünceleriniz nedir? Eğlenceli bir şeye benziyor.

Daha önce yazdığım gibi bu ilk 2 ligde 4.haftaya kadar takımlarımızı birbirleriyle değiştirebilme hakkımız olmalı bence. 4.haftadan sonra son takımlar sabit kalsın sezon sonuna kadar. Çünkü takımların ilk haftalardaki performansları kredi açısından daha iyi kadrolar ve dolayısıyla sonraki haftalarda da daha iyi puanlar getirip getirmeyeceğini büyük ölçüde belirleyecek. Kurduğum bütün takımları iyi ve alternatifli olacak şekilde kuruyorum doğal olarak ve bu nedenle en iyileri seçmek insanın evlatlarını seçmesi gibi oluyor :) h2h'nin doğası gereği seçiyoruz ama bari klasikte böyle bir esneklik sağlansa iyi olur.

Gerekli ayarlamaları lig başlayınca yapalım. Aslında 3 tane lig kurduk hepsinde yeteri kadar imkan var. 1,5 ve sınırsız olarak bütün liglerde iyi olan takımları kullanma şansı var. SInırsız lige girmek en mantıklısı. Orada zaten bütün takımlarımızla yarışabiliriz. 1 takımlı ligi istek aldığımız için kurduk. Yoksa 1 takımlı lig çok mantıklı değil bence, çünkü hangi takımın iyi olduğunu ilk haftalarda bilemiyoruz. Ancak 5 ve sınırsızda daha net görebiliriz takımlarımızı. Siz girmeye devam edin. Biz ayarlamaları daha sonra yaparız :)

Ben de katılım için son günü bekliyorum, malum Covid dolayısıyla her an her şey değişiyor, dikkat etmek lazım :). Özellikle H2H ligini heyecanla bekliyorum

FabFive konusunda düşünceleriniz nedir? Eğlenceli bir şeye benziyor.

FabFive lig mi acaba nedir?

Bu arada bu sene bazı takımlar seyircili oynayacaklarmış euroleaguede. Sınırlı sayıda seyirci alınacakmış. Ancak Efes ve FB'nin maçlarına seyirci alınmayacakmış.

Son düzenleme:
Liglerimizin son durumuna bakacak olursak, Euorleague'in başlamasına son 2 gün kaldı:

5 takımlı ligimizde toplamda 38 takım ( GS Basket League 1)

Sınırsız takımlı ligimizde toplamda 52 takım ( GS Basket League Unlimited)

1 takımlı ligimizde toplamda 14 takım (GS Basket League 2)

var. Sınırsız ve 5 takımlı ligimizde sayımız biraz az. Daha çok tanıtabiliriz bu 2 günde liglerimizi dilerseniz.

H2H ligimizin dolmasına 2 takım kaldı. Sanırım 2 gün içerisinde dolacaktır. Diğer 1 takımlı ve 5 takımlı ligde de sıkıntı yok,

yalnız, sınırsız takımlı ligde sadece 54 takım var. Bu sene ilgi daha az sanırım Euroleague Fantasy Challenge'a. Lig de geç açıldı.

Pandemi'den dolayı ilgi az.

Son olarak attığım şu twiti retweet ederseniz,

sınırsız ligimize daha fazla kişi katabiliriz.

Sağolun.

Ben de daha takımlarımı kurmadım Perşembe günü tamamlayıp ekliycem sınırsız ligine.Şu an inceleme aşamasındayım ucuz görüp gözüme kestirdiğim birkaç oyuncu var onlarla yüksek kredili oyuncuları dengelemeye çalışıyorum birkaç takımım böyle olacak diğerlerinde biraz daha dengeli dağıtım yapıcam.Tabi bu sene hazırlık maçları vs çok fazla oynanmadığından biraz kestirmek zor oluyor oyuncuların ne yapacağını o yüzden çok ucuza sürpriz yapabileceğini düşündüğüm birkaç oyuncuyu alıp geri kalan parayla takımdaki rolü net olan güvendiğim oyuncuları almak daha mantıklı geliyor

Her sene oldugu gibi 2 takım kurup gsbasket liglerine tek takımla katılma geleneğimi devam ettiriyorum.Diğer takımımı tamamen fantasy şeklinde kuruyorum.

H2h ligine ve tek takımlı gsbasket league 2 ligine katıldım,sınırsız ligede tek takımımı soksam mı acaba diyorum ?

Her sene oldugu gibi 2 takım kurup gsbasket liglerine tek takımla katılma geleneğimi devam ettiriyorum.Diğer takımımı tamamen fantasy şeklinde kuruyorum.

H2h ligine ve tek takımlı gsbasket league 2 ligine katıldım,sınırsız ligede tek takımımı soksam mı acaba diyorum ?

Kurun Bayram bey ne kadar kurabiliyorsanız kurun. Girin sınırsız lige 5-10 takımla. Şansınızı arttırın.

Bu arada an itibariyle h2h ligimiz dolmuştur. 20 takımlı lige 20 takım girmiş. Hayırlı olsun.

Acaba giremeyenler var mı? Yeni bir h2h lig kurmamızı ister misiniz? Son 1 gün euroleague in başlamasına.

İsterseniz bir h2h lig daha kurabilirim. Ne dersiniz?

Kurun Bayram bey ne kadar kurabiliyorsanız kurun. Girin sınırsız lige 5-10 takımla. Şansınızı arttırın.

Bu arada an itibariyle h2h ligimiz dolmuştur. 20 takımlı lige 20 takım girmiş. Hayırlı olsun.

Acaba giremeyenler var mı? Yeni bir h2h lig kurmamızı ister misiniz? Son 1 gün euroleague in başlamasına.

İsterseniz bir h2h lig daha kurabilirim. Ne dersiniz?

Sanki giremeyenler var gibime geliyor H2H ligine, ben son anda katılabildim random bir kadroyla bu sabah, kadroyu tekrardan düzenleyeceğim bu gece.