Euroleague Fantasy Challenge 2020-2021

Herkese merhaba.
Hayatım boyunca basketboldan ve Euroleague'den bu kadar ayrı ve uzak kaldığım bir yıl yoktur herhalde. Önümüzdeki sene sahada 40 yıllık oyuncuları dahi karıştırmayayım diye bu sene eğlenceye ortak olalım dedik. Bakalım takımları kurabilirsem katılacağım.
İyi eğlenceler.

Kerem Bey size mesaj atacaktım ama oynamayı bıraktınız diye atmadım. Umarım girersiniz lige . Şu anda 5 li ligimiz var ona girebilirsiniz isterseniz. Bir de h2h ligi var. Orda yabancılar var bana haber verirseniz ona da sokarım sizi isterseniz. İletişim de olalım.

@Eyüp Özkaya ile konuştuk. Şu anda sınırsız ligimize teknik bir sorundan dolayı girilemiyor. 2 tane ligimiz daha var biri 1 takımlı, biri de 5 takımlı.

Eyüp diyor ki 5 li lige sınırsız girelim. Çünkü diğer sınırsız lig de sıkıntı var. Ben de 5 li lig de 5 takımlı olan arkadaşlara soralım dedim. Şu anda onu bozup sınırsız olsun mu olmasın mı? Yazarsanız sevinirim. Az zamanımız kaldı ne de olsa.

Yahu yapıştırın gelsin, 3 ayrı lig takip etmek çok zor olur, bunun anlamı yok. Üzerine 2 tane de h2h var. Sınırsız lige girişte sorun varsa, dediğimiz gibi 5 takımlı lige soksun herkes takımlarını.

Bu karışıklığı çözmek lazım, tek takımlı yer hariç herkes her yere takımını soksun, sonra durum değerlendirmesi yaparız. Benim fikrim net.

O zaman 5 takımlı lige sınırsız girilsin. 1 takımlı ligi bozmaya gerek yok çünkü zaten 21 tane ayrı takım girmiş baya düzenli oldu orası. 5 liyi sınırsız yapalım.

5RHCM6JH (GS Basket League)

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar yoğunluktan dolayı , 2 dakika kala önüme gelene basıp 2 takım oluşturdum .. Kim sakat kim değil hiç bilmiyorum.. 1 hafta geriden gelip öndekileri yakalamaya çalışacağım artık diğer takımlarımla maalesef..

Katılabileceğim lig var mı şu durumda bu garip 2 takımımla:)

Merhaba arkadaşlar yoğunluktan dolayı , 2 dakika kala önüme gelene basıp 2 takım oluşturdum .. Kim sakat kim değil hiç bilmiyorum.. 1 hafta geriden gelip öndekileri yakalamaya çalışacağım artık diğer takımlarımla maalesef..

Katılabileceğim lig var mı şu durumda bu garip 2 takımımla:)

Hakan bey gözümüz yollarda kaldı. Hoşgeldiniz. Bizde sizi arıyorduk.

GS Basket League 1 Klasik KOdu: 5RHCM6JH (5 takımlı)

GS Basket League Unlimited Klasik kodu : LJLW7CYU (Sınırsız Takımlı)

Bu liglere girebilirsiniz.

Hakan bey gözümüz yollarda kaldı. Hoşgeldiniz. Bizde sizi arıyorduk.

GS Basket League 1 Klasik KOdu: 5RHCM6JH (5 takımlı)

GS Basket League Unlimited Klasik kodu : LJLW7CYU (Sınırsız Takımlı)

Bu liglere girebilirsiniz.

Teşekkür ederim:) Bir hafta geriden gelip rekabete katılmaya çalışacağım bakalım nasıl olacaksa:)

Geçen sene dediğim bir şey vardı: Burası ligden daha keyifli, umarım yine öyle olur. Oyunda da değişen bir şey olmamış maalesef, şimdi gördüğüm kadarıyla.

Mirotic ilk yarıdan 20 ye geldi. İlk kadro seçimimde bi alamadım şu adamı, acayip stres oldum. Bilmiyorum para yetiremeyen tek ben miyim...

İlk haftadan havlu atmak

L.Sikma - 4 ( Bu adam 4 numara için en garanti isimdi,ne yapabilirdim ki ?
Milutinov oynamamış ( Bu adamda en garanti 5 numaraydı,gitti o kadar kredi boşuna )
M.James kaptanımdı vasat durumda
Buğrahan Tuncer - 1 ( Onu krediden dolayı aldım,aslında Kenan Sipahi vardı ama baktım Efes'in maçı şifresiz o yüzden Efesten adam alayım dedim )
Adam kalmadı geriye

Lucic
J.Loyd
Garuba
M.Roll

Bu 4 isim umarım durumu kurtarır

Gelecek hafta acımasız olacağım,beni ilk haftadan hayal kırıklığına uğratanlar kıyamet kopsa kadroma bir daha giremeyecekler

Dengeli kadro kurma vakti,yüksek kredili yıldızların canı cehenneme,Milutinov'u aldıkta noldu ? Onun kredisiyle 2 tane dengeli isim alabilirdim.

Mike James büyük hayal kırıklığı oldu bu hafta benim için.Barca çok iyi kitledi James'i o da kilitlenince çok saçmalamaya başladı ve sadece 8 le tamamladı maçı.Onun dışında Poythress de beklediğimi vermedi çoğu takımımda vardı neyse ilk haftanın günahı olmaz diyelim yarına bakicaz artık

Bayram bey üzülmeyin, mantıklı seçimler yapmışsınız. Zira James’i alamadığıma aklım takıldı, Sikma da hep kafamda vardı almak istiyordum yer açıp. Bu oyunda mantığın çok işlediğini görmedim, özellikle geçtiğimiz sezon kafayı yiyecektim.