Euroleague'de Rakibimiz Fenerbahçe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ve bir sonraki turda rakibimiz fenerbahçe oldu

Ekleme;

Kadınlar Avrupa Ligi'nde Rakibimiz Fenerbahçe

Galatasaray Medical Park, Avrupa Ligi C Grubu'ndaki 10. maçında Çek Cumhuriyeti temsilcisi USK Prag'ı 81-69'luk skorla mağlup ederek grubunu dördüncü sırada tamamladı.

USK Prag galibiyetin ardından Avrupa Ligi'nde son 16 takım arasına kalan Galatasaray Medical Park, grup aşamasında tüm maçlarını kazanan Fenerbahçe ile üst turda eşleşti.

Galatasaray Medical Park ve Fenerbahçe serisinin maç programı ise şu şekilde oluştu:

01.02.2011 Fenerbahçe - Galatasaray Medical Park (Caferağa Spor Salonu)
04.02.2011 Galatasaray Medical Park - Fenerbahçe (Abdi İpekçi Spor Salonu)
09.02.2011 Fenerbahçe - Galatasaray Medical Park (Caferağa Spor Salonu) *

Üç maç üzerinden oynanacak ve iki galibiyete ulaşan takımın çeyrek final vizesi alacağı serideki ilk karşılaşma, 1 Şubat Salı akşamı Caferağa Spor Salonu'nda gerçekleşecek.

* Gerekirse

Serideki ikinci maç, 4 Şubat Cuma günü Galatasaray Medical Park'ın ev sahipliğinde Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak. İlk iki maçın ardından iki galibiyete ulaşan takım, üçüncü maça gerek kalmadan üst tura çıkacak. İki maç sonunda iki galibiyete ulaşan takım olmazsa, eşleşmenin karar maçı, 9 Şubat Çarşamba akşamı Caferağa Spor Salonu'nda oynanacak. Ve mücadeleden galip ayrılan takım, Avrupa Ligi'nde bir üst tura yükselecek.

Re: 2010-2011 Kadınlar Euroleague

Caferağa geliyoruz ;)

taurasi yok penny yok adamlari yine ekaterinburgu rahat yendi
biz hala geliyoruz gidiyoruz muhabetine giriyoruz.
allah sonumuzu hayir etsin

Enes Kömürcü' Alıntı:
Taurasi'siz, Penny'siz Fenerbahçe.

Caferağa harbiden geliyoruz bu sefer.

Onlarsız bile Ekaterinburg gibi bir takımı dize getirip 10' da 10 yaptılar. Ne olursa olsun hala bizden çok daha iyi durumdalar. Keşke F4' te karşılaşsaydık.

Eee şimdi ne yapacağız? Onlarda iki önemli oyuncu gitti ama 1. şampiyon adayını yenmişler :roll: Arkadaşlar iki takımın şansını değerlendirebilir misiniz?

Murat Sari' Alıntı:
taurasi yok penny yok adamlari yine ekaterinburgu rahat yendi
biz hala geliyoruz gidiyoruz muhabetine giriyoruz.
allah sonumuzu hayir etsin
Merak etme sen. Bu maçların havası farklı olur bunu en iyi BİZ Galatasaraylılar biliriz ;)

Re: 2010-11 Kadınlar Euroleague | Rakip Fenerbahçe

Ben UMMC'dense Fener'i tercih ederdim.Sevindim açıkçası.Fener'e ters gelebiliriz.Burada Fener'i elediğimiz takdirde ligde, kupada önümüz çok açık.Hele bir de o zamana Tamika gelirse, mükemmel olur.

Re: 2010-11 Kadınlar Euroleague | Rakibimiz Fenerbahçe

Caferağa'daki maça gitmek isteyenlerle şimdiden bir bağlantı kuralım.Beraber gidelim, desteği koyalım.Çok garip ama içimde büyük bir inanç var.

Tamika çok kritik.McCoughtry'nin şu an match-upı yok takımda.Tamika cuk oturur.Hücumda da çok şey katar.Bir an önce gelmesi bizim açımızdan çok iyi olur.

Deplasman olacak Caferağa'da oynanmaz bu maç.

Ne bileyim Sinan Erdem'de filan oynasınlar onlar da.

75 kişi neyin deplasmanı yapılır? Maça giden tayfa olur, o küçücük salonda da kavganın alası çıkar, 3-5 ölü 80-90 yaralı olur, karakolda biter maç kısaca.

Ekaterinburg deplasmanında kazanamayacağımızı varsayarsak Fenerbahçe'ye sevinmiştir herkes, heleki şu çalkantılı dönemlerinde. Daha önce Fenerbahçe'yi Caferağa'da yendik, bu sefer yol yorgunluğu da olmayacak, güveniyorum takıma.

2 kıta dışı oyuncu oynatabileceğiz,ben olsam şu anki durumu çok da süper olmayan Augustus'un yerine Tamika'yı tercih ederdim.(o tarihlerde geldiğini varsayarak konuşuyorum)

İyide zaten Oynayamayacak tamika...Oynarsada Simone çıkacak...2 kıta dışı hakkı var...

Valla ben UMMC fener maçını izledim adamlar feci savaştılar...Parker gibi insan üzeri oyun oynayan oyuncuyu bile zaman zaman savunmada sindirdiler...Angel ciddi tehlike gibi görünüyor...

Ama en çok ne değişmiş biliyormusunuz...Horakova...Kıza bişeyler olmuş...Demekki Penny nın gidişi ona yaramış...

Zor eşleşme oldu onlar içinde bizim içinde Stres yuklu eşleşme olacak...Umarım kavgasız gürültüsüz olur da Avrupada yaşanmaz en azından kötü olaylar...

Selim Cenker' Alıntı:
İyide zaten Oynayamayacak tamika...Oynarsada Simone çıkacak...2 kıta dışı hakkı var...

Valla ben UMMC fener maçını izledim adamlar feci savaştılar...Parker gibi insan üzeri oyun oynayan oyuncuyu bile zaman zaman savunmada sindirdiler...Angel ciddi tehlike gibi görünüyor...

Ama en çok ne değişmiş biliyormusunuz...Horakova...Kıza bişeyler olmuş...Demekki Penny nın gidişi ona yaramış...

Zor eşleşme oldu onlar içinde bizim içinde Stres yuklu eşleşme olacak...Umarım kavgasız gürültüsüz olur da Avrupada yaşanmaz en azından kötü olaylar...

Ya abicim sende şunları övüp durma kanıma dokunuyor :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...