Euroleague'de Rakibimiz Fenerbahçe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eren Akın' Alıntı:
Tamika-Augustus değişikliğini varsayarsanız çok daha iyi olur.Ceyhun hoca bunu yapabilir.Bu şart çünkü.

Böyle birşey yaparsak direk teslim bayragını çekeriz. Kim sayı atacak takımda Seimone cıkarsa? Biraz mantıklı şeyler yazın.

Saygılar.

Metin Bey;
Augustus'un verdiği hücum katkısını Tamika da verir.Hem de sistem içerisinde verir.Dengesiz atışlarla değil.
İnsanların düşüncelerini mantıklı mantıksız diye değerlendirirken biraz derinlemesine incelerseniz sevinirim.
Saygılar.

augustus cikar tamika girerse bu bizim felaketimiz olur
tamika su an ne yapiyor? idman falan yapiyormu acaba?
subat ayinda gelse bile en az 1 ay falan idman yapmasi gerekiyor
o form tutana kadar lig biter wnba baslar

Burak Candan' Alıntı:
[quote="Selim Cenker":2nu8dlfs]İyide zaten Oynayamayacak tamika...Oynarsada Simone çıkacak...2 kıta dışı hakkı var...

Valla ben UMMC fener maçını izledim adamlar feci savaştılar...Parker gibi insan üzeri oyun oynayan oyuncuyu bile zaman zaman savunmada sindirdiler...Angel ciddi tehlike gibi görünüyor...

Ama en çok ne değişmiş biliyormusunuz...Horakova...Kıza bişeyler olmuş...Demekki Penny nın gidişi ona yaramış...

Zor eşleşme oldu onlar içinde bizim içinde Stres yuklu eşleşme olacak...Umarım kavgasız gürültüsüz olur da Avrupada yaşanmaz en azından kötü olaylar...

Ya abicim sende şunları övüp durma kanıma dokunuyor :([/quote:2nu8dlfs]

Övme falan yok...Gerçekleri yazmak övme değil...Bunu farkettim sadece ne bileyım belkide yanılıyorumdur...

Ne tamikası ya...Tamika şubatta gelecek ilk maç 1 ŞUBATTA milletin dünyadan HABERİ yok...Lig maçında bile oynaması şüpheli zaten küçük bir sıkıntısı varmıs sakatlık gibi bişey...

Savunma yapabilen bir tamika seimone'a tercih edilir tabii.Tamika daha komple bir oyuncu şu anda.Seimone o lanet sakatlığı geçirmeseydi şu anda kadroya yazılacak ilk kişiydi emin olun.

Mustafa Yanar' Alıntı:
Savunma yapabilen bir tamika seimone'a tercih edilir tabii.Tamika daha komple bir oyuncu şu anda.Seimone o lanet sakatlığı geçirmeseydi şu anda kadroya yazılacak ilk kişiydi emin olun.

Mustafa bey yine ilk kişi..Deplasmanda Caferağada 3 periyot FB tutamadı Simoneyi..

Sakatlık gerçekten çok etkiledi Seimone'u.Artık şut dışında birşey yapmaz oldu.Dediğim gibi bize McCoughtry'yle eşleşecek birisi lazım.Ve bunu yapsa yapsa Tamika yapar.

Deplasman maçına taraftar alınacaksa ben gitmek istiyorum o kadar övüyorlar ki görmek istiyorum salonu ve taraftarlarını nasıl temin edebiliriz bileti ??

Işıl-Birsel
Doneka-Harakova
Tuğba-Meral
Nihan-Angel
Gülşah-Şaziye
Seimone-Anete
Bahar-Nevriye
Gintare-Vajda
Sylvia-Matovic
Melisa-Nevlin

Siyahla yazdığım bana göre eşleşmelerde ağır basan oyuncular. Birde uzun alacakları konuşuluyor ki iş o zaman çok daha sıkıntılı olur. Tek şansımız serideki tüm maçlarda konsantrasyonu hiç bozmadan iyi savunma yapmak. Zaman zaman çok iyi mücadele ediyoruz ve bunu tüm seride de yapabilirsek şansımız olur. Fakat şu da bir gerçek ki ne olursa olsun bu kupada şampiyonluğu kafaya iyice koymuş ve belkide bizim 2 katımız bütçeye sahip bir takımla oynayacağız. Evet zor ama imkansız değil.

Eren Akın' Alıntı:
Sakatlık gerçekten çok etkiledi Seimone'u.Artık şut dışında birşey yapmaz oldu.Dediğim gibi bize McCoughtry'yle eşleşecek birisi lazım.Ve bunu yapsa yapsa Tamika yapar.

Lig için diyorsanız evet o zamana kadar tamika hazır olur ama Avrupa için diyorsanız TAMİKA şubatta gelecek 10 Şubat deniyor ama işin içinde olanlar daha iyi bilirler...Maçlar 9 unda bitecek avrupada 16 maçları...

O yuzden hiç takılmamayalım olan oyuncularımızdan alacağımız verımı düşünelim...

Tek ustun yanımız Simone ve Augustus onun üzerine verılecek her katkı işimize gelecektir...Şu durumda Tura yaklaşmak istiyorsak Bence AVRUPALI almalıyız...

Keşke Zagota bizde olsaydı derdım ama Fb aldı...Bu arada onlar ERİKA ile ilgileniyorlarmıs...Alırlarsa alabılırlerse O zaman Fowlese rakip olabilecek birini bulurlar en azından...

Gülşah sağlıklı ve verimli dönerse, Takım bugünkü gibi hızlı paslarla oynarsa durumumuz iyi diyebilirim. FB'nin bugünkü maçının skorunu hala bilmiyorum. Ama bugünkü maçının baz alınmayacağını salonda da söyledim. Çünkü bir tepki maçıydı bu maç. Tıpkı futbolda GS'ın FB deplasmanında oynadığı maç gibi. Bu haftaki lig maçında FB'nin durumunu daha iyi test ederiz.

GS bugün bir çok hücum varyasyonu denedi. Bunları FB'ye karşı uygularsa başarılı olammaız için sebep yok.

Murat Sari' Alıntı:
duyumlara göre candice dupree erika de souza hofmanle ilgileniyorlarmis
dupree gelirse kendimi köprüden atarim

CL den oyuncu alamazlar klupleri zor verir...Parker Gelince Longhorne Boşa çıktı onu almaları Muhtemel...

Gelen oyuncu oyle çok süre almayacak oyuncu olacakki sizin yazdıklarınız hemen hemen 35 dakika sure alan oyuncular...

Bugun Digiturkteki problemım yuzunden Takımımızın maçını izleyemedim...

Fb maçını izlerken dakika ve skor aldım Fb DE 1 şey dikkatimi çekti...Taurasi Penny varken direk onlar üzerinden kurdukları hucum setlerini iptal etmişler...Şimdi içeriden içeriye yada dışarıya paslarla ve Angel'in post uplarıyla oynuyorlar...Çok fazla alıcı gözüyle izledim malum biz farkı açınca rakip olacağımız için.

Horakova enteresan birşeyler olmus gibiydi..Çok saldırgan oynadı..Birsel süre alamadı alsada onun etkısını yaratamadı.Matoviçe dikkat...Yeni uzun alırlarsa ona göre yorum yapmak lazım.Zagota pek süre almadı ama ne bıleyım Penny nın yarısı olamaz.

Dediğim gibi bir tane daha avrupalı alsak fena olmaz...

Muhtemelen iki kulup anlasir deplasman yasagi gelir.

Taurasisiz ve pennysiz ummciyi yendiler benim icin supriz oldu acikcasi.

muhtemelen seri 2-1 fb lehine sonuclanacak ama biz GSYIZ hic birsey belli olmaz!

fbnin butun yabancilari oynayacak biz ise fowles ve augustusa kaldik yine! bu yuzden avrupali iyi bir oyuncuya ihtiyac var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...