Evren Büker Gelmeli mi?

Evren'in Geri Dönmesini İstiyormusunuz

• Evet,İstiyorum

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Evren Büker'i Geri İstiyoruz . . .

Tekrar,tekrar aynı şeyleri yazmak istiyorum...

Evren ve yabancı elit bir 4 numara bu takımın hedefini,vizyonunu,kısaca herşeyini çok ama çok değiştirir...Yapılacak bu iki hamle ile birşeyleri açıkca konuşmaya başlayabiliriz...

Evren gelsin...

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Birşeyleri açıkca konuşmaya başlayabiliriz...

Evren gelsin...

Bu kısmı çok önemli...Gerçi henüz alma konusunda bir irademiz var mı onu dahai bilmiyoruz en azından ben bilmiyorum

Bence evren ve uzun gelse bile bir şeyleri hiç konuşmayalım.Geçen sene biz Play-off bile değil şampiypnluk söylemeye başlayınca takımın üzerine durduk yere baskıyı yaptık. Takım o haliyle play offa kalamadığı gibi az kalsın küme düşüyorduk. Taraftarın sabırlı olması lazım. Play offlara kalmadan başka bir söyleme girmemeliyiz. Evren gelmeli. Getirilmeli. Ama Bence en iyisi Evren'in klübü arayıp geri dönmek istediğini söylemesi olmalı. GS evlatlarına hep sahip çıkmıştır (B.Hakan Arif K.Hakan) Onu da bağrımıza basarız.

Sühan Cem' Alıntı:
Bence evren ve uzun gelse bile bir şeyleri hiç konuşmayalım.Geçen sene biz Play-off bile değil şampiypnluk söylemeye başlayınca takımın üzerine durduk yere baskıyı yaptık. Takım o haliyle play offa kalamadığı gibi az kalsın küme düşüyorduk. Taraftarın sabırlı olması lazım. Play offlara kalmadan başka bir söyleme girmemeliyiz. Evren gelmeli. Getirilmeli. Ama Bence en iyisi Evren'in klübü arayıp geri dönmek istediğini söylemesi olmalı. GS evlatlarına hep sahip çıkmıştır (B.Hakan Arif K.Hakan) Onu da bağrımıza basarız.

Tamam tamam konuşmak derken illa sesli olmak sorunda değil içimizden konuşuruz gelsin de :)

Ayrıca şu kısıtlı yerli piyasasında Evren belli bir ücreti de hak ediyor

Yalnız ben bu kadar büyük oran beklmiyordum iletilere bakarak % 60-65 bekliyordum sessiz çoğunluk da gelsin istiyormuş demek ki..

E sonuçta doneleri koyduk. Jasa'yı isteyen Evren'i hayli hayli ister. Jasa kendi ağzından açıklamıştı. FB daha fazla verse ona giderim diye.

Evren klübümüze tekrar oynamak istediğini söylesin bütün işler çözülür. Aksi halde bizim yönetim Necati'den beter eder onu. ki bunu ben hiç istemem. Necati'ninde gönderilmesini istememiştim zamanında futbolda (ki kadronun hala ihtiyacı var ona Evren'e olduğu gibi)

Canım biz içimizde onu bilelimde konuşmasakta olur,önemli olan reel durum ne konuştuğumuz değil,bunları konuşmasak bile bu dediğim iki hamle yapılırsa zaten bizim dışımızdada herkes bunu dillendirecektir...Milletin ağzı torba değil ki büzesin...:)

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Canım biz içimizde onu bilelimde konuşmasakta olur,önemli olan reel durum ne konuştuğumuz değil,bunları konuşmasak bile bu dediğim iki hamle yapılırsa zaten bizim dışımızdada herkes bunu dillendirecektir...Milletin ağzı torba değil ki büzesin...:)

Hehehe keyiflendim:) Bu bile yeter aslında:)

Sühan Cem' Alıntı:
E sonuçta doneleri koyduk. Jasa'yı isteyen Evren'i hayli hayli ister. Jasa kendi ağzından açıklamıştı. FB daha fazla verse ona giderim diye.

Evren klübümüze tekrar oynamak istediğini söylesin bütün işler çözülür. Aksi halde bizim yönetim Necati'den beter eder onu. ki bunu ben hiç istemem. Necati'ninde gönderilmesini istememiştim zamanında futbolda (ki kadronun hala ihtiyacı var ona Evren'e olduğu gibi)

Vallahi FCN'ye yapmış işte çocuk açıklamayı.Bir de MAhmudi bu takımın başına geldi ise tam yetki ile gelmiştir onun tercihine bakar gibi geliyor bana MAhmudi alınsın derse alınabiliyorsa alınır yani.

Öyle olmuyor işte Kutay. Lincoln Tam yetki ile takıma gelen Rijkaard'a gösterildi mi mesela? Necati Skibbe'ye gösterilmedi hadi tam yetkisi yoktu diyelim. Yönetimler her zaman güçlüdür. Basketbol coach'larının şanslı olmasının sebebi, Ülkedeki herkes gibi yöneticilerinde Futboldan anladığını sanması ama basket konusunda bilmediklerinden uzak durması. Bu yüzden yönetimi ayıktırmak istiyoruz Evren konusunda.

Sühan Cem' Alıntı:
Öyle olmuyor işte Kutay. Lincoln Tam yetki ile takıma gelen Rijkaard'a gösterildi mi mesela? Necati Skibbe'ye gösterilmedi hadi tam yetkisi yoktu diyelim. Yönetimler her zaman güçlüdür. Basketbol coach'larının şanslı olmasının sebebi, Ülkedeki herkes gibi yöneticilerinde Futboldan anladığını sanması ama basket konusunda bilmediklerinden uzak durması. Bu yüzden yönetimi ayıktırmak istiyoruz Evren konusunda.

Adnan Polat sıcak davranmıştı havalanında çocuğa bir sorun yoktur belki :)

Süreci tam bilmiyorum ama Evren'in kalmadığı dönemde ipler kimde idi şimdi kimde sanırım bazı şeyler değişti o arada.Cem akdağ ile devam edilecekti bir anda Mahmudi geldi.Bütçe de aynı falan deniyor ama Bir oyuncuya 2 milyon bonservis önerebilecek durumdayız şu an bir diğerinide bonservis ödeyerek aldık.

Yani evrene kızgın birileri varsa o günkü kadar yetili olmayabilirler belki.

Senin de dediğin gibi yönetiminde birilerinin Evren'e kafayı takmış olma olasılığı futbola göre çok çok daha az.Bir de bana MAhmudi Rijkaard'a Skibbe'ye falan benzemez gibi geliyor.

Tabi öte yandan belkide kadromu kurdum Melih ile Göksenin'e güveniyorum diyordur.MAhmudi istiyor mu bu transferi onu da biliyor değilim ama herşeyden önce savunmada agresif olması ile onun çok seveceği tarzda bir oyuncu.

Onun dışında Shumpert Türk oldu ise 1 ve 3 numaralarda belli kalitde yerli oyuncumuz olmuş oluyor .Birde kalbur üstü yerli uzununumz var.2 numara o açıdan zayıf kalıyordu.Bu açıdan da iyi transfer.

Sonra Taylor ve Tutku'nun savunması soru işareti deniyor gereğinde 1 numada oynayıp savunma sertliğini artırmayı sağlayabilir.

Atletik ve kuvvetli bir guard boyu da kısa sayılmaz.Shipp'in de atletik ve 196 boyunda bir guard olduğunu düşünürsek.3 kısa ile baskılı savunma yapmamız daha kolay olabilir.Shipp ve Evren ikilisi ile fizik olarak da fazla ezilmeyiz.

Sonuç olarak olsun bu iş ..

Cem Diken' Alıntı:
Herhangı bır gelısme yok mu acaba ?

Açık kaynaklarda ismi geçmeyen tek klüp biziz :) en taze bilgi basketdergisinde oraya göre Türkiyeden TT ve BJK ilgileniyor.

Baştan beri zaten Fener ile anlaştı diye bir dedikodu zaten var.Öte yandan FCN blog'da Fener gitmiycem gibi bir açıklaması var.

Yurt dışında da gidebilir deniyor (ki maddi açıdan çok mantıklı değil onun için)

Sonuçta net birşey yok sanırım.

Bu arada biz Furkan dışında tüm transferleri pek haberi düşmeden yaptık düşüenlerde iş bittikten sonra düştü.Hatta bitmek üzere olan transferler ile ilgili yanıltıcı sayılabilecek açıklamlar oldu .En bariz örneği İlkan sanırım.

Herkes hata yapabilir. Önemli olan hatanın farkına varıp doğru yolu bulmaktır.
Evren hatasının farkına varmıştır diye düşünüyorum.
Evren mutlaka takıma geri kazandırılmalıdır.
Hem yerli rotasyonu hem de kalitesi açısından bizi daha üst noktalara taşır bu transfer.

Erdal Avcı' Alıntı:
48 Evete 8 hayır ve 6 kararsız.Yazık çok yazık...

:(
Neden yazık olsun Erdal Bey?
Herkes kendi düşüncesini söylüyor sonuçta.
Evren profesyonel bir oyuncu ve Trabzon daha çok verdiği için oraya gitti.
Bu gayet normal. Duygusal davranmadı diye Evren'i suçlayamayız.
Seni seviye atlatan takımı biraz daha fazla para için bırakman çok doğru olmayabilir ama çokta yanlış değildir.
Onun da kendine göre bir düşüncesi vardır sonuçta gitmek istemesinde.
Bence Evren karakterli bir oyuncudur ve gelirse eskisi gibi takımımıza faydalı olur önemli olan da budur.

Trabzon daha çok verdininde ötesinde aradı uçurum vardı sanıyorum

FCN ne kadar müteber bilmiyorum ama Twitter sayfasında Evren konusunda top Adnan Polat'da transfer bitme aşamsında demişler gerçi cümlenin başında dedikodu diye de eklemişler :)

MixBasket özel haberidir, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. - Trabzonspor'dan olaylı bir şekilde ayrılan Evren Büker, şu sıralar eski takımı Oyak Renault ile antremanlara çıkmakta. Başarılı oyuncu halihazırda Bursa'da olduğundan böyle bir seçim yaptı. Banvit ve Tofaş'tan gelen teklifleri reddetmiş ayrıca. Türk Telekom ve Beşiktaş Cola Turka ile ismi anılıyor. Fenerbahçe Ülker olma ihtimali zayıf, Oyak Renault'nun onu kadroya katabilmesi de. Çünkü Evren'in isteyeceği ücreti vermek zor. Bildiklerimi, öğrendiklerimi aktaracağım buralardan. Takipte kalın. :

HAyır haberler cidden doğru ise ve bizim henüz bir girişimiz olmadı ise bizden teklig bekliyor gibi bir hava var (tabi iki kez şart kipi olunca olasılık bir miktar düşüyor)

Sühan Abi'nin dediği çok kilit bence. Jasa açıklama yapıyor Türkiye'ye dönmek istemiyorum dönsem bile Fener filan farketmez oynarım kim daha iyi teklif sunarsa diye. Helal olsun harbi adam filan diyoruz ama iş Evren'e gelince böyle olmuyor. Evren'in geri dönmesini isterim bende.

Şu takımın maçına bir daha Galatasaray adına çıkacaksa, formayı çıkarsın çıplak oynasın.

O formanın kıymetini bilen adamların üstünde görelim kutsal parçalıyı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...