Evren Büker Gelmeli mi?

Evren'in Geri Dönmesini İstiyormusunuz

• Evet,İstiyorum

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Evren Büker'i Geri İstiyoruz . . .

evren'in menejeri GS evren'le ilgilenmiyor demiş.İnşallahta ilgilenmemeye devam ederler

Yaşı genç taraftarların tamamı gereksiz bir agresiflik içinde Evren'e karşı. Öz be öz GS'lı Galatasaray lisesi mezunu Erman Kunter bir kere GS'da oynamadı para yüzünden. Orhun Ene kaç klüp gezdi.

Bu takım Armanın en çok zedelendiği zamanda ligde kaldı ve onun önderlerindendi Evren. O zaman bu takımı o hale getirenlere neden o tepkiyi gösteremediniz? Cem Akdağ'a yapılan haksızlıkta neden direnmediniz? Oktay Mahmudi geldi gemen unuttunuz Cem Hocayı. E iyi bir 2 numara alındığında Evren'i unutmayacağınız ne malum?

Hatırlatma yapayım Cem hoca gözünü resmen GS'da açmış bir adam. Evren ise sadece 1 sene GS'da oynamış bir adam. Ve klüp hakkında hiç bir kötü lafı yok. Evren'i istemeyenlerin bile şurda karıştırsak Klüp hakkında kötü laflarını bulabiliriz.

Emre Belözoğlu ile aynı kefeye koyanlar var:)) Yahu akıl izan yok mu sizde? Emre 10 yaşında GS'a gelmiş GS sayesinde Emre olmuş ve gitmiş (allah yolunu açık etsin). Hep GS'lıyım demiş ama fırsat buldumu GS yönetimine laf çakmak için zaman kaybetmemiş biri. FB'ye gitmesi umurumda değildi zaten o andan itibaren Emre'nin. Ama FB'ye gittikten sonra mesela kırmızı ayakkabı giyen Niang'a antrenmanda hışımla koşup kırmızı ayakkabı giyilmez FB'de diyecek kadar da şirazesi kaymış bir adam. Ve siz Emre ile Evren'i bir tutuyorsunuz. Tamam abicim Evren gelirse ben maça gelmiyorummu diyorsunuz. Tamam gelmeyin abicim. GS'lığınız zaten koptu kopacak bir süreçteymiş. Pardon GS'ı bırakmıyordunuz basketbol maçlarına gelmeyi bırakıyordunuz değilmi? E Evren de GS'lılığı değil GS takımını bırakmıştı sorun ne o zaman? Sizden farkı ne?

Böyle konuşmaya geldi mi epik laflar etmesini ben de çok iyi bilirim. Ama mantığımı her zaman daha çok dinlerim. Yoksa burda bir destan yazarım heyecandan hepimiz yazımı ayakta okuruz. Sezonun ilk maçları tribünleri doldururuz. Sonra? Sonrası takım kötü gitmeye başladığında gene sen ben bizim oğlan gideriz sadece maça. Eğer gönlümüzü eğlendirmek istiyor olsaydık gelmesin abicim. Bayan takımından da daha önce FB'de oynamış olanları gönderelim rahat edelim. Sonuç Arma ya. Armanın değerini biliyoruz ama o Arma'nın küme düşmemeye oynaması hiç ilgilendirmiyor galiba bizleri.

Hüseyin'de daha fazla para için Telekoma gitti kimse hain paranın esiri demedi (ki esir ifadesi kullanılan ifade yanında yumuşatılmış bir ifade ki Hüseyin aslında maddi açıdan daha doymuş bir oyuncu idi ve 2 yıldır formamızı giyiyordu).Hüseyin'i tekrar alacak olsak teknik nedenler dışında karşı çıkan pek olmazdı sanırım .JAsa zaten en baştan kestirip attı gitti.Bir sürü keşke kalsa diyen oldu da bir allah kulu bizi istemeyeni biz de istemeyiz demedi

Evren'e gösterilen (gerçi tepkiyi gösterenlerin yüzdesi oldukça az olsa bile ) tepki neden anlamış değilim.Yada bu çifte standart neden

Kaldı ki Evren'i etik değerler yüzünden almayalım diyenler Cem Akdağ'a yapılanlar yüzünden kıyameti neden koparmadılar koparmıyorlar.Önce kendisine ve kamuoyuna onunla devam edileceği söylenmedi mi sonra ne oldu. Bu davranışın yanında Evren'i tekrar klübe kabul etmek etik açıdan büyük sorun yaratmasa gerek.

hürriyette evren fenevbahçe ye imza atacak yazmıştı
bence de fenevbahçe ye gider
evren e istediği parayı ancak onlar verir
hürriyetin spor müdürü de malum kişi
bakalım hayırlısı

Gstv'de 24 saniye programında Veli Yiğit bende Evren'le konuşuyorum gitmek istediği takımlar var dedi manalı manalı Evren'in nereye gideceğinin bu haftaiçinde netleşeceğini düşündüğünüde söyledi aynı zamanda

Bu kadar kişinin Evren'i istemesini hayretle okuyorum.Demek Emre Belezoğlu'nuda isteriz gelirse.

Evren denen kişi gelirse G.Saray basketbol şubesi ile olan ilişkimi keserim.Tam Fb'ye yakışan bir basketçi.Umarım oraya gider.

İstemiyorum diyenelri anlıyorum. İstemez istemez. Herkesin kendi tercihidir. Allen İverson geyiği yapıldı da onu bile istemeyenler oldu. Evren'i istememişler çok mu. Bunlara lafım yok. Benim alfım Evren para için sattı takımı bir daha GS forması giyemez diyenlere. Yoksa misal bende drim ki Evren'e ihtiyac yok. Melih var o bölgede gerekirse Ermal oynar. Bu bir görüştür.

ama herhangi bir sporcu için GS'lılık değerlerine girmeyin. Kolay ve basit değil o değerler. Evren eğer trabzon 800 bin verseydi bile GS'da kalsaydı çok kıymetli bir GS'lımı olacaktı? Ne GS'lılıkmış be.Trabzon 800 verdi GS 375 verdi Demek ki o zaman 425 milyarmış GS'lı olmanın bedeli ki bence ucuzmuş.

Evren'e tepki verildiği kadar 1 yıl sözleşme yapan yönetime neden tepki verilmiyor? Çözemedim ben bu olayı açıkçası.

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Bu kadar kişinin Evren'i istemesini hayretle okuyorum.Demek Emre Belezoğlu'nuda isteriz gelirse.

Evren denen kişi gelirse G.Saray basketbol şubesi ile olan ilişkimi keserim.Tam Fb'ye yakışan bir basketçi.Umarım oraya gider.

Çağlar sen bu yazdıklarında ciddimisin? Evren ile Emre ne alaka ? Bir açıklarsan çok iyi olur. Daha 2 post altta yazdım bunu üzerine denk geldin. Lütfen bir açıkla bilelim Evren-Emre benzerliğini.

Fatih Sinan Durak' Alıntı:
Gstv'de 24 saniye programında Veli Yiğit bende Evren'le konuşuyorum gitmek istediği takımlar var dedi manalı manalı Evren'in nereye gideceğinin bu haftaiçinde netleşeceğini düşündüğünüde söyledi aynı zamanda

MAnalı manalı derken ? NAsıl bir mana ?

Bir de Evren gelirse istifaya davet edecekelr maçlara gitmeyecekler şube ile ilişik kesecekler.Cem Akdağ'ya yapılan için neden bu tepkiyi göstermiyor ?

Sevgili Cem,para için Ts'u seçen bir adam,yarın öbür günde gider başka takımı seçip yine seni ortada bırakır.Ayrıca Ts cephesindende enteresan şeyler söylüyorlar.Açıktan para istediğine dair.

Evren belli ki parayı herşeyin önünde tutan biri.Aynı Emre gibi.Onada Fb yakışır,G.Saray değil.

Kombine alıcaktım ama şimdi bekliyecem.Eğer Evren geri dönerse ne kombine alırım nede maçlara giderim.İyi yapılan tüm şeyler benim gözümde çöpe gider.Umarım böyle bir yanlışlık yapılmaz.

Şimdi bu durumda Hüeyin ile Emre B. arasında da bir fark yok değil mi Hüseyin'de daha fazla para için TT'ye gitti çünki ama Hüseyin için bu kadar ağır konuşulmadı.

Ayrıca Cem Akdağ gibi muteber bir insan bile Evren'in TS'ye gitmesi için idari hatat demiş demek ki klübün yaptığı hata yada hatalarda var ve bu hatalar daha belirleyici olmuş.

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Sevgili Cem,para için Ts'u seçen bir adam,yarın öbür günde gider başka takımı seçip yine seni ortada bırakır.Ayrıca Ts cephesindende enteresan şeyler söylüyorlar.Açıktan para istediğine dair.

Evren belli ki parayı herşeyin önünde tutan biri.Aynı Emre gibi.Onada Fb yakışır,G.Saray değil.

Kombine alıcaktım ama şimdi bekliyecem.Eğer Evren geri dönerse ne kombine alırım nede maçlara giderim.İyi yapılan tüm şeyler benim gözümde çöpe gider.Umarım böyle bir yanlışlık yapılmaz.

E bırakır ÇAğlar normal. Para için oynuyor zaten. GS Basketbol takımının hayır kurumu olduğunu düşünmüyorsun ya. Bunlaırn GS'lı olmak gibi bir istenci de yoktur. Emre ile Evren arasında hele hiç alaka yok.

Evren Gs olmasada basketbolunu oynardı. GS'a gelemeden önce milli takım akrosuna çağırılmış Basketboldan para kazanan biriydi. Emre ise GS sayesinde Emre oldu. GS'dan önce Emre yoktu.

Evren 1 senedir GS'da Emrenin hayatı GS'da geçti

Evren takımdan gittikten sonra da takım hakkında kötü açıklaması olmadı. Emre Fırsat buldukça yönetime giydirdi. Paralarımızı gününde alıyoruz gibi. Her yerd eben GS'lıyım dedi.Hatta bağışlar yaptı.

Emre daha sonra FB'ye gitti FB'liyim dedi. Evrenden ben ne GS'lıyım açıklaması duydum ne FB'liyim açıklaması. Ama Evren'in ailesinin GS'lı oduğunu iyi biliyorum.

Simas daha fazla para verirse FB'ye giderim dedi ama hala onu GS'da görmek isteyenler var. üstelik o Simas hala kendine klüp bulamadı geziyor Avrupa'da klüp bulacakta oynayacak.

Cüneyt Erden büyük GS'lı onu nedne gönderdi klüp? Hüseyin Beşok çok alıyor diye göndermedi mi? O zaman enden sahip çıkmıyorsunuz eski kaptanlarınıza? Ligin son maçı bornova maçında Cüneyte küfür bile eidldi Faul atışları esnası. Sen biliyorsundur ÇAğlar sende maçtaydın. eee ne oldu para için satmadı adam GS'ı ama açıkta kaldı. Yani sana bana mı güvenecek? Geçeceksiniz abicim bu paraya sattı oalyalarını. GS basketbol takımalrında Sadece Işıl Alben FB'ye giderse silerim onu hayatımdan. Onun nedeni de Fenerde oynayacağıma kefen giyerim dediği için. Diğerlerinin böyle bir söylemi yok.

Konu GS'lılı ise Yiğit şardan için pankartlar açılacağına ondan hesap sormak lazım. Adnan pğolattan hesap sormak lazım. Forma skandalı ve üstüne Cem akdağ skandalı yüzünden...

Mesele sadece para da değildi, Evren'e uzun süre teklif vermeyen, onu adam yerine koymayan yetkililere kızıyorum ben; zira Evren'i birebir olarak da az-çok tanırım ve adamdır yani. Bunu da basketbol camiası içerisinde nadir insana söylerim, bilen bilir; onun için satmıştır şudur budur demek yerine biraz da kendimize bakmamız lazım.

Sühan Cem' Alıntı:
Konu GS'lılık ise Yiğit şardan için pankartlar açılacağına ondan hesap sormak lazım. Adnan pğolattan hesap sormak lazım. Forma skandalı ve üstüne Cem akdağ skandalı yüzünden...

Herkesin fikrine saygı duyarım.Evren'in G.Saray'dan ayrılış şekli hoşuma gitmedi.Gelmesinide istemiyorum.Zaten o parayı kim verirse ona gider.Ona yakışan klüpte Fb'dir.Umarım oraya gider.

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Herkesin fikrine saygı duyarım.Evren'in G.Saray'dan ayrılış şekli hoşuma gitmedi.Gelmesinide istemiyorum.Zaten o parayı kim verirse ona gider.Ona yakışan klüpte Fb'dir.Umarım oraya gider.

Gelmesini istememenizde bir beis yok elbette ancak ona yakışan kulüp Fênerbahçe'dir gibi sözler de size yakışmıyor bence.

Cem Akdağ ve ekibiyle pazarlığını sürdürürken bir anda Trabzon'a imza atan adamdan bahsediyoruz dimi? Yoksa bu sene üstüne kadro kurmayı hedefleyen Trabzon'u yüzüstü bırakan adam mı?

Eksik kalsın adamlığı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...