Evren Büker

Re: Evren Büker Galatasaray'da

ne yalan söyleyeyim çokda beğendiğim bir oyuncu değil..ne sevindim nede geldi diye üzüldüm..Hoşgeldin Evren Büker..

Daha önce yıldız adayı olarak diğer takımların gözdesi oyuncular aldık G.Üçoklar,M.Kaya,C.Nalga bu üç oyuncuda büyük umutlarla geldi arada sırada parlayıp söndü E.Büker'de ligimizde bu sezon gelişme gösteren 2-3
oyuncudan biri inşallah Diğerleri gibi parlayıp sönmez.

Uzun süreli anlaşılabilecek bir isimdi bence. Çok önemli işlerr yapması muhtemel. Ama duvara çarpmasıda muhtemel. Ama ben yinede ilk dediğim olur diye düşünüyorum. Sahada her işi yapan bir Türk oyuncumuz hiç olmamıştı Tufan haricinde. Evren önemli işlere imza atacaktır.

Benim için Evren'ün bu sene trasfer olması değil kaç yıllık imza attığı önemli.Çünkü Evren gerçek yeteneklerini bu sene sergileyemez ancak 2. 3. yıllarında bunu görürüz.

İşte transfer böyle olmalı türk rotasyonunda sg olarak murat kayanın eline bakıyorduk oda istedigi zaman iyi oynuyordu şimdi evren bence türk rotasyonu için önemli...
Asıl Bekir yada Cevherden birini alırsak harika
olur..

hayırlı olsun camiamıza alınmasına ihtimal vermiyodum ama çok mutlu oıldum denilen üzere bitek muratın eline bakmıcaz bide engin atsür gs de diye bi başlık görsem :)bence güzel oldu bu transfer 1 2 daha yerli oyuncu alalım ermal cevher engin furkan mesela...

Bu sezon basketbol şubesinden aldığım en iyi haber.. En azından genç ve gelecek vaadeden bir isim, lige tutunmamızı sağlar... Bu sezon ligde gelişme gösteren birkaç ismin başında geliyordu kendisi.. İnşallah böyle isimleri takıma kazandırırz.. Faruk var Karşıyaka'da genç çocuk, çok yetenekli bir uzun bizim Cemal'in gelişmesini beklersek çok zarar edeceğiz.. İnşallah değerlendirilir o da..

Galatasaray.org dan da resmi açıklama gelmiş.Takımımıza hayırlı olsun.Çok iyi bir transfer.Böyle küçüleceksek küçülmeye devam edelim lütfen :)

Site yöneticilerimizden yada galatasaray.org dan bi açıklama gelmedi ama.Bu transfer gerçekleşti deyip sonra gerçekleşmezse bardağı taşıran son damla olur taraftar için,bu da hiç iyi olmaz.[/quote]
galatasaray.org duyurdu bir daha bak istersen

hayırlı olsun, yararlı olur inşallah...

cüneytten penetre, turnike, size olarak daha iyi durumda şu anda ve genç yaşta olması nedeniyle kaptandan daha verimli olacağını düşünüyorum bu sene için.