Evren Büker

Re: Evren Büker Galatasaray'da

İyi bir oyuncu, sağlam bir Galatasaray'lı transfer ettik, hayırlı olsun camiamıza!

Solak olması biraz avantaj biraz dezavantaj ama çok can yakan şutları var ve bazen çılgın smaçlar vurabiliyor.Oyak Gs maçında sol dipten indirmişti indirebildiği kadar 3'lükleri çok faydalı bir transfer ve gerçekten gelecek vadeden bir isim sakinleştirici bazen de ateşleyici isimdi Oyak'ta başarılı olacağına inanıyorum.Hoşgeldin Evren Büker...

Takıma faydalı olacağından hiç şüphem yok zaten lig istatislikleri de ortada.Amerikalı bir yıldızın yedeği olur 2 numarada. İnşallah ben yanılırım formda olursa herşey yolunda demektir sağlam topunu oynar ama günün de değilse 1/8,1/9 gibi felaket yüzdelerle şut kullanıyor. Hayırlı olsun bizlere ve camiaya...

Burak Ceyhan' Alıntı:
Takıma faydalı olacağından hiç şüphem yok zaten lig istatislikleri de ortada.Amerikalı bir yıldızın yedeği olur 2 numarada. İnşallah ben yanılırım formda olursa herşey yolunda demektir sağlam topunu oynar ama günün de değilse 1/8,1/9 gibi felaket yüzdelerle şut kullanıyor. Hayırlı olsun bizlere ve camiaya...

Amerikalı bir yıldız derken?Hiç sanmıyorum.Bu sene 2 numarayı Murat ve Evren paylaşacak gibi duruyor.

Hayalimdeki kadro;

PG Hakan Köseoğlu PG Dee Brown
SG Evren Büker SG Fitch
SF Bekir Yarangüme
PF Kerem Gönlüm veya Kaya Peker PF Hosley
C Ermal Kuqo- Hüseyin Beşok

Yabancı 3 ve 5 numaralara oyuncu önerim yok size bıraktım :)
inş böyle bir kadromuz olur

Biln vardır aşağı yukarı bu kadro ne kadar bütçeye kurulur

hayırlı olsun evren buker en iyi yaptıgı iş korkusuz penetre yapıyor şutları zayıf özellikle 3 atışları yaramaz atlet ve hırslı olması iyi oyak renoda rahat oynuyordu üstünde baskı yoktu galatasarayda rahat oynayabilecekmi buda murat kaya gibi olmaz ihşahlah 3yıldan beri bekliyoruz murat kayayı patrama yapsın diye

Emre Evren İçöz' Alıntı:
Hayalimdeki kadro;

PG Hakan Köseoğlu PG Dee Brown
SG Evren Büker SG Fitch
SF Bekir Yarangüme
PF Kerem Gönlüm veya Kaya Peker PF Hosley
C Ermal Kuqo- Hüseyin Beşok

Yabancı 3 ve 5 numaralara oyuncu önerim yok size bıraktım :)
inş böyle bir kadromuz olur

Biln vardır aşağı yukarı bu kadro ne kadar bütçeye kurulur
max 5 milyon dolara kurulur bu kadro ama bu kadronun eksikleri bar ve bu kadroda sadece 3 yabancı var.Gerald Fitch bize çok faydalı olur umarım transfer edilir

mert uyguç gs tv de haftaya 2transfer daha açıklayabiliriz dedi yerli ?? birde evren kaç yıllık ??

evet gerçekten güzel bir imza.iki taraf açısındanda umarım hayırlı olur.
hoşgeldin aramıza Evren!!!!

Yunus Taylan' Alıntı:
[quote="Onur Karakuzu":27kbzgya]mert uyguç gs tv de haftaya 2transfer daha açıklayabiliriz dedi yerli ?? birde evren kaç yıllık ??

Can Akın ve Ersin Görkem olur büyük bir ihtimal.[/quote:27kbzgya]

inşallah can akın & ersin görkem iklisinden biri ve kerem gönlüm & ermal ikilsinden biri olur.

can ersin evren bunlar gelecekse diğer türklerden erdem dışındakiler korunacaksa küçülme bunun n eresinde biz zaten öle şaşalı bir yabancı oyuncu getiremiyoruz zaten :)

Cemal ve Erdem'in gönderilmesi gerekir..
Hayırlı olsun yaşı dolayısıyla yararlı olacağını düşünüyorum..
Bilen varsa seneye kimlerle sözleşme yenileceğiz ve kimlerin sözleşmeleri devam ediyor?

Hayırlı olsun. Son 3 sezondaki Tufan'la birlikte yapılmış en iyi transfer benim gözümde. Sutorlugunu zayıf tama ama zaten cogu yerli oyuncunun hangi ozelligi Avcrupa basketbolu capındaki? Evren'in en buyuk ozelligi penetresi deliciligi. 2 sene once T.Kupasında bizi perişan etmişti.

Mithat Demirel, Murat Kaya, Cemal, Tolga T., Erdem, Tufan ,Polat, vb. 3 yılda Tufan dısında yukselişe gecen yerli oyuncu yakalayamamıştık. Biraz da kotu tercihlerdi nedeni bence.

S.Guler, Cevher, Bekir hatta Telekom ataga gecmeden once Tutku ve Ksk'dem o zaman için M.Guler'i esgeçmiştik. Murat hocayı cok severim ama yerli ve ozellikle yabancı guard tercihleri ne yazık ki tutmadı pek. En son da Atkins?

Neyse, umarım arkasını getiririz, kimsenin Ermal'i falan bekledigi yok, Az cok ne oynayacagı-kapasitesi belli oyuncular yerine Evren gibi ivmesi olan oyuncuları tercih ederler inşallah.

Mevcut bütçemize bakarsak iyi bir transfer ancak şampiyonluğa oynayacak bir takımda ne yapabilir bilmiyoruz.
Erdem'in de Daçka'da çok başarılı olduğunu unutmamak gerekir ancak Erdem'in Bjk ve Gs performansları hiç iç acıcı değildi.

Bakalım bize neler kazandıracak umarım hayırlı olur.
Çok büyük beklentilere girmemek lazım, göreceklerimiz bize güzel bir sürpriz olsun...

O haftaya olan transferlerden biri beşiktaşdan olacak ilk duyumumda pek heyecanlanmamıştım ama şimdi düşününce fayda verecegini düşünüyorum..
Şu an gündemimizde Mehmet Yağmur varmış..

Umut Erdem' Alıntı:
O haftaya olan transferlerden biri beşiktaşdan olacak ilk duyumumda pek heyecanlanmamıştım ama şimdi düşününce fayda verecegini düşünüyorum..
Şu an gündemimizde Mehmet Yağmur varmış..
ne mehmey yağmuru ya :? :(

Daha yeni Okan hoca takımla ilgili çalışmalara daha başlamadım vakit var dememişmiydi. Bilgisi dahilinde mi acaba bu transfer. Yoksa transferleri kim yapıyor. Fikri olan ?