Ezel

Dün gecenin en çok izlenen yapımı RECEP IVEDIK 2 oldu

1 RECEP IVEDIK 2 (T.S) SHOW 01:47 13,63% 28,65%
2 EZEL ATV 01:24 12,94% 26,85%
3 ARKA SOKAKLAR KAND 01:30 12,52% 25,69%
4 ARKA SOKAKLAR (TKR) KAND 01:32 7,45% 24,42%
5 ATV ANA HABER BULTENI ATV 00:33 7,13% 17,02%
6 STAR ANA HABER BULTENI STAR 00:34 6,70% 16,04%
7 M.ALI BIRAND''LA KANAL D ANA HABER KAND 00:52 6,50% 15,82%
8 ALI KIRCA ILE ANA HABER SHOW 00:22 6,46% 15,57%
9 HAYALET SURUCU (Y.S) STAR 01:38 6,12% 17,06%
10 ATV HABER GUNDEM ATV 00:55 5,67% 14,52%

Forever RECEP :)

ewet AB grubunda ezel birinci..

AB grubu da şu demek. izleyiciler maddi durumlarına kültürlerine yaşam tarzlarına göre A B C D diye 4 gruba ayrılır. A ve B grubundakilerin daha çok tüketen grup olduğu varsayılır. maddi durumalrı ve kültürel durumları sebebi ile. o yüzden reklamverenler AB grubunun seyrettiği programalra daha çok önem verir. bunun dışında bazı mallar vardır CD grubunu ilgilendirir bazı mallar Ab grubunu daha çok ilgilendirir. buna göre de reklam değişkenliği olur. mesela cnbc-e kanalında sanayağ reklamı göremezsiniz ama becel reklamı görürsünüz.. yada halk bisküi reklamı olmaz biskrem reklamı olur.

Hayatımda izlediğim en mükemmel dizi diyorum.
Türk ve Dünya Yapımları içinde gördüğüm en iyisi diyorum.
Her bölüm ayrı esrarengiz her bölüm ayrı ters köşe : )

Burak Barut' Alıntı:
Her bölüm ayrı esrarengiz her bölüm ayrı ters köşe : )
İlk defa bu kadar uzun süre izledim bizimkilerin sayesinde. Önceden birkaç dakika izlemişliğim var; ama ilk defa bu kadar uzun oldu.

Bu kadar ters köşe olmaz, diyorum ben de. : )

Ah Cengiz ah. Aç gözlerini. Saf olma. :) Dün Cengiz'i kaç kere kandırdılar, sayamadım valla. Ama, Eyşan' ın ayağındaki halhalı görünce, '' Ömer oldum, lan ben'' demesi bazı şeylerin kafasında iyice oturmasına yol açmıştır diye düşünüyorum.

Kesinlikle benim de hayatımda izlediğim en iyi dizi.

Dizi güzel gidiyor.İlk başladığında dizinin bu kadar tutulacağını düşünmemiştim.Her bölüm üstüne koyuyorlar.Umarım bir yerden sonra gereksizce uzatılmaz.

İlk bölümlerini izlemediğim için ilerleme konusunda bir şey diyemeyeceğim; ama baştan sona kadar izlediğim tek bölümüydü. Bayağı hoşuma gitmeye başladı dizi.

Ramiz Dayı'nın gövde gösterisi yaptığı bölümler, bir başka deyişle Dayı karakterinin baskın olduğu bölümler hep güzel oluyor. Ali'nin Dayı'yı yakaladığını sandığı bölümde böyleydi.

Sanırım Dayı'nın o gücünü görmeyi seviyoruz.

Sen kendin için yalvarırsın, ben sevdiklerim için yalvarırım. Bu kısım çok iyiydi.

Başka belirtmek istediğim bir nokta var. 90.2 Turkuaz FM. Turkuaz FM, Çalık Grubu'na ait, ATV'de. Bir nevi gizli reklam uygulaması yaptılar.

Herkes diziyi çok fazla övüyor o yüzden izleyeyim diyorum ama Cansu Dere'nin o ifadesiz suratını,donukluğunu görünce izleme isteğim kayboluyor,Cansu Dere bu dizinin izlenirliğinin artmasının önünde en büyük engel sanırım:)