Fatih Solak

Re: 34 # Fatih Solak

O yazdığınız kişilerin görüşleri benim için bu forumdaki insanların görüşlerinden çok daha değersiz. Bence siz de onları okumayın, dinlemeyin etkileri altında kalmayın. Benden size tavsiye. Ki yazdığınız isimler hakkında forumdaki görüşleri araştırırsanız dediklerimi anlarsınız.

Ayrıca Hakan Bey ben iki tane 4 numara ile oynadığımızdan dolayı savunma sorunu yaşadığımızı söylüyorum, iki dört numara ile sorunu aştığımızı değil ;) Yani Fatih'în oynaması değil sorunu ortadan kaldıran, 5 numara bir oyuncunun oynaması.

Bu sene aldığı paranın 3'te 1'ine tamam derse ve 5-10 dk oynamayı, bazı maçlarda hep kenarda olmayı kabul ederse kalsın.

Yoksa ben de kalmasını pek istemiyorum aslında. Orta seviyede bir takımın oyuncusu olabilir ama şampiyonluğa giden bir takımın oyuncusu olamaz bana göre.

Sadece belirtmek istediğim şu; Yiğidi öldürelim ama hakkını yemeyelim.Yönetimimiz Fatih'den daha iyi bir 5 numara getireceklerse sevinirim.Sınıf atlamış oluruz.Yerli olarak Fatih'den daha iyi bir 5 numara getireceklerini pek ihtimal vermiyorum.Sonra evdeki bulgurdan olmayalımda.Ayrıca Furkan,Kaya,Ömer Aşık,Oğuz,Semih,Ermal bu oyunculardan biri gelmeyecekse Fatih'in gönderilmesi bana mantıklı gelmez.

Hakan Beytemur' Alıntı:
Sadece belirtmek istediğim şu; Yiğidi öldürelim ama hakkını yemeyelim.Yönetimimiz Fatih'den daha iyi bir 5 numara getireceklerse sevinirim.Sınıf atlamış oluruz.Yerli olarak Fatih'den daha iyi bir 5 numara getireceklerini pek ihtimal vermiyorum.Sonra evdeki bulgurdan olmayalımda.Ayrıca Furkan,Kaya,Ömer Aşık,Oğuz,Semih,Ermal bu oyunculardan biri gelmeyecekse Fatih'in gönderilmesi bana mantıklı gelmez.
Gerekirse yabancı alınır.Ama takım Fatih'e muhtaç edilmez.Unutmayın Cem Akdağ ve yöneticilerimiz şampiyonluktan bahsediyor... ;)

Erdal Avcı' Alıntı:
[quote="Hakan Beytemur":faqj60ee]Sadece belirtmek istediğim şu; Yiğidi öldürelim ama hakkını yemeyelim.Yönetimimiz Fatih'den daha iyi bir 5 numara getireceklerse sevinirim.Sınıf atlamış oluruz.Yerli olarak Fatih'den daha iyi bir 5 numara getireceklerini pek ihtimal vermiyorum.Sonra evdeki bulgurdan olmayalımda.Ayrıca Furkan,Kaya,Ömer Aşık,Oğuz,Semih,Ermal bu oyunculardan biri gelmeyecekse Fatih'in gönderilmesi bana mantıklı gelmez.
Gerekirse yabancı alınır.Ama takım Fatih'e muhtaç edilmez.Unutmayın Cem Akdağ ve yöneticilerimiz şampiyonluktan bahsediyor... ;)[/quote:faqj60ee]

Efes ,fener en az iki tane 1. sınıf yerli ve bir tane 1. sınıf yabancı 5 numara ile oynarken biz sadece bir tane kaliteli yabancı 5 numara ile onları şampiyonlukta geride bırakacağımız hiç mantıklı gelmiyor.Eğer Partizan gibi bir takımsak ozaman mantıklı gelir :)

Eren Beyaz,Fatik Solak,Polat Kocaoğlu,Murat Kaya bunların olduğu yerde şampiyonluktan bahsetmek basketbola ihanettir.O yüzden hepsi gitmelidir.

Ozan Deniz' Alıntı:
Eren Beyaz,Fatik Solak,Polat Kocaoğlu,Murat Kaya bunların olduğu yerde şampiyonluktan bahsetmek basketbola ihanettir.O yüzden hepsi gitmelidir.

SÜPER BİR TEŞHİS.KEŞKE YÖNETİCİLER DE BUNU ANLAMAK İSTESE...

Herhalde milli takıma seçileceğini biliyorduki sezon sonunda Kayseride çalışmalarına devam etti.İnşallah çok başarılı olur ve tek milli oyuncumuz olarak bizi gururla temsil eder.

Tanjevic Fatih solak ı her zaman için desteklemiştir.Kötüde olsa iyide olsa her zaman milli takımın kapısını açmıştır ona.Hatta orhun eneyle falan hazırlıklara bile göndermiştir erkenden.Ona hep güvenmiştir karşılığınıda bana göre almıştır fatih ten.Yetenek olarak sınırlı olsada yüreğiyle oynadığı bir gerçek.Her nedense fatihi bende çok seviyorum.Milli takıma seçilmesinede şaşırmadım.Umarım formanın hakkını verebilir.

Geçen sene de Fatih aday kadrodaydı. 12 kişilik kadro açıklanıp Fatih seçilmediği söylenince Tanjevicin gözlerinin yaşardığı yazmıştı gazeteler.

1lig kalitesinde degil ama milli takımda :)

vay arkadas :) Yürekli adam !!!

Okan, Fatih´in milli takımda yer almasını doğru bulduğuna göre, Tanjevic´in kararlarını objektif kıstaslara dayalı olarak verdiğini düşünüyorsun.

Biz Fatih Solak Tanjevic´in çalıştırdığı Türk Milli Takımı kadrosuna giremez demedik ki...

Onur Yavuz' Alıntı:
Okan, Fatih´in milli takımda yer almasını doğru bulduğuna göre, Tanjevic´in kararlarını objektif kıstaslara dayalı olarak verdiğini düşünüyorsun.

Biz Fatih Solak Tanjevic´in çalıştırdığı Türk Milli Takımı kadrosuna giremez demedik ki...
Konuyu saptırmayalım sn. YAVUZ bu sene de siz unutmadım,istifanızı bekliyorum. :p

Onur Yavuz' Alıntı:

Cemal gidicegine fatih gitsin milli takıma daha iyi oynar merak etmeyin.Sizler sayın M.Öde imparator diyodunuz ,esamesi yok adamın, begenmediginiz erman kunter dokuzun cu büyük bütce ligi lider bitirdi dikkatinize! sizinde nekadar galatasaray icin objektif baktıgınızda ortada ozaman :)

Dünyada 2 metrenin üstündeki tek adam Fatih Solak olsa yinede görmek istemem takımımda...

Siz hala gelecek sezon Euroleague'de muhtemelen ilk 5 başlayacak Cemal Nalga'yı,bize son 7 yılda en büyük başarılarımızı veren bizi gerçekten şampiyonluğa oynatan Murat Özyer'i karalayın Volkan pardon Okan bey!

Erdal sen objektif bak ilk önce sora fatihi karala :) Fatih iyidir kötüdür ama yüreklidir. cemalde ne var bende GALATASARAYDA oldugu süre zarfında birsey göremedim,kaldıkı fenerv macında iyi oynadı sorasıda malum :)

Okan Seker' Alıntı:
Cemal gidicegine fatih gitsin milli takıma daha iyi oynar merak etmeyin.Sizler sayın M.Öde imparator diyodunuz ,esamesi yok adamın, begenmediginiz erman kunter dokuzun cu büyük bütce ligi lider bitirdi dikkatinize! sizinde nekadar galatasaray icin objektif baktıgınızda ortada ozaman :)
Okan, ben ne diyorum sen ne diyorsun. Niye konudan uzaklaşmaya çalışıyorsun ki, verecek cevabım yok desene.