Fatih Solak

Re: 34 # Fatih Solak

Sanırım Fatih'in akrabası oluyorsunuz soyadınız aynı olduğuna göre.

Bunun dışında Fatih Kepez'i tercih etmedi, Fatih'e istediği paraları kimse vermedi. Burada o takımları yakından takip eden arkadaşlar mevcut ve herkes de biliyor bunu.

Fatih'e bizden başka istediği paraları veren biri olmayacağı için ve bizim basketbol yönetimimizde vizyon da olmadığı için eminim bence de kalacaktır Fatih kadroda.

Burada kimseye hakaret ettiğimiz yok ama birileri gelip burada Fatih'in propagandasını yapıp taraftarı uyutmaya kalkarsa ben de sesimi çıkarırım, sessiz kalmam buna.

Son olarak Fatih gibi oyuncuların övüldüğü bir basketbol takımından da giderek soğuyorum. Biz neler hayal ettik, neler düşündük, nelere kafa yorduk ama gele gele yıllar önce bulunduğumuz yere geldik.

Dediğiniz gibi oyuncumuzu tartışmaya da gerek yok artık. Değişen birşey olmayacak. Bu yazımdan sonra tekrar yazmayacağıma emin olabilirsiniz.

Kerem SEÇER' Alıntı:

Bunun dışında Fatih Kepez'i tercih etmedi, Fatih'e istediği paraları kimse vermedi. Burada o takımları yakından takip eden arkadaşlar mevcut ve herkes de biliyor bunu.

Fatih'e bizden başka istediği paraları veren biri olmayacağı için ve bizim basketbol yönetimimizde vizyon da olmadığı için eminim bence de kalacaktır Fatih kadroda.

Burada kimseye hakaret ettiğimiz yok ama birileri gelip burada Fatih'in propagandasını yapıp taraftarı uyutmaya kalkarsa ben de sesimi çıkarırım, sessiz kalmam buna.

Son olarak Fatih gibi oyuncuların övüldüğü bir basketbol takımından da giderek soğuyorum. Biz neler hayal ettik, neler düşündük, nelere kafa yorduk ama gele gele yıllar önce bulunduğumuz yere geldik.

Dediğiniz gibi oyuncumuzu tartışmaya da gerek yok artık. Değişen birşey olmayacak. Bu yazımdan sonra tekrar yazmayacağıma emin olabilirsiniz.

Kerem abi harbiden gerçekleri anlatan bir mesaj olmuş. Bizim düşüncelerimiz nelerdi? Geldiğimiz nokta ne oldu ? Yazıklar olsun...

Kerem SEÇER' Alıntı:

kimse cıkıp burda fatih cok iyi fatih cok super diye bir sey demedi,kimse fatihin propagandasınıda yapmıyor,su an cok cok kotu olan savunmamızın fatihle belki kıpırdanabileceğini söylüyoruz..hiç yoktan bir iki defa denenmeli bu..

Erdal Avcı' Alıntı:
Gönderileceği günü sabırsızlıkla bekliyorum...
En azından seneyede burda kalmalı.Başımız sıkıştığında ve diğer uzunların faul preblemine girdiği zamanlarda süre alıp elinden geleni yapacağından eminim.

Sercan bey Fatih bu haliyle bir daha 1. ligde oynayamaz.Oynarsa da küme düşmemeyi hedefleyen takımlarda 1-2 dakika oynar...

Bizim hedeflerimiz için Fatih Solak'ı göndermek gerekir...

Erdal Avcı' Alıntı:
Sercan bey Fatih bu haliyle bir daha 1. ligde oynayamaz.Oynarsa da küme düşmemeyi hedefleyen takımlarda 1-2 dakika oynar...

Bizim hedeflerimiz için Fatih Solak'ı göndermek gerekir...
Ben her maçta Fatih 30 dk oynasın demiyorum.En azından başımızın sıkıştığında 4-5 dk süre alabilir.Kadro oyuncusu olarak kalabilir.

Gerekmez Sercan bey.Şimdi yöneticilirimiz ona güvenip pivot transferi yapmaz bütün sezonu pivotsuz geçiririz...

Artık Fatih Solak'ın bu seviye basketbolda kenarda bile oturmaması gerekiyor...

;)

Erdal Avcı' Alıntı:
Gerekmez Sercan bey.Şimdi yöneticilirimiz ona güvenip pivot transferi yapmaz bütün sezonu pivotsuz geçiririz...

Artık Fatih Solak'ın bu seviye basketbolda kenarda bile oturmaması gerekiyor...

;)
Tamam olabilir ama bu sezonki gibi bir skandal veya bir olay çıkarsa ortaya(inşallah çıkmaz)yine pivotsuz kalırsak arkasından ağlarız Fatih'in :?

fatih bu yıl çok önemli katkı sağlamıştır.beğenirsin,beğenmezsin.yüreğini sahaya koyanlardan biridir.kendisine çok teşekkür ediyoruz.kalıp kalmama konusu ise tamamen iş bilir yönetimimizin tasarrufundadır !

Aldığı parayı bilmiyorum ama eğer az bir miktar ise 12.oyuncu olarak kalabilir.
Oyuna girip 1-2 blokla havayı değiştirebilir.
Uzunlar çabuk faul problemine girdiğinde birkaç dakika oyunda kalabilir.

Sercan Özbek' Alıntı:
Aldığı parayı bilmiyorum ama eğer az bir miktar ise 12.oyuncu olarak kalabilir.
Oyuna girip 1-2 blokla havayı değiştirebilir.
Uzunlar çabuk faul problemine girdiğinde birkaç dakika oyunda kalabilir.
evet 11. 12. oyuncu olarak kalması faydalı olabilir.Geniş bir rotasyon oluşturmalıyız eğer şampiyonluk hedefleyeceksek.

Fatih'i gönderdik diyelim yerine yerli pivot kim gelecek ? Yerine bulursanız gitsin ama gelmeyecekse Fatih bu takımda kalmalı. İlla kalıyor diye süre alması gerekmiyor bazı maçlarda 2-3 dk süre alır yeter.

Bu sezon Efes Pilsen'i yendiğimiz maçı izledinizmi?O maçta Kasun'u pota altında kim durdurdu?Antalya'yı özellikle kendi sahamızda yendiğimiz maçta Femerling'i kim durdurdu.Sahamızdaki Bjk maçında Nikholitov'u 2. yarı kim durdurdu Bilmeyenler varsa maçları nette bulup izlesinler...Bu seneki emeğinin hakkını yemeyelim.Sadece Fatih'le de olmaz.Ondan daha iyi bir 5 lazım.Ama sadece iyi bir 5 te olmaz.En doğrusu hem Fatih hemde iyi bir yerli veya yabancı 5 numara...

Femerling bu sene hangi maçta durduralamadı da bizim maçta durdurulmuş oluyor onu anlamadım. Bunun dışında Fedor'u biz durdurmadık, Darius'un müthiş oyunu sayesinde rakip oyundan düştü. 10/11 şut yüzdesiyle oynamış bir oyuncu nasıl durduruluyor :) Aynı şey Kasun için de geçerli ;)

Olayın Fatih değil 2 tane 4 numara oynamamızdan dolayı kaynaklandığı anlamayıp Fatih'e prim verilmesine şaşıyorum. Allah'tan Cem Hocam pek tutmuyor Fatih'i.

fatih'in elinden geleni yaptığına şüphem yok ama özellikle cem hoca onu önümüzdeki sezon kadroda düşünmeyecektir,cem hoca'nın hantal uzun yerine hareketli bi uzun tercih edeceğine eminim

Fatih'in prim yapıp yapmaması önemli değil.Ama hakkının yenilmesine karşıyım.Hadi diyelim biz prim yapıyoruz.En usta basketbol yorumcularının (Çetin Yılmaz,Doğan Hakyemez,Nejat Sayman,Nur Germen)Fatih hakkındaki yorumlarınında prim amaçlı yapıldığınımı düşüyorsunuz? Yoksa bu yorumcularının basketbol bilgisinin yetersiz olduğunumu düşünüyorsunuz?Buarada 2 değil 4 tane 4 numarayla oynasan bile Kasun'u pota altında durduramazsın.Şahsi fikrim maç herzaman savunma ve pota altı savaşıyla kazanılır.Hucumların istediği kadar iyi olsun savunman kötüyse herzaman en az 1 fazlasını yer ve maçı kaybedersin.Eminim Fatih Vujoseviç'in oyuncusu olsa ondan Vranes'den faydalandığı gibi faydalanırdı.