Fatih Terim

Ya hocam Allah aşkına bırak şu Arda aşkını yaa..
Başkan gündem dışı ifadesi kullandı diye Galatasaraya hizmet etmiş biri için kullanılmaması gereken bir ifade diyorsun.
Allah aşkına ne alakası var yahu!

Başkan demiş ki Arda gündemimizde yok. 3. dünya ülkesinde bile gayet açık bir ifade. Beyefendi çıkıp diyor ki ben öyle demezdim. Zaten arda gelsin diye bir şey de söylemedim. Ee ligin son maçında Arda şöyle böyle diyen sensin, şimdi çıkmış ben olumlu ya da olumsuz bir şey söylemedim diyorsun. Madem gündemde yok neyi konuşuyoruz biz 1 aydır? Adam sanki çıkıp Arda'ya küfretmiş de ben olsam onu demezdim bunu demezdim diyorsun. Egon boyunu çoktan aşmış vallahi, keşke dönüp bi baksan ne dediklerine emin ol sen de gülersin.

Arda'yı çok seviyorsan al evinde besle. Söyle Acun ile takılsın survivor'a katılsın bizden uzak kime yakın olursa olsun. Senin kebapçı ile olan probleminde iki tarafın karşılıklı hatası var lakin bu Arda adlı şahıs elde silah hastane basmış maganda. 3 yıldır futbol oynamıyor ve kulübünün üstünde 3,5 milyon avroluk mali bir yük. Galatasaray Başakşehıir'e mali destek çıkmak zorunda mı? Belediye elden gidince sponsor desteği mi azaldı?

Fatih Hoca Galatasaray başkanına basın yoluyla akıl veremez veya başkanın yanlış bir konuşma yaptığını ima edemez ama ediyor işte,başka bir kulüpte bunu yapamaz veya Galatasaray'ın başında M.Cengiz yerine başka birisi olsa yine bu konuşmayı yapamaz,yaparsa en ufak bir başarısızlıkta görevden alınır.

Fatih Hoca Galatasaray başkanına basın yoluyla akıl veremez veya başkanın yanlış bir konuşma yaptığını ima edemez ama ediyor işte,başka bir kulüpte bunu yapamaz veya Galatasaray'ın başında M.Cengiz yerine başka birisi olsa yine bu konuşmayı yapamaz,yaparsa en ufak bir başarısızlıkta görevden alınır.

“Başkan olsaydım hoca bu çıkışı yapmazdı; yapmaması gerektiğini bilirdi. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi var. Cengiz daha ılımlı. Bilemeyiz, belki onun tarzı doğrudur. Ama Arda üzerinden yaşananlar son derece ayıp. Bir teknik direktörün, başkan konuştuktan sonra üzerine yorum yapması büyük ayıp. Başkanın da seçme hakkı olmalı. Başkan, ‘Gündemimizde yok' dediyse konu kapanmıştır.”
Ünal Aysal'ın Sözcü Gazetesine verdiği röportaj.