Fatih Terim

Bu maçtan sonra istifa etmesi gerekir. Ama edeceğini sanmam. Takım 4 maçtır puan kaybediyor. Bu maçta da rotasyonla çıktı hata yaptı. Daha önce de söylemiştim hoca maalesef artık oyunu okuyamıyor. Güzel ve genç bir kadro kuruldu onu heba etmemeli. 3 sene istedi ama 3 sene kimse tahammül etmez bu oyuna. 3 maç göremez böyle.

Lazio maçında oynanan oyun tamamen yüksek kontrasyonun getirdiği bir şey. 19-20 sezonunda PSG ve Madrid iç saha maçları gibi. Bir takım her maçı aynı şekilde oynayamaz bazen taktik, teknik ve kenar yönetiminin maç kazanması gerekir. Son 3 yıldır Galatasaray'da bu yok. Bu da istifa sebebidir. Gayet açık ve net.

Maç sonu yine Ocak ayını işaret etti.

İki sezondur ilk yarı kaybettiğimiz puanlar yüzünden şampiyon olamıyoruz. Bu sene de 6. haftadan 6 puan geriye düştük. 3 hafta sonra BJK deplasmanına gidiyoruz. Orada alınacak bir yenilgi ile 10. haftadan havlu atma riski var. O saatten sonra ister Ocak'ı bekle, ister Haziran'ı...

Yönetimin acilen inisiyatif alması lazım. Belli ki Terim ile olmayacak. Zorlamanın anlamı yok.

Adaylar bir zahmet gidip Mustafa Cengiz'e Fatih Terim ile aranızda ne oldu diye sordular mı? Hayır. Mustafa Cengiz en azından ne olduğunu söyledi ve açıkça "en küçük boşlukta Bodrum ya da ABD'ye gidiyor" diyerek.
Fatih Terim'in devri geçti gitti.

Takipçisi fazla paralı hesaplar özlü sözler ile trollükler yapmaya devam ediyor,Fatih Terim lehine.

O takipçilerin gazına gelen saflarda o furyaya katılıyorlar.

Türkiye'de bu yüzden futbol gelişmiyor işte.İzlediğin oyundan,izletilen oyunculardan memnun değilsin.Takımdaki laubalilikten memnun değilsin,sonuçlardan memnun değilsin.Sırf bir insanı seviyorsun diye neyini savunuyorsun ?

2004 de ayrılırken olduğu gibi krize girdi takımımız o zaman hagi kalan 8 maçta 19 puan aldığı için bir sonraki sezona devam kararı verilmişti ki tek yenildigimiz mac besiktas maci idi o zaman bence omer erdoganin gelmesi bizim adimiza yararli olur efsane futbolcu olayları kulübe zarar veriyor antrenör olarak ona da bir şans verilsin diye düşünüyorum

“Hak etmediğimiz kayıplar yaşamıştık ama bu sefer hak ettiğimiz 3 puanı aldık. Baştan sona maçı kontrol altında tuttuk. Benden ümidi kesmeyen taraftara alışkınım. Kenetlenirsek çok şey başarırız.” Bana birini öylesine hatırlatıyor ki şu cümleler, vaatler...