Fatih Terim

Yönetim delirmiş olmalı.Şampiyonluğa oynayan,Türkiye kupasında daha dün çeyrek finale kalmış,pazar günü çok önemli derbi maçı varken,takımın efsanesi hocayı yollamak için insanın delirmiş olması lazım.

Fatih Terim sürekli size alttan alta laf söyledi,bu zamana dek alınmadınızda şimdi mi alındınız ? Yaz döneminde yapamadığınız transferler yüzünden Uefa'dan elendik.Fatih Terim olmasa siz yönetim olarak bir hiçsiniz.

Yönetim delirmiş olmalı.Şampiyonluğa oynayan,Türkiye kupasında daha dün çeyrek finale kalmış,pazar günü çok önemli derbi maçı varken,takımın efsanesi hocayı yollamak için insanın delirmiş olması lazım.

Fatih Terim sürekli size alttan alta laf söyledi,bu zamana dek alınmadınızda şimdi mi alındınız ? Yaz döneminde yapamadığınız transferler yüzünden Uefa'dan elendik.Fatih Terim olmasa siz yönetim olarak bir hiçsiniz.

Yüreğine sağlık kardeşim 👏👏👏
Malesef kötü bir yönetime denk geldi Fatih hoca. Eksiklerine ve hatalarına rağmen daha yapacağı çok işi var. Mayıs da yeni yönetim ile inşAllah bize çok daha güzel günler yaşatacaktır Allahın izniyle...

Normalde Terim’le devam edilmesi taraftarı değilim ve yine normal durumlarda yönetimlerin teknik direktörle yolları ayırma yetkisi de vardır ancak bu kararı bu zamana kadar hiçbir halt başaramamış, kritik anlarda duruş sergileyememiş ve yakında gidecek olan bir yönetim vermemeli. Madem böyle cesur kararlar alabiliyordunuz, bu zamana kadar nerelerdeydiniz diye sorarlar adama.

Büyük ihtimal asparagastır zaten, yarın Mustafa Cengiz çıkar “hocamızın yanındayız” der, Terim de “konsantrasyon” diye tweet falan atar, derbi haftası motivasyon ritüeli tamamlanmış olur. Sonra gelsin etkileşimler..

klasik ft. el altından tanıdığı 3-5 kişiye haber sızdırdı yok yönetim gönderecek yok bilmem ne aba altından sopa gösterdi. olan yine insanların sinir hatlarına oldu. hiç şaşırmadım nedense. malum oluşuma benzedi gittikçe hareketleri.

klasik ft. el altından tanıdığı 3-5 kişiye haber sızdırdı yok yönetim gönderecek yok bilmem ne aba altından sopa gösterdi. olan yine insanların sinir hatlarına oldu. hiç şaşırmadım nedense. malum oluşuma benzedi gittikçe hareketleri.

Gene de rasyonel kalmak onemli.
Baskan terimle gorusemedim gibi birseyler dedi. Ben basin olsam isteyip nasil gorusemediniz diye soru patlatirdim. Nolmus gene telefonu mesgule mi atmis. Tv onune cikmadan once terim stada gelmis ve gorusmusler. Isteyince oluyor demek. Belli ki bi sikinti/kopukluk yasanmis.

Hocam 67 yaşına gelmişsin artık. Yönetimle verdiğin savaş yüzünden 1 aydır sıvama moduna geçtin. Seni hala seviyor sayıyoruz ama M.Cengiz veya bir başkası kim olursa olsun senin ağırlığının altında her zaman ezilecek. Bunun da sebebi seni seven taraftarlar. Bence istifa edip ilk fırsatta başkanlık seçimlerine girmen lazım. Yani sende ne istediğini tam bilmiyorsun. Cem Uzan tarzı bir adam gelmedikçe zaten böyle çapsız başkanlarla uğraşacaksın. En azından istifa edip başkanlığa soyun ki bu tantananın anlamı olsun. Belki orda bir işe yararsın, zira şu anki tabloda yaşanılan kaos sadece Galatasaray'ı etkiliyor.

Hocanın gitmesi veya gönderilmesi çok yanlış olur çünkü şu an gelebilecek birinin yapabileceği bir hamle yok. Ayrıca takımda Fatih Hoca'nın ve yönetimin doldurduğu Diagne, Babel gibi pahalı çöpler ve Belhanda, Falcao gibi bireysel emeklilik poliçesi olarak oynayanlar var. Türkiye'de Fatih Terim gibi birkaç sembol hoca dışında özellikle de yabancı hocalara hiç tolerans olmuyor.

Yapılacak olan şey yeni bir yönetimin gelip ya marka bir isim ya da ufak takımlarda kendini kanıtlamış ve gelecek vadeden biriyle anlaşması. Bu sezon Fatih Hoca takımı şampiyon yapsa dahi önümüzdeki sezon çekilmeli. Yoksa oyuncular bir Avrupa görüp geri geliyor, o kadar.

Mayıs'ta zaten seçim var. Doğru düzgün hatırladığım Özhan Canaydın yönetimi hariç genel kurulda harcanmayan yönetim olmadı. Bizim genel kurul ve taraftar her yönetimi harcadı. Fatih Terim'e gelince şu kadrodan çok iyi iş yapabilecekken geçen sezon Arda krizi çıkardı bu sezon da transfer diyerek. Kendisi satamamaktan şikayet ediyorsa yönetim de geçen sezonun kadrosuyla sen ne yaptın der ki dedi.

Transfer diyoruz da transfere doyan teknik direktör neredeyse yok. Guardiola her sezon 100 milyon sterlin harcatıyor en az. Sadece transfer üzerinden bu oyun açıklanamaz.

Sene sonu kendinide bizide üzmeden bırak Hocam.

ETOBO BELHANDA OGULCAN sahada YOK izliyorsun.

Lyundama insan okadar baskıda hata yapılcagı belli izledın kaybettik.
Futbol dısında Her iş ile ugrasıcaksan Baskan ol yada Futbola odaklan dicem ama bence Bırak. Okan hoca ile yola devam edelim

Sene sonu bırakmalı. Yeter, her şeyin bir sonu var. 115 yıllık kulüp her şekilde ayakta durur. Başkan falan da olmaz inşallah. Böyle egolu birinin gereken şekilde başkanlık yapabileceğine inanıyor musunuz sahiden? Teknik direktörken bile başkanları takmayan adam, başkanken teknik direktörün işine karışmadan durabilir mi? O kulüpte teknik direktör olmayı kimse istemez diye düşünüyorum.

Merak ediyorum Fatih hoca gidince kimi düşünüyor arkadaşlar?
Yabancı hoca mı düşünüyorsunuz?
Prandelli, Mancini, Rieekerink ve Tudor dan biliyoruz başımıza neler geleceğini?
Tuchel, Klopp, Guardiola, Zerbi ya da Nagelsemann mı gelecek?

Cevap veren 1 kişi oldu sadece.
Çünkü kendileri de biliyor başka hoca olsaydı ilk 5 te bile olmazdık bu kadro ile.
Ama Fatih Terim düşmanlığı gözlerine perde indirmiş.
Fatih hoca gidince her şey çok güzel olacak sanıyorlar.
Keyfiniz bilir...