Fenerbahçe 57 - Galatasaray 51 (1-0)

Re: Fenerbahçe-GALATASARAY'IMIZ{TBBL Final Serisi 1. Maç}

Bana göre bugün bu maçı kazanmak için ihtiyacımız olan tek şey sakin hareket etmek. 20 sayı geriye düşsekte sakin olursak maç bizim olur. Takım savunmamızı ve organize hücumumuzu maçın tamamına yaymamız lazım. Haydi Dişi Aslanlar ! ! !

Deniz abi adına üzüldüm.
Ben tek de olsa gidicem gfb tayfası alayı arkadaşım zaten beni de davet ediyolar taraftar gör diye :)
Ama ben onların ne kadar rezil olduğunu sölemekten çekinmiyorum :)

Deniz abi inşallah birgün senle maça gideriz..

Bu maçı almak istiyorsak Tamika ve Sophia kadar bir iki oyuncumuzun da o kazanma hırsını göstermesi gerekecek. Kupa maçında bu Leuchenka idi. Bu akşam Katie Douglas oynarsa ve oyununu sahaya yansıtırsa, Leuchenka gene üstüne düşeni yaparsa, bir de Bahar, Nilay veya Esra'dan biri taşın altına elini koyarsa ordan bir galibiyet alabiliriz. Bir galibiyet sonrası Şampi.... Noktalar Abdi İpekçi'de tamamlanır İnşallah.

Galatasaray TV'yi Bu hale getrenler utansın eskiden ne güzel eski macları basketbol macların tekrarını gece izlerdik.şimdi hiçbirşey izliyemiyoruz. :(

Aslantepede böyle birşey olmaz umarım net bir stüdyo olur inşallah.

Serinin kilidi ilk 2 maç. Bu 2 maçtan bir galibiyet çıkarabilirsek, 4.maçta Abdi İpekçi?de şampiyonluğu kutlarız gibi geliyor bana.

Bu arada çok merak ettiğim bir konuda hangi tribünlere taraftar alınmayacağı. Bu sene Ahmet Cömert?teki lig maçında karşı tribünler kapatılmıştı, müthiş güvenlik önlemleri alınmıştı. Aynısı Caferağa?da da uygulanacak mı, hangi tribünler boş bırakılacak giden arkadaşlar dikkat ederse sevinirim.

Bir de anons konusu var saha dışı olarak, onu da bekleyip göreceğiz.

İşin teknik kısmına gelirsek, iki tarafın da yıldız yabancıları bekleneni verecektir. Sonuç diğer oyunculara ve küçük ayrıntılara bakacak bana göre.

Biz de Katie?nin sakatlığı atlatıp atlatmadığı ve buna bağlı olarak da şut performansı çok önemli. Pota altında genelde bu tür maçlarda iyi oynayamayan Yasemin?in süre bulursa vereceği katkı önemli. Yine genç oyuncumuz Bahar?ın şut ritmini bulabilmesi önemli etkenler.

Savunmada alan savunması tercihini umarım doğru zamanlarda doğru şekilde kullanırız. Birsel, Meral, Penny attıkça atan oyuncular.

Bu maçı kazanırsak eğer büyük hatalar yapmadıkça şampiyonluğa çok yakın oluruz. İlk maçı kazanmak fbli oyuncuları strese sokup seriyi 2-0 lehimize bile getirebilir ki dolu bir Abdi İpekçi?de taraftarıyla birlikte oynayan Galatasaray?ı yenecek takım yok zaten.

Kızlara şimdiden başarılar, onlara inanıyoruz..

Sercan Özbek' Alıntı:
[quote="Canberk Işcan":1rnvcj57]FB TV`ye kaldık iyi mi... :oops: :(
Ama napalım artık sesi kısacağız...
Dspor yayınlamayacak mı ?[/quote:1rnvcj57]

Dspor yayınlıyor.

Arkadaşlar maçı GS TV yayınlayacak.

Şurada lütfen araştırmadan yorum yapmayın.

Gazanfer Tosun' Alıntı:

Gazanfer sanırım izleyemeyenler için yani GS TV olmayanlar için soruyorlar ama d spor yayınlıyor maçı .. bende gidemedim bilet bulamadım

eğer cferağada bi maç alırsak 0-1 öne geçersek 1-1 olsun ama 1-0 geriye düşdüğümüzde işler zorlaşır caferağada 1 maç almak lazım mutlaka

Maça gidicektim ama sinirlendim ya arkadaş bilet gişesi 19:00da açılırmı gündüz geldim açmıyo adamlar sonra çevik kuvvet her maç öncesi taraftar kovalasın..

İnşallah kazanırız İlk maçı alırsa Abdi İpekçi de 10 bin kişi önünde şampiyonluğu kutlarız..

SALDIR GALATASARAY'IM BU BÜYÜK TARAFTAR AŞKINA YİNE ŞAMPİYON OLALIM..

Gazanfer Tosun' Alıntı:

Yani Gazanfer icimize su serptin bunu diyerek seni tebrik ediyorum. :( :?

cferağada 1 maç aldık mı tamamdır..

içim rahat etmiyor .. !!!

O nasıl oluyor? ;)