Fenerbahçe:78 - Galatasaray:71

Herkes gider biz kalırız biz GALATASARAYLIYIZ.... maalesef arkadaşlar ben ankara'da oturduğum için gelemiyorum .bi de bi sorum olacak tahinen kaç kişi kaçak girer

Yazıklar olsun. 5149 sayılı yasa iptal oluyor. Insanların maç izleme takımlarını destekleme hakları ellerinden alınmaya devam ediyor. Ne bu ? Istanbul fraklı bir ülke ve valisi hem yasa koyucu hem uygulayıcısı mı? Vali nin maç açıklamaları dışında bulunduğu tek bir olay hatırlamıyorum. Sanki derby maçlar için görevli, Istanbul için değil.

DEPLASMAN HAKKI ENGELLENEMEZ

C.tesi günü salonda Galatasaray seyircisi olmazsa ben ve benim gibi düşünen bir çok kişi salondan çıkacağız.

bu macı almamız gerekıo kotu gıden fenere bırde bız vuralım ve bu macı alalım en onemlı sorunumuz ıstıkrarsız savunmamız gıbı gozukse de bunu da macın aatmosferıyle halledebılırız gıbıme gelıo
benı en cok korkutan ıse fener taraftarının yapacagı psıkolojık baskı takımımı orda yalnız bırakmamalıyız dıe dusunuorum cunku bızım takım deplansmanlarda cok basarılı degıl malkesef

maxen' Alıntı:
Yazıklar olsun. 5149 sayılı yasa iptal oluyor. Insanların maç izleme takımlarını destekleme hakları ellerinden alınmaya devam ediyor. Ne bu ? Istanbul fraklı bir ülke ve valisi hem yasa koyucu hem uygulayıcısı mı? Vali nin maç açıklamaları dışında bulunduğu tek bir olay hatırlamıyorum. Sanki derby maçlar için görevli, Istanbul için değil.

DEPLASMAN HAKKI ENGELLENEMEZ

C.tesi günü salonda Galatasaray seyircisi olmazsa ben ve benim gibi düşünen bir çok kişi salondan çıkacağız.
:claps :claps :claps
Başka hiçbir şey diyemiyorum.

dün voleybol maçında deplasman yasağı istemiyoruz ve ipekçide galatasaray taraftarı görmek istiyoruz diye tavrımızı belirttik zaten aklı selim tüm taraftarların görüşü bu yönde, ama malesef bizim elimizde olmayan bazı şeyler var,

cts ipekçiye gelen galatasaray taraftarları dışarı çıkarılmak istenirse polis tarafından biz de tavrımızı koyacağız...

spor ve rekabet ancak taraftarların olduğu ortamda yaşanır :eek:key

Eğer Galatasaray taraftarları rengini belli ederse salondan dışarı çıkarılmak istenmiycek,maalesef çıkarılcak. :roll: :(

futbolda bu kural kalktı ama basketbolda uygulanıyor.bana göre basketbolda guvenliği sağlamak daha kolay.işin kolayına kaçıyorlar.yakında maçlar seyircisiz oynansın guvenlik sağlanamıyor derlerse hiç şaşmam.

fenerbahce-galatasaray

bu maci en az 10 sayi farkla alacagiz kimse tasalanmasin futbol maclarinda deplasman yasagi kalkiyor ama basket maclarinda bu yasak devam ediyor bu nasil bi is anlayan varsa beri gelsin her sart altinda abdi ipekcideyiz.

tek buyuk galatasaray. :atki

eğer bizi salona alırlarsa bu maçı farklı alırız öteki gibi istedikleri gibi hakemi baskı altına alacaklar kuşlar

aslında mevsim kötü kuş gribi felan da var ama biz abdipekçide onları yok ederiz ülkede biraz temizlenmiş olu :atki

4 gün kaldı Büyük maça....
Uzun zamandır Fenerbahçe ile hiç bu kadar başabaş olmamıştık gerek sıralama gerekse de prestij açısından çok önemli bir maç olacak.
İyi olan kazansın ( Tabiki biz....)

basket

inşallah fener maçınıda alır ilk yarıyı 6. sırada kaparız.

KUŞ GRİBİ DEDİNİZ DE futbol maçında yapıldığı gibi herkes ağız maskesiyle gelse ve maçta taksak harika olur...ne olur ne olmaz kuş gribi bu şakaya gelmez... 8) :atki

derbi

arkadaslar herhangibi bir organizasyon yapılıyormu yapılıyorsa lutfen habber beklıyorum topluca girip govde gosterisi yapmak lazım