Fenerbahçe - Galatasaray Maçı Zirvesi

• Konbuyu başlatan Veysi Deniz Baskın
  • Başlangıç tarihi
Sanırım bugüne kadar yapılan zirveler arasındaki katılımı en yoğun olanıydı.. Tolga'nın çıkışta söylediği gibi mağlubiyete rağmen biraz fazla güzel bir gece oldu :) organizasyon için emek harcayan herkesin yüreklerine sağlık, bir sonraki "toplanış" gününde emeği geçenler arasında bende olurum umarım.

ve tabi Savaş abiden kafaya bira bardağı yeme ihtimaline rağmen.. :)
Viva el Real!

Hani bazen bir yere gidemediğimiz için üzülürüz ya, ben de dün üzüldüm ama bu tür bir üzülme değildi kesinlikle. Uğruna hayatımdan çok şey feda ettiğim basketbol takımlarımızdan ve bu sitedeki arkadaşlarımdan bu kadar uzak kalmak beni yaraladı, çok çok üzüldüm gerçekten. Diyecek başka bir şey bulamıyorum...

Berat Mahmuzlu sağ olsun, fotoğrafları ulaştırdı. Benim çektiklerimi de ekliyorum. Fotoğrafını almayan kalmasın :) Berat'a teşekkürler, yarın bloguna (http://jaimelesport.blogspot.com/) geceden videolar da ekleyecekmiş.

Ekli dosyalar

• IMG00033-20110420-2202.jpg
    IMG00033-20110420-2202.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG00034-20110420-2228.jpg
    IMG00034-20110420-2228.jpg
    75.3 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_2064.jpg
    IMG_2064.jpg
    51.4 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_2065.jpg
    IMG_2065.jpg
    42.2 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_2067.jpg
    IMG_2067.jpg
    37.3 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_2070.jpg
    IMG_2070.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 47
Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Hayatım boyunca unutamayacağım gecelerden birini yaşadım. Benim katıldığım ilk GSBasket organizasyonuydu ve hiç bir şeyin ilki bundan daha sıcak olamazdı :)

Yazmayın kardeşim daha fazla, gelmek isteyip de gelemeyenleri düşünerek yazmayın. Elinde imkanı olup da Vera´ya gitmeyen zaten derdine yansın...

Ya da eleştirilerinizi paylaşın, memnuniyetiniz içinizde kalsın. : )

Sühan Abi, adamsın adam..

Deniz, GsStore manken yapacağız seni kanka. Pardon Nike Galatasaray Mağazasına..

Tolga ile Işıl; Borussia Dortmund, maziden İstanbulspor..

-Engelsiz Aslanlarımıza üzüldük,fakat sözümüz söz.
-Lazer şov :)
-Sarayın Sultanları
-Herkesin kafasından Bahar bu kadar uzun muydu ? diye geçirmesi
-Takıma dilekler
-Seimoneye sevgi gösterisi (kulübe mesaj olsun diye)
-İkide bir televizyon kanalın değişmesi
-Işılın federasyon konulu protesto tezahüratını başlatması :)
-Kızıl saçlarını gönlümüze bağladığımız Mihriban Abladan Işıla plaket dersleri
-Nevizade geceleri
-Biz Real Madridliyiz ulan! (Şamil,Aras,Gazanfer abiler )

Bir dahaki zirvelerin nirvanaya ulaşması için çok iyi referans olmuştur.Emeği geçen başta Savaş abi olmak üzere herkese teşekkürler.
Zirvenin en iyisi tarafımdan Aras Kafkaslı abimiz seçilmiştir.