Fenerbahçe - Galatasaray Maçı Zirvesi

• Konbuyu başlatan Veysi Deniz Baskın
  • Başlangıç tarihi
Fenerli baba öbürsü günkü sınavı bahane edip izin vermiyor yeterli bir bahane mi bilmiyorum ama.
Gerçi kaç gel diyorsanız yapılmayacak şey değil.

Bir de yol problemi var malum Ataşehir'de oturuyoruz.
Burdan Onur Uncu'ya sesleniyorum, dönüş yolunda eşlik ederim diyorsa bütün engelleri aşabilirim.

Bu arada Işıl falan gelecekse ben görünce bayılabilirim sorun olmaz umarım.

He okuldan çıkışta dersanemin olmasını ve önümdeki Beşiktaş'lı hocalar engelini de saymayı unutmayayım.

Yaş sınırı yok umarım :D

Onur Yavuz'un olmaması da ayrı bir üzüntü.

Ben de 8'de Vera'dayım. Kupa maçı'nda (yine FB) da çok güzel bir sinerji vardı. Yarın çok daha iyisini yakalayacağımıza eminim.

Umarım yarın Nevizade'den yükselecek sarı-kırmızı Galatasaray sevgisi, Sinan Erdem'deki oyuncularımızı da ısıtır!

Onur Yavuz'un olmaması da ayrı bir üzüntü.

Melih, çok güzel bir akşam olacağından şüphem yok ama doktordan randevu alınırken ya salı ya çarşambayı boş tutma şansım vardı, salıyı tercih etmiştim...

Galibiyet şerefine kadeh kaldırılırken Savaş´ın elinde iki kadeh görürseniz şaşırmayın, birini benim için kaldıracak..

Bende malesef gelemiyorum ve bu zirveyi kaçıracağım için çok üzgünüm gönül isterdiki Onur abiyle beraber yine yollara düşmek..
Ama planlı yaşamayı sevmeyen biri olarak 40 gün önceden planlanan bir tur organizasyonu içerisindeyim ve 20 kişinin sorumluluğu üzerimde Perşembe günü yola çıkacağım ve tamamlamam gereken işlemler var ki bu yüzden 1 haftadır doğru dürüst foruma giremiyorum.

Başta Savaş abi olmak üzere GSBasketten veya dışardan bu organizasyona katılcak herkesten özür diliyorum.. Bu seferlik bizi affedin..

Not:Galibiyet sonrası bir kadehte benim için kaldırın..

Katılamayacağım ama çok güzel bir organizasyon. Özellikle bayan takımını davet etmek çok güzel fikir. Lütfen onlara kalpten teşekkür edin hepimiz adına.

Saygılar.