Final Serisi Biletleri

Ulen bugün bilet sırasındayken, önümde 3 kişi kalmışken (biri Fenerli) 3. maçın bileti bitti iyi mi...
Nasıl bir hayal kırıklığı oldu anlatamam, moralim çok bozuldu gerçekten.
Teselli olarak 4. maça alabildim..

Lütfen fazladan bileti olan özelden ulaşsın bana, alacağı hayır duasının haddi hesabı olmaz emin olsun..

nasıl yani Fenerli? yahu cıngar çıkartrıdm alırdım elinden bileti :)

arkadaşlar bursa'dan geliyorum, 10 senedir bu seriyi bekliyoruz ama 3. maça bilet bulamadım :( 3. maça fazla bileti olan varsa özelden mesaj atabilir mi?

Fenerbahçe Ülker Maçlarının Biletleri Tükenmiştir

Galatasaray Cafe Crown'un Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Fenerbahçe Ülker ile oynayacağı final serisinin üçüncü ve dördüncü maçına ait biletler tükenmiştir.

Galatasaray Cafe Crown, final serisinin ilk iki maçında Sinan Erdem Spor Salonu'nda Fenerbahçe Ülker'e konuk olduktan sonra, rakibini 9 Haziran Perşembe akşamı, saat 20.00'da, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda ağırlayacak. Serinin dördüncü maçı ise 11 Haziran Cumartesi günü, saat 19.00'da, yine Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak.

Satışa çıkarıldıktan sonraki 24 saat içinde tamamen tükenen maç biletlerine yoğun ilgi gösteren Galatasaray'ın büyük taraftarına teşekkür ederiz

http://www.galatasaray.org/basketbol/erkek/haber/10209.php

tüh tüh tüh maşallah :) Sinan Erdem biletleri ne alemde diye bakasım var ama biletix sitesi açılmıyo

Ben Balıkesir'den gelicem final sınavımın birine girmicem.Arkadaşlar bilet bulamamış eğer fazladan varsa ben talibim.

Arkadaslar 11 inde ki 4. Maca bilet ariyorum lutfen fazla olan varsa bana yazabilirmi yada bulabilcegm birini bana soylermisiniz

3. ve 4. maça veya birine bileti olan varsa lütfen iletişime geçsin benimle hastalık kişisel sorunlar ve okul dersane gezi gibi şeyler yüzünden çok maç kaçırdım ama bu maçları asla kaçırmak istemiyorum lütfen yardımcı olun