Final Serisi Biletleri

arkadaşlar 4 adet biletim vardı hepsini siteden arkadaşlara söz verdim başka biletim yok söz verdigim arkadaşlara vericem söz verdim bir kere bitti benim için
1 bilet erdem akgüne
1 bilet furkan çolaka
1 bilet muhammet kaana
1 bilet alpaslan koça söz verdim 4 adet biletim vardı bitti malesef

biletleri söz verdigim isimler beni bu numaradan arayabilirler maç günü ipekçide veya daha önce beyoğluna gelebilirlerse alabilirler 0542 255 44 40 yunus

Arca´nın dediği gibi biletleri burada konuşmak daha doğru olur... Konuyla ilgili iletileri bu başlığa taşıdım.

Bu maça gitmeyi hak edenler öncelikli olarak salonda olmalı. Bazı isimlerin sezon boyunca maça gidip, bu maça biletinin olmaması nedeniyle gidememesi üzer beni.

Hüseyin Bey, bilet vereceğiniz arkadaşlar adına ben teşekkür ederim öncelikle..

Serinin 6. maçına (muhtemelen 6. maç olacak) daha organize olursak forumdaki tüm kardeşlerimize yardımcı olabiliriz sanırım. Bir sonraki bilet çıkışında herkes daha fazla bilet alsın ama karaborsa yapılmasın lütfen. Bu güzel ortamı bozmayalım.

4. maç için 4 adet biletim var. Eğer 4 kişilik ekibi dolduramazsam kurayla birinize veririm. :) Yalnız bu maçı kimse kaçırmak istemeyeceği için muhtemelen boşta biletim kalmaz.

arkadaşlar 4 adet biletim vardı hepsini siteden arkadaşlara söz verdim başka biletim yok söz verdigim arkadaşlara vericem söz verdim bir kere bitti benim için
1 bilet erdem akgüne
1 bilet furkan çolaka
1 bilet muhammet kaana
1 bilet alpaslan koça söz verdim 4 adet biletim vardı bitti malesef

biletleri söz verdigim isimler beni bu numaradan arayabilirler maç günü ipekçide veya daha önce beyoğluna gelebilirlerse alabilirler 0542 255 44 40 yunus

Abi sen yarın gelecek misin Nevizade'ye maçı izlemeye? Bu arada özelden yazdım numaramı sana. Senin numara görünmüyor orada.

Allah ne muradın varsa versin valla :).

4.maça fazla bileti olan varsa lütfen bana bi mesaj atsın. buluşma yeri, fiyat filan sorun değil. finallere çalışmaktan bilet almaya bile gidemedim

Tamam abi. Sen de yazsan telefon numaranı özelden ne olur ne olmaz?

bende beyoğlundayım yarın gelmeyi düşünüyorum nevizadeyede ama gelemesemde biletini ayırdım merak etme söz verdik bir kere biletin biri senin buradan da herkese duyurulur aldıgım fiyattan veriyorum biletleri 7 liradan kimseye özelden yazmıyoruz başkalları gibi açık açık söylüyoruz

Tamam abi. Sen de yazsan telefon numaranı özelden ne olur ne olmaz?[/QUOTE

0542 255 44 40 bende beyoğlundayım yarın gelmeyi düşünüyorum nevizadeyede ama gelemesemde biletini ayırdım merak etme söz verdik bir kere biletin biri senin buradan da herkese duyurulur aldıgım fiyattan veriyorum biletleri 7 liradan kimseye özelden yazmıyoruz başkalları gibi açık açık söylüyoruz
Abi bende yarın alırım senden o zaman. Şimdiden çok ama çook teşekkür ederim. Yarın haberleşiriz.

bu biletleri bilet alamayan birkaç kardeşimiz karaborsacı şerefsizlere parçalanmasın diye aldım kim bunu düşünerek bir bilet fazladan aldı ? daha fazlada alırdım ama 4 bilet dagıttık diye karaborsacı olduk burada daha fazla alsaydım ne olurdu allah bilir

bende beyoğlundayım yarın gelmeyi düşünüyorum nevizadeyede ama gelemesemde biletini ayırdım merak etme söz verdik bir kere biletin biri senin buradan da herkese duyurulur aldıgım fiyattan veriyorum biletleri 7 liradan kimseye özelden yazmıyoruz başkalları gibi açık açık söylüyoruz

Tamamdır kaydettim numarayı. Çok teşekkürler :).