Forumdaki Değişim & Şikayetler & Öneriler

Son derece modern ve sade görünüyor. Emeği geçenlere teşekkürler.

Bu arada footer'daki bağlantılar kısmındaki linklerde sıkıntı var. Fark etmemişseniz söyleyeyim dedim.

Son düzenleme:
Gayet verimli ve guzel duruyor yeni temamiz. Hayirli ugurlu olsun.

Ayrica aman aman sart degil ama konuyu goruntulenyenler yeni formatta gorunmuyor. olabilirse mutlu olurum. Olmuyorsa da cok onemli degil. Tskler.

+ olarak Open Background chooser da simdilik calismiyor gorunuyor.

Son düzenleme:
Gayet verimli ve guzel duruyor yeni temamiz. Hayirli ugurlu olsun.

Ayrica aman aman sart degil ama konuyu goruntulenyenler yeni formatta gorunmuyor. olabilirse mutlu olurum. Olmuyorsa da cok onemli degil. Tskler.

+ olarak Open Background chooser da simdilik calismiyor gorunuyor.
Konuyu görüntüleyenler modülü eklendi Open Background chooser için çalışmalar devam ettiği için aktif olarak göremiyorsunuz.

Bazı önerilerim var tabii teknik olarak mümkünse;

1- "Kenetlenin Başka Galatasaray Yok" bannerine her tıkladığımızda ana sayfaya geri dönsek daha kolay olurdu. Ayrıca yine bu resim her tıklamayla değiştirilse güzel olur. Mesela bir tıkladığımızda onun yerine kadın basketbol takımımızın Euroleague şampiyonluğu posteri konulsa, diğer tıklamayla Tribünümüzün resmi konulsa diğer tıklamayla Eurocup şampiyonluğu posteri konulsa gibi gibi. Yani sürekli aynı resim olmasın tıklamayla değişsin daha güzel olur.
2- Ana sayfaya Basketbol Liginin puan durumu ve fikstürü konulabilir küçük olarak.
3- Ana sayfada yer alan Erkek Basketbol Takımı vs. kategorilerin hemen solunda yer alan küçük ikon resimleri değiştirilebilir. Mesela kadın basketbol takımı başlığının ikon resmi ELW şampiyonluk posterimizin küçük hali olsa daha güzel ve daha ilgili olur. Diğer başlık ikonları da aynı şekilde.
4- Avatarlar bir gıdım daha büyük olsa daha güzel olabilirdi.

Emeğinize sağlık.

Bazı önerilerim var tabii teknik olarak mümkünse;

1- "Kenetlenin Başka Galatasaray Yok" bannerine her tıkladığımızda ana sayfaya geri dönsek daha kolay olurdu. Ayrıca yine bu resim her tıklamayla değiştirilse güzel olur. Mesela bir tıkladığımızda onun yerine kadın basketbol takımımızın Euroleague şampiyonluğu posteri konulsa, diğer tıklamayla Tribünümüzün resmi konulsa diğer tıklamayla Eurocup şampiyonluğu posteri konulsa gibi gibi. Yani sürekli aynı resim olmasın tıklamayla değişsin daha güzel olur.
2- Ana sayfaya Basketbol Liginin puan durumu ve fikstürü konulabilir küçük olarak.
3- Ana sayfada yer alan Erkek Basketbol Takımı vs. kategorilerin hemen solunda yer alan küçük ikon resimleri değiştirilebilir. Mesela kadın basketbol takımı başlığının ikon resmi ELW şampiyonluk posterimizin küçük hali olsa daha güzel ve daha ilgili olur. Diğer başlık ikonları da aynı şekilde.
4- Avatarlar bir gıdım daha büyük olsa daha güzel olabilirdi.

Emeğinize sağlık.

Geri bildiriminiz için teşekkürler, 1. madde için alttaki görseldeki ikona tıklayarak resimleri değiştirebilirsiniz(Yeni görseller yakında eklenecek)

Screenshot_2.png

Diğer maddeler için yönetimin uygun gördükleri ile ilgili çalışmalar yapılacaktır..

Geri bildiriminiz için teşekkürler, 1. madde için alttaki görseldeki ikona tıklayarak resimleri değiştirebilirsiniz(Yeni görseller yakında eklenecek)

Ekli dosyayı görüntüle 1037

Diğer maddeler için yönetimin uygun gördükleri ile ilgili çalışmalar yapılacaktır..
Demek istediğim şuydu; Mesela şimdi bu konudayız ya, yukarıdaki resme tıklayarak ana sayfaya resim değiştirerek şekilde yönlendirilse iyi olurdu.

Bahsettiğinizi logo için uyguladım logoya tıklayarak dönebilirsiniz ama görseller içinde aynı şekilde yapmamız SEO açısından sıkıntı doğuracağından bu şekilde tasarlanmıştır.

Sevgili Teknik Destek kardesim, bir ricam olacak. Arka plan degistiricisi cok guzel olmus ve simdilik sadece 6 secenek var, eger mumkunse Paul Dawkins ve George Hagi Ustalarimizin arka plan resimlerini ekleyebilirmisin.

Sebebini soylemeye bile gerek yok, Bugun Galatasarayli olmus milyonlarin sebebidir bu iki buyuk Usta.

Mumkunse sevgili Teknik Destek arkadasim. Degilse de canin sagolsun.

Metin OKTAY grafiği de yenilendi. Görüşleriniz, talepleriniz ve şikayetlerinizi lütfen bize bildirin forumumuzu daha kullanılabilir hale getirmek için elimizden geleni yapalım.

Güncelleme: Işıl ALBEN grafiği eklendi.
Yeni bir arka plan eklendi(4.)

Son düzenleme:
ne yalan söyleyeyim hiç alışamadım bu tasarıma. soğudum sanki forumdan.

Forum temalarına alışmak zamanla olur. Bu tema bence daha basit ve daha modern. Mesela İnsta linkini koyunca direkt İnsta görseli çıkıyor öncekinde yoktu diye biliyorum.

Screenshot_6.png

mesaj içeriğinde sosyal medya siteleri, video izleme siteleri vb web sitelerinden URL paylaşacaksanız üstteki gibi medya kısmına tıklayarak eklerseniz siteye göre özel alanlar içerinde çıktığını görebilirsiniz.

Bu sistemde kullanıcı dostu ve son derece modern bir yapı izlendiğinden zamanla alışıp müptelası olacağınızı düşünüyorum.

Son düzenleme: