Neler yeni

Forumdaki Değişim & Şikayetler & Öneriler

Belhanda'yı eleştiren içinde hiçbir küfür, hakaret veya argo bulunmayan bütün mesajlarım silinmiş. Dediğim gibi sadece eleştiri. Hatta Arap kulübü 9 m veriyormuş satılırsa iyi olur dediğim mesaj bile silinmiş.

Bakın bir oyuncuyu sevebilirsiniz hatta fanboyu da olabilirsiniz saygı duyarım. Lakin beğenmeyenlerin de mesajını silmeyip saygı duyacaksınız. Yoksa burası oyuncuların fan club sayfası olur çıkar.

Ülkede demokrasi yok faşistlik var diye eleştirirsiniz biraz eliniz güçlenince aynısını siz yaparsınız. Bizim milletimiz bir değişik.

Belhanda'yı eleştiren içinde hiçbir küfür, hakaret veya argo bulunmayan bütün mesajlarım silinmiş. Dediğim gibi sadece eleştiri. Hatta Arap kulübü 9 m veriyormuş satılırsa iyi olur dediğim mesaj bile silinmiş.

Bakın bir oyuncuyu sevebilirsiniz hatta fanboyu da olabilirsiniz saygı duyarım. Lakin beğenmeyenlerin de mesajını silmeyip saygı duyacaksınız. Yoksa burası oyuncuların fan club sayfası olur çıkar.

Ülkede demokrasi yok faşistlik var diye eleştirirsiniz biraz eliniz güçlenince aynısını siz yaparsınız. Bizim milletimiz bir değişik.
Fan club sayfamızda kimseyi zorla tutmuyoruz. Ya haddinizi bileceksiniz, saygılı olacaksınız ya da bu sitede olmayacaksınız bu kadar basit. Burası cahil ve hiç bir şeyden haberi olmayıp bol keseden sallayan sosyal medya insanlarının olduğu bir ortam olmayacaktır.

Fan club sayfamızda kimseyi zorla tutmuyoruz. Ya haddinizi bileceksiniz, saygılı olacaksınız ya da bu sitede olmayacaksınız bu kadar basit. Burası cahil ve hiç bir şeyden haberi olmayıp bol keseden sallayan sosyal medya insanlarının olduğu bir ortam olmayacaktır.
Ben zaten saygılı oluyorum, kendime karşı böyle bir saygı göremediğim için bu mesajı yazdım. Ayrıca kimse kimseye had bildirme gibi bir şey yapamaz hele hele burada mesaj silmek ve ceza vermek için bahane arayan bir forum asla. Bana cahil diyene bakın daha "hiçbir" kelimesinin bitişik yazılacağını dahi bilmiyor lol.

Web sitesi
www.twitter.com
Ben zaten saygılı oluyorum, kendime karşı böyle bir saygı göremediğim için bu mesajı yazdım. Ayrıca kimse kimseye had bildirme gibi bir şey yapamaz hele hele burada mesaj silmek ve ceza vermek için bahane arayan bir forum asla. Bana cahil diyene bakın daha "hiçbir" kelimesinin bitişik yazılacağını dahi bilmiyor lol.
Burada had bildirmelik bir durum yok. Kurallar açık. Tekrar tekrar uyarılara ve mesajların silinmesine rağmen hala bir takım şeyleri idrak edemiyorsanız o sizin bileceğiniz bir iş. Öyle cümle sonuna lol ekleyerek karşıdakini küçümseyerek kendinizi haklı çıkarmaya çalışamazsınız. 20 yıldır var olan bir forumun biraz geçmişini öğrenseniz faşist gibi saçma saçma argümanları kullanmaya utanırsınız zaten.

Burada had bildirmelik bir durum yok. Kurallar açık. Tekrar tekrar uyarılara ve mesajların silinmesine rağmen hala bir takım şeyleri idrak edemiyorsanız o sizin bileceğiniz bir iş. Öyle cümle sonuna lol ekleyerek karşıdakini küçümseyerek kendinizi haklı çıkarmaya çalışamazsınız. 20 yıldır var olan bir forumun biraz geçmişini öğrenseniz faşist gibi saçma saçma argümanları kullanmaya utanırsınız zaten.
Bak renktaş size tane tane Bilal'e anlatır gibi anlatacağım. Burada bir Belhanda destekçisi moderatör veya admin var her kimse. Bu oyuncu hakkında eleştiri olsun veya olmasın bilgi amaçlı yazdığım mesajı bile silmiş. Argo varsa gidersin o mesajı editlersin, komple silmezsin. 8 yıldır Forum Dh üyeliğim var hatta modluk da yaptım, az çok forum ortamını biliyorum. Yine aynı şekilde birçok spor forumunda yazarlık yaptım. 1 haftalık cezayı hangi mesajımdan dolayı verdiler onu da bilmiyorum. Günde 20 tane mesaj yazıyoruz hangisi hatalı belirtin biz de ona göre çekidüzen verelim. Erman Toroğlu'nun lafını paylaştığım için ceza almışsam o da adil değil çünkü adam canlı yayında söylemesine rağmen ceza almadı.

Burası bir forum. Karşı görüşler illa ki olacak. Mesajı silerek değil argüman sunarak karşıdakini çürütürsün. Mesaj silmek en kolayı ve en çocukça şey. Demek ki savunacak bir şey bulamıyor ki silmeyi tercih ediyor. Peki size sorum, karşıt görüşü susturmak, cezalandırmak, tek tip düşünceye sahip olanlarla bir arada olmaya çalışmak faşistlik değil midir?

Israrla mesajlarınızı silmeme rağmen sürekli hakaret içeren yorumlar atıyorsunuz. Her sildiğim yorumdan sonra size uyarı cezası yollamaktan yoruldum. 1 hafta cezanın sebebi budur.

Bu Yasin denen arkadaş kendini herkesten üstün görüp insanlara sürekli hakaret ediyor. Kendini otorite sanıyor galiba. Ne zaman atılacak buradan?

Bu Yasin denen arkadaş kendini herkesten üstün görüp insanlara sürekli hakaret ediyor. Kendini otorite sanıyor galiba. Ne zaman atılacak buradan?
Kelimelerine dikkat et. Kimseye hakaret etmiyorum yalan söyleme şu 1

Ayrıca zaten çokça ceza veriyorlar merak etme şu 2

Forum yönetimi eğer cezaları adil olmayan biçimde sanki bir hata yapmışım gibi verirse sorun çıkarırız isterlerse Rte iktidarı olsun. Onlar da bizim gibi insan sonuçta. Kimseden korkacak değiliz. Duruşu olmayanlar bilmez.

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 1)