Forumdaki Değişim & Şikayetler & Öneriler

İsi gucu gezme zaten onun Emre. Bir de beni de bastan cikarmaya calisiyor. Sende gelsene diyor. :D

Kendisi tatillerde Nilay abla :D Ortam yapmakla meşgulmuş :D

Nilay abla ve Emre aramızda konuştuğumuz şeyleri buralarda her ne kadar burda bir ailede olsak toplum içinde paylaşmasak:) Forumda yöneticiler tatil yapamaz diye bi kuralmı var ki Emrecim seninde ne kadar gelmek istediğini biliyorum.Nilay abla senide Antalyadasın yakınız diye çağırdım baştan çıkarma gibi bişeyim yok: )

Mayısta Onur Yavuz abimide alıp gidicem siz kalın buralarda..
İsteğine gelince Nilay abla bu ara pek pek bakamadım ama bu formatta istediğin biraz zor görünüyor yapabilirsem ne ala..

Yine ne dedim ben orda gülücüklü yazıyorum tamamen espri amaçlı şakayla karışık yazıyorum yanlış anladın sanırım beni.Yazıda 6 tane gülücük vardı forum kabul etmiyor diye sildim. :)

Aras bilgin olsun diye söylüyorum. Yöneticiye saygısızlık yaptı diye bir ceza olmaz. Bu forumda yönetici-üye diye bir ayrım yok. Saygısızlık yaptığı için demen lazım en azından.

Kişisel durumlarda olmaz ama kurallarla ilgili bir durum belirtildiğinde arada fark olur. Eskiden gsbasket.org la yazıp durumu karıştırmıyorduk fakat şu anda sistem buna izin vermiyor bildiğim kadarıyla. Kişisel tartışmalarda ki durum farklı tabi.

Sayın Adminler,
Benim her oturum açışımda aşağıdaki yazı geliyor.Lütfen bu konu hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Forum Bilgilendirme Mesajı

Muharrem Panayır, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:
1.Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
2.Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

Çıkış yapAnasayfa .

Sayın Adminler,
Benim her oturum açışımda aşağıdaki yazı geliyor.Lütfen bu konu hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Forum Bilgilendirme Mesajı

Muharrem Panayır, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:
1.Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
2.Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

Çıkış yapAnasayfa .

Forum kısayolunu güncelleyin.
http://gsbasket.org/forum/forum.php

gsbasket radyo yayını olsa bir arkadasımdan duymustum kartalbasket radyo yayını varmis uste radyo yayini altta chat sayfası sunucu ordan yayını surdürürken alttan mesajlarla programa online olarak katilabiliyorlar olursa iyi olur...

Forumdaki avatarlara sınırlama getirilse ? Sadece basketbolla ilgili avatarlara izin verilse nasıl olur ? Erkek fotomodelleri bile görüyoruz yahu :)

Aile toplantılarına neden ara verildi..Forumdaki arkadaşları tanımasakta en azından bilgi sahibi oluyordum..Bence devam edilmesi güzel olur..En zevkle okuduğum sohbetlerdi..

Onur, önerin güzel ama pek mümkün gözükmüyor. Buranın bir basketbol forumu olduğunu da göz önüne alırsak basketbol, futbol, voleybol ve daha birçok branşta kaybettiğimiz efsanelerimiz var. Forum bölümleri bu büyük ailenin bütün fertlerini ağırlamak için yetersiz kalacaktır ve adını yazamadıklarımıza karşı ayıp olacaktır.

O yüzden en güzeli isimleri kalplerimizde yaşatmak. Coşkun Özarı, Metin Oktay, Baba Gündüz, Aydan Siyavuş, Paidar Demir...

Forum baya bi yavaşladı. Bunu yazmadan önce 2 farklı bilgisayardan daha denedim ve sonuç aynı. Bi nedeni var mıdır acaba ? Sayfalar yavaş açılıyo filan, eskiden jet gibiydi...