Galatasaray | 11 Haziran 2022 Seçimli Genel Kurulu

Yeni başkanımız kim olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Bir önceki seçimin benzerini yaşayacak gibiyiz,hiç umutlu değilim,yinede hayırlı olsun

Bu seçimin sloganı benim için " Güçlü yönetim,güçlü başkan,güçlü Galatasaray " dır.Çünkü zayıf yönetimlerde başkanda zayıf oluyor,örneğin Aysal'ın ilk dönemi çok parlaktı çünkü listesinde Adnan Öztürk,Ali Dürüst gibi isimler vardı,yanlış hatırlamıyorsam ikinci dönemde bu isimler yoktu ve sönük bir ikinci dönem yaşandı.

Ayrıca yeni isimler duymak istiyorum Ali Sabancı mesela,bu ismi örnek vermek için yazdım,maddi yönden güçlü bu tarz isimlerin sağlam listelerle artık topa girmeleri gerek.

Son düzenleme:
Bir önceki seçimin benzerini yaşayacak gibiyiz,hiç umutlu değilim,yinede hayırlı olsun

Bu seçimin sloganı benim için " Güçlü yönetim,güçlü başkan,güçlü Galatasaray " dır.Çünkü zayıf yönetimlerde başkanda zayıf oluyor,örneğin Aysal'ın ilk dönemi çok parlaktı çünkü listesinde Adnan Öztürk,Ali Dürüst gibi isimler vardı,yanlış hatırlamıyorsam ikinci dönemde bu isimler yoktu ve sönük bir ikinci dönem yaşandı.

Ayrıca yeni isimler duymak istiyorum Ali Sabancı mesela,bu ismi örnek vermek için yazdım,maddi yönden güçlü bu tarz isimlerin sağlam listelerle artık topa girmeleri gerek.

Kesinlikle katılıyorum. Maddi yönden güçlü bir başkan ve yönetim kurulu gerekiyor. Nedeni de aşağıda ki görselde 👇

IMG_20220329_105216.jpg

Bu yüzden elini taşın altına maddi ve manevi koyacak bir yönetim gerekiyor. Sadece başkan ile olacak iş değil. Yoksa işimiz çok zor...

Dursun Özbek başkan olsun mu tekrar çok emin değilim. UEFA’dan ceza aldıran ve kulübümüzü icraya veren kendisiydi. Açıkçası çok iyi olmaz gibi ama, hayırlısı bakalım...

Aç Başkan gelmesinde....

Sponsoru olan ismen açıklaya bilen.. PARASI OLAN GELSİN...

AÇ GELDİ CAZ CEZ diyerek adam kandırdı.

Ona maddi destek verenlerde el çekince öyle yallah denildi gönderildi

Parasi olan diyorsaniz Cemal Ozgorkey gelsin.Epey saglamdir ekonomik olarak.Bugun bir yerde aday olmasi icin baski oldugunu okudum.
Borusan Oto ve dondurulmus gida markasi Feast’in sahibi.Coca Cola ve birkac icecek markasinin Turkiye satisi kendisinin elinde.Bunlarin disinda Key Hotel kendisinin.Tekstil ve tarim alaninda da onemli sirketleri ve calismalari var kendisinin.

Parasi olan diyorsaniz Cemal Ozgorkey gelsin.Epey saglamdir ekonomik olarak.Bugun bir yerde aday olmasi icin baski oldugunu okudum.
Borusan Oto ve dondurulmus gida markasi Feast’in sahibi.Coca Cola ve birkac icecek markasinin Turkiye satisi kendisinin elinde.Bunlarin disinda Key Hotel kendisinin.Tekstil ve tarim alaninda da onemli sirketleri ve calismalari var kendisinin.

Geçen seçimde Hamamcoglunun listesinde değil miydi?

Evet onun listesindeydi.Cemal Ozgorkey 2014 yilinda Duygun Yarsuvat’in baskan oldugu Olaganustu Secim’de adayligini koymustu ancak sonradan cekilmisti.Bende adini ilk o zaman duymustum.
Galiba ondan önce de 2011 de aday olmuş yine çekilmişti ve Ünal Aysal'ı desteklemişti. Birde bir dönem yönetimde yer aldığını hatırlıyorum bende. Büyük ihtimal ya Hamamcıoğlu ve Öztürk aday olacaklar seçimde yada 4-5 adaylı seçim olacak gibi.

Galiba ondan önce de 2011 de aday olmuş yine çekilmişti ve Ünal Aysal'ı desteklemişti. Birde bir dönem yönetimde yer aldığını hatırlıyorum bende. Büyük ihtimal ya Hamamcıoğlu ve Öztürk aday olacaklar seçimde yada 4-5 adaylı seçim olacak gibi.
Dursun Ozbek’te aday olacak bence.Aday olursa da buyuk ihtimalle kazanir gibi eger karsisina Unal Aysal falan cikmazsa.

Dursun ile Ünal başkanlar uyanık istemem yan cep diyorlarki kasa kolaylığı için tek başlarına üstlenmemek adına akıllı adamlar

Cemal Özgörkey Adnan Polat'ın yönetimindeydi.

Eğer 2023 Martında yönetim ibra etmemek için genel kurul salonlarında sabahlamak isteyen varsa Dursun Özbek'i seçsin,aynı şey M.Oztürk içinde geçerli,ikisinede kesinlikle karşıyım.

Bence olan bu,komplo teorisi uçuk kaçık olur,yoksa bile bile lades niçin dedi?Şimdi aday da olamayacak, bu Elmas ailesi ailece uyaniktir.Tarih onu GS başkanı olarak yazacak,daha ne olsun.Secimden sonra bir de mahkeme açar, karari durdurur,ibrasizlikta hikaye olur.

Dursun denen çapsız hainin bırakın adaylığı, ihraç edilmesi lazım kulüpten. Skandalların, rezilliklerini unutmadık.
Kendisini beğenmem çapsız da bulurum ama herkes ihraç edilecek olsa camiada adam kalmaz. Dolayısıyla bence bunlar fazla sert cümleler. Cengiz’in ihracını isteyenler için de aynı şeyi söylemiştim