Galatasaray | 11 Haziran 2022 Seçimli Genel Kurulu

Yeni başkanımız kim olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Kendisini beğenmem çapsız da bulurum ama herkes ihraç edilecek olsa camiada adam kalmaz. Dolayısıyla bence bunlar fazla sert cümleler. Cengiz’in ihracını isteyenler için de aynı şeyi söylemiştim
Mustafa Cengiz hasta olduğunda bile bu adamı ihraç edin diyen kulüp üyeleri son genel kurul da ne ihraç etmeye kalktınız dediler. Bizim en başta artık teknolojiye ayak uydurmamız lazım. Bir Dursun Özbek seçime girer ve kaybederse kendisi istifa üyeliği bırakır zaten.

Ünal Aysal'ın aday olmayacağı ama Cemal Özgürkey'in adaylığını destekleyeceği yönünde haberler var. Cemal Bey donanımlı ve maddi olarak güçlü biri. Ama yönetimi de maddi olarak güçlü olmalı...

Kendisini beğenmem çapsız da bulurum ama herkes ihraç edilecek olsa camiada adam kalmaz. Dolayısıyla bence bunlar fazla sert cümleler. Cengiz’in ihracını isteyenler için de aynı şeyi söylemiştim
Daha önce herhangi bir yönetim için böyle yazmadım lâkin Dursun Ö. yönetimi kötü değil resmen art niyetliydi. Diktatörlük kurma uğraşındaydı en son, “hesaplaşacağız” falan diye çığlık atıyordu genel kurul üyelerine, sonra hak ettiğini buldu.

Unal Aysal Spor Yasasi kabul edilince hayatta aday olmaz zaten :) Yasa kabul edilmese muhtemelen aday olacakti.

Yeni Spor Yasası teklifimizin ayrıntıları...

"Kural ve sınırlara uymayan yöneticiler artık oluşan zarardan hem şahsi malvarlıkları ile sorumlu olacaklar hem de 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası alabileceklerdir. Görevi bıraksalar da ibra alsalar da peşleri bırakılmayacaktır."

Tamda bu yüzden bencede. Başkanlık için şu yasa kararından sonra aday da bulamayabiliriz 😅

Yeni Spor Yasası teklifimizin ayrıntıları...

"Kural ve sınırlara uymayan yöneticiler artık oluşan zarardan hem şahsi malvarlıkları ile sorumlu olacaklar hem de 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası alabileceklerdir. Görevi bıraksalar da ibra alsalar da peşleri bırakılmayacaktır."

Tamda bu yüzden bencede. Başkanlık için şu yasa kararından sonra aday da bulamayabiliriz 😅
Zamanlama kotu oldu o zaman bizim icin 😂

Ya sus be arkadasim seni muhatap alan yok yazdigimda.Gelip aklinca laf cakmaya calisiyorsun.Git Unal Aysal’a benim yazdigimin disinda tap.Senin disindaki forum uyelerine benim yazdiklarim.Lutfen benim yazdigima cevap olacak herhangi bir sey yazma cunku sen yoksun benim icin. 2016‘da yedigimiz menin Unal Aysal’in yaptigi borclar oldugunu ya goremeyecek kadar tapiyorsun ve biat ediyorsun ya da kor cahilin tekisin.O yuzden benim yazdigima yanit olarak bir sey yazmaya calisma.Suraya girip 2 girdi yazip cikiyoruz senin gibilerle ugrasmayayim.

Son düzenleme:
Her seçim döneminde Aysal'ın aday olacak gibi yapıp olmamasından sıkıldım artık.Yok çalışma grubuymuş,yok dışarıdan X adaya destek olacakmış çok boş muhabbetler bunlar,hatırlarsanız M.Cengiz aday olduğunda Cengiz'i dışarıdan destekleyecekti,yok basketbola sponsor olacaktı,oldu mu ? Olmadı

Bu kadar toplantılar yapıp,bu kadar sinyal verdikten sonra Ünal Aysal aday olmak zorunda,taraftarı umutlandırıp,insanların duygularıyla oynamak hoş olmuyor.

Hadi abicim hadi belli kime yazdigin.Once cahil senin sulalendir yazip sonra geri vites yapip yazdigini degistirmen senin ne oldugunu gosteriyor zaten :) Gerek yok o yuzden senin gibilerle muhatap olmaya daha fazla :)

Son düzenleme:
Her seçim döneminde Aysal'ın aday olacak gibi yapıp olmamasından sıkıldım artık.Yok çalışma grubuymuş,yok dışarıdan X adaya destek olacakmış çok boş muhabbetler bunlar,hatırlarsanız M.Cengiz aday olduğunda Cengiz'i dışarıdan destekleyecekti,yok basketbola sponsor olacaktı,oldu mu ? Olmadı

Bu kadar toplantılar yapıp,bu kadar sinyal verdikten sonra Ünal Aysal aday olmak zorunda,taraftarı umutlandırıp,insanların duygularıyla oynamak hoş olmuyor.
Sinyal falan verdiği yok bence hepsi asparagas haber. Defalarca bir daha aday olmam diye söyledi zaten.

Ben Aysal'ı pek sevmem ama Fotomaçta okuduğunuz haberin sorumlusu da Ünal Aysal olmamalı. Çok basit, yapılan haberlerin hiçbirine aldırış etmezseniz, umutlanmazsınız. Yani kaç tane seçim, kaç tane vaat gördük. Umutlanmaya mesai harcamaktansa, bekleyip görmek en mantıklısı. Yani Ünal Aysal aday olsa Galatasaray'ı mı kurtaracak. Adam 50 kere aday olmam dedi zaten.

Aysal'ın çok kısa süre önce üyelerle yaptığı bir buluşma var,bu bir sinyaldir,adaylık sorusuna seçim zamanı gelince konuşalım demekte sinyaldir,kesin bir dille aday değilim dememişti.

Ama göreceğiz bir hafta içinde neler olacağını,pazartesi günü herşey netleşir

Aysal'ın çok kısa süre önce üyelerle yaptığı bir buluşma var,bu bir sinyaldir,adaylık sorusuna seçim zamanı gelince konuşalım demekte sinyaldir,kesin bir dille aday değilim dememişti.

Ama göreceğiz bir hafta içinde neler olacağını,pazartesi günü herşey netleşir
Buna ben de katılıyorum. Genelde yuvarlak cevaplar veriyor ortada bir seçim yok seçim olursa konuşuruz. Camia bana ihtiyaç duyarsa görevden kaçmam vs gibisinden.
Aysal'ı severim ama bence ya ilk geldiği gibi camianın ağır toplarının birleşerek kendisini aday göstermesini istiyor. ve Pek rekabete girmek istemiyor ya da aday filan olmak istemiyor ama politika yapıyor. Diğer taraftan Ünal Aysal aday olursa bence yüzde 90 kazanır diğer adayların kim olduğunun çok bir önemi yok. Zaten şu anda 80 yaşında şu seçimde aday olmazsa bir daha da aday olabileceğini pek sanmıyorum. Şu an şartlar kendisi için uygun takım yine dibe vurmuş ve başkanlık kendisine gelmiş durumda. Eğer bu şartlarda bile aday olmuyorsa başkanlık defterini kapatmış demektir.

Sinyal falan verdiği yok bence hepsi asparagas haber. Defalarca bir daha aday olmam diye söyledi zaten.

Asparagas filan değil son konuşmasında bir daha başkan olmam filan demiyor yukarda söylediğim şeylere benzer şeyler söyledi.

Asparagas filan değil son konuşmasında bir daha başkan olmam filan demiyor yukarda söylediğim şeylere benzer şeyler söyledi.

Son konuşmasından bahsetmiyorum. Yıllardır ne zaman seçim ortamı oluşsa Aysal dedikodusu çıkar. Çoğu kez çıkıp yalanladı kendisi ve defalarca bir daha aday olmayacağını belirtti. Gündem yaratmak, fav almak için iyi konu.

Son konuşmasından bahsetmiyorum. Yıllardır ne zaman seçim ortamı oluşsa Aysal dedikodusu çıkar. Çoğu kez çıkıp yalanladı kendisi ve defalarca bir daha aday olmayacağını belirtti. Gündem yaratmak, fav almak için iyi konu.
Aysal aday olacak dedikoduları hep olmuştur bunların çoğu asılsız da olsa adam son röportajında bir ay önce filan açık açık şu an bir seçim yok seçim olursa konuşuruz. Camia bana ihtiyaç duyarsa görevden kaçmam. Daha gencim vs gibisinden açıklamalar yaptı. Yani adamın son konuşmasını baz almak durumundayız. Yine belki aday olmayabilir belki siyasi çekinceleri vardır ama bence de özellikle son konuşmasıyla göz kırpıyor.

Ben Dursun Özbek ya da Aysal'dan birinin aday yapılmaya çalışılacağını düşünüyorum. İkisinden biri girerse şaşırmam. İkisi de girmezse şaşırırım.

Başkanlık için Kaan Kançal haberleri dolaşıyor.
Sınanıyoruz...
Dunku cikarilan yasa gercekten zamanlama olarak kotu oldu.Dursun Ozbek ve Unal Aysal’in adayliktan tamamen vazgectigi soyleniyor.Cemal Ozgorkeyle ilgili de bir haber yok.Bu isimleri sayma nedenim ise bu isimler ekonomik olarak guclu isimler.Belli ki son yasadan sonra cekindikleri bir sey var.