Galatasaray 2010-2011 Sezonu

Ben net bir bilgi almadım.Ancak nedeni biraz belli.

Saran ilk işe girdiğinde bu takıma 1 lira verdiyse geçen yıl 5 lira verdi.Bütçeler kontrol dışına çıkmaya başladı.Saran için mantıklı bir yatırım alanı olmasa gerek bu.

Saran'ın yatırım için bu işe girdiğini biliyordum ama bu kadar çabuk vazgeçeceğini de hiç düşünmemiştim. Belki gönülden falan devam eder gider hatta Fener'de yönetici ya da başkan ( ki çok zor, biliyorum ) olduğunda da kulübün ismini Fenerbahçe Tekerlekli Sandalye olarak değiştirir falan diye düşünmüştüm.

Madem elini çekecektin ne diye bu işe kalkıştın diye sorarlar adama, gerçi geldi de ne oldu? Neyse, Gazanfer'in de dediği gibi tek rakibimiz Beşiktaş gibi gözüküyor. Acaba bu sene geçen senekinden daha fazla yönelme durumları var mı Beşiktaş'ın?

Kesinlikle..

Zaten Beşiktaş'ın kurduğu takım geçen sene oynadığımız Saran'dan daha iyi olmuştu.

Bu arada ilk hafta rakip Beşiktaş.

12 Kasım ilk maç.

Gelenler:Özgür,Volkan,Filipski,Mazzi

Gidenler:Seyran,Ferit,Selim Sayak,Justin,Haidari,Dotan

Devam Edenler:Ramazan,Murat,Ömer,Fikri,İsmail,Matt Scott,Petr Tucek

Şu anda kaba taslak böyle çıktı.Dışarıdayım şuanda eksik olabilir.

Arda Öztürk' Alıntı:
12 Kasım ilk maç.

Gelenler:Özgür,Volkan,Filipski,Mazzi

Gidenler:Seyran,Ferit,Selim Sayak,Justin,Haidari,Dotan

Devam Edenler:Ramazan,Murat,Ömer,Fikri,İsmail,Matt Scott,Petr Tucek

Şu anda kaba taslak böyle çıktı.Dışarıdayım şuanda eksik olabilir.

teşekkürler.

saran anadolu bu yıl değilde diğer yıl çekecekmiş sanırım bütün desteğini bu yıl sadece deplasman paralarını verecekmiş o kadar yazık günah ..

Gazanfer, Beşiktaş yabancı oyuncu almadı sanırım bu sene.

Saran'ın çekilmesi normal bir olay. İş adamlarının bu işi babalarının hayrına yaptıklarını düşünmek Polyannacılık olurdu. Sosyal sorumluluk projesi gibi gördü demek ki.

Sanliurfa Engelliler'i 104-50 maglup ettik. Scott 41 sayiyla en skorer oyuncumuz.

Ozgur macta oynamis. Sorun yok. Filipski de 20 sayilik bir katki vermis.

Onumuzdeki hafta macimiz Yalova ile. Tarih degismezse 5 Aralik'ta, saat 13.00'te Ahmet Comert'te.

Bizim macin oncesinde Ahmet Comert'te saat 11.00'de Istanbul Engelli Yildizlar'in Besiktasla maci var.

1. Devre

3. Hafta - 5 Aralik - 13.00 - Yalova Engelliler
4. Hafta - 11 Aralik - 12.00 - KKTC Turkcell (D)
5. Hafta - 19 Aralik - 11.00 - Kardemir Karabuk
6. Hafta - 25 Aralik - 14.00 - Adana Engelliler (D)
7. Hafta - 9 Ocak - 12.00 - Cadbury Kent EY
8. Hafta - 16 Ocak - 13.30 - Saran Anadolu (D)
9. Hafta - 23 Ocak - 13.00 - Izmir BSB

2. Devre

10. Hafta - 12 Subat - 15.30 - Besiktas (D)
11. Hafta - 19 Subat - 11.00 - Sanliurfa Engelliler
12. Hafta - 27 Subat - 16.00 - Yalova Engelliler (D)
13. Hafta - 5 Mart - 12.00 - KKTC Turkcell
14. Hafta - 20 Mart - 15.00 - Kardemir Karabuk (D)
15. Hafta - 9 Nisan - 12.00 - Adana Engelliler
16. Hafta - 17 Nisan - 12.00 - Cadbury Kent EY (D)
17. Hafta - 15 Mayis - 12.00 - Saran Anadolu
18. Hafta - 22 Mayis - 13.00 - Izmir BSB (D)

Fikstur bu sekilde. Araya Besiktas maci girecek. Ne zaman oynariz bilmiyorum.

Mac gunlerinde veya saatlerinde degisiklik olursa yazmaya calisirim.

Ya ben gerçekten kafayı yiyeceğim bu federasyonların iş bilmez tutumu yüzünden. 5 Arralıkta saat 13:00'da Erkek Basketbol'un saat 15:00'da kadın basketbol takımalrımızın maçı var Abdi İpekçi'de. Aynı gün aynı saate bir klübün başka takımının maçını kymanın manası ne? klüp bari engelsiz aslanlarımızın maçını da Abdi İpekçi'ye alsaydı. Gerçekten organizayon plan program sıfır bu ülkede. Hani sezon başından bu gün ve saatler belirleniyor olsa ve bir daha değişmiyor olsa anlayacağım. Kafalarına göre maç koyup kaldıran adamalr hepsi de

!!!

Ernoyan Çavdar' Alıntı:
Sanliurfa Engelliler'i 104-50 maglup ettik. Scott 41 sayiyla en skorer oyuncumuz.

Ozgur macta oynamis. Sorun yok. Filipski de 20 sayilik bir katki vermis.

Onumuzdeki hafta macimiz Yalova ile. Tarih degismezse 5 Aralik'ta, saat 13.00'te Ahmet Comert'te.

Bizim macin oncesinde Ahmet Comert'te saat 11.00'de Istanbul Engelli Yildizlar'in Besiktasla maci var.

Baya bir uzak kalmışım malesef :oops: Filipski ki yahu :( :)

Tacettin Çıpa G.Saray'da

15 Aralık 2010
Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nda yardımcı antrenörlüğe Tacettin Çıpa getirildi.

Galatasaray Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre, Tacettin Çıpa, sarı-kırmızılı ekipte yardımcı antrenörlük görevine başladı.

Basketbola Efes Pilsen'de başlayan Tacettin Çıpa'nın 7 yıllık antrenörlük kariyerinin 2 sezonunda tekerlekli sandalye basketbol takımlarında görev yaptığı kaydedildi.