Galatasaray 2010-2011 Sezonu

Bende o zaman bildiklerimi bu süreçte paylaşim buradan.

Petr ile yollar ayrıldığı bilindiği üzere.Bunun dışında sene başında bize katılan Dotan ve başarılarımızda Petr gibi emeği büyük olan Haidari ile de yollar ayrıldı diye biliyorum.

Şu dönem içinde ki gelişmeler çok önemli açıkcası.Yönetim takıma ne verecek ne bekliyecek bu önemli en başta.
Şube kaptanı ismiyle görev yapan bayan göreve devam edecekmi etmiyecekmi bunların hepsi önemli soru işaretleri.

Şuanda gelen oyunculardan haberim yok.Kariyerinin zirvesine çıkan bir türk oyuncu ile anlaştık diye bir duyum aldım ne kadar doğru onu bilmiyorum doğrulatınca haberini veririz burdan.

Ayrılan yabancı oyunculardan Haidari ve Petr bizim için gerçekten çok önemli oyunculardı.Ama ikiside artık belli bir yaşa gelmişlerdi.Ve alttan çok daha sağlam ve kalıcı bir jenarasyon geliyor.Bütçe belli olduktan sonra iki oyuncudan da daha iyisini alabilecek kalitemiz ve vizyonumuz var bu nedenle fazla da üzülmemek gerek.Ama taraftarın ve benim Petr ile ayrı bir bağım olmuştu o yönden onu mutlaka arıyacağız.Bekliyelim gelişmeleri..

Geçenlerde Facebook'tan Matt ile konuştum. Seneye takımda kalmayı planladığını ve Galatasaray taraftarını çok sevdiğini belirtti.

Petr'a ben de çok üzüldüm. Çok sempatik ve çok iyi bir oyuncuydu. Yolu açık olsun.

Petr gittiğine göre 4 veya 5 oynayabilecek bir Türk alırız diye tahmin ediyorum. Ama bu pozisyonda kariyeri tavan yapmış bir oyuncu gelmiyor aklıma. Belki Haidari'nin gidişinden sonra 1 veya 2 numaraya bir Türk gelebilir, zira İsmail ile Fikri o bölgede çok yoruluyor. Böylece Petr'ın yerine bir yabancı alabiliriz.

Can Altay' Alıntı:
Geçenlerde Facebook'tan Matt ile konuştum. Seneye takımda kalmayı planladığını ve Galatasaray taraftarını çok sevdiğini belirtti.

Petr'a ben de çok üzüldüm. Çok sempatik ve çok iyi bir oyuncuydu. Yolu açık olsun.

Petr gittiğine göre 4 veya 5 oynayabilecek bir Türk alırız diye tahmin ediyorum. Ama bu pozisyonda kariyeri tavan yapmış bir oyuncu gelmiyor aklıma. Belki Haidari'nin gidişinden sonra 1 veya 2 numaraya bir Türk gelebilir, zira İsmail ile Fikri o bölgede çok yoruluyor. Böylece Petr'ın yerine bir yabancı alabiliriz.

Can olaya pozisyon değilde puan olarak bakarsan daha doğru olur.Şema sene başında puan toplamına göre çıkıyor.

Giden 3 yabancının yerine yeni isimler gelecek mi?

Umarım yönetim Engelsiz Aslanlara maddi desteği kesmez.

Galatasaray tarihinin en büyük şampiyonuna umarım yazık etmezler.

Hüseyin Çıtak' Alıntı:
Giden 3 yabancının yerine yeni isimler gelecek mi?

Umarım yönetim Engelsiz Aslanlara maddi desteği kesmez.

Galatasaray tarihinin en büyük şampiyonuna umarım yazık etmezler.
sanmıyorum öyle olacağını ..

Tekerlekli Sandalye takımı ne zaman toplanır, idmanlara başlar? Yeni sezon ne zaman başlar? Sezon başlamadan önce Türkiye'de herhangi 1 turnuva olur mu? Gelen-giden kimler var?

Bilgisi olan var mı?

Arda Öztürk' Alıntı:
1 hafta daha Saim.Hocanın onayını almadan yazıp yanlış bişeyler paylaşmak istemiyorum.
tamam Arda mantıklı bencede yapılan hayırlısı bu yıl şampiyonlar ligi şampiyonu ve dünya şampiyonu olmamız lazım yeniden

Tekerlekli sandalye branşına yatırım azaltıldımı?Geçen sene Şampiyonlar ligini alamadık ve giden oyuncular var ama hala transfer yok.Evet belki çok ilgi görmüyor ama bu takım gurur kaynağımızdı umarım eskisi gibi yenilmez oluruz yine.

Her sene geçtiğimiz seneye göre yüzde 25 ile 40 arasında bi azalma oluyordu 2 senedir bunun etkilerini görüyoruz