Galatasaray 2010-2011 Sezonu

Hatta ufak bir beyin firtinasi yapalim. Dunya Sampiyonasi'nin all-star'ina giren 5 oyuncunun ikisini bunyemizde bulunduruyoruz. Matt Scott ve Justin Eveson. Yanlarina alincak iki iyi yabanci ve dunya besincisi genclerimizden 1-2 isimle gereken kaliteye kavusamaz miyiz?

Ferit'in cok iyi bir oyuncu oldugu bir gercek ancak neredeyse kroniklesen sakatligi?

Dolayisiyla kuculmeden ziyade bu dali da profesyonel bir spor bransi olarak goruyor olamaz miyiz?

Hamlelerimiz yakinda belli olur. Biraz sabredelim.

Ernoyan Çavdar' Alıntı:
Tum hamleleri gormeden konusmasak? Ferit oldukca iyi bir oyuncu. Kaybetmek kotu oldu ancak yerine kimin gececegini henuz bilmiyoruz. ;)
yabancılardan kimlerin geleceğini biliyorum korkum da yok şampiyonluktan filan gelecek hamleleri duyduktan sonra ama bir yerliyi kaybetmek kötü oldu hele feriti ..

Şimdi düşünüyor insan, şube kaptanı ne işe yarar? O gelmeden önce şube ne durumdaydı, şimdi ne durumda? Gelmesiyle birlikte gözlenen belirgin değişimler nelerdir?

Soruların yanıtı koca bir hiçse, şube gün geçtikçe kan kaybediyorsa, o sıfatı kullanırken hiç rahatsız olmuyor mu bu yüce insan!

Adnan Polat Adnan Polat dedik ama Tekerlekli Sandalye´deki Endican, futbolda Sezgin takıntısı kabak tadı vermeye başladı.

Ya arkadaş birileri şu işe bir dur desin artık! En iyi şubeyi bu hallere kimsenin getirmeye hakkı yok, en iyi şubemizi kim bu hale getiriyorsa bir an önce ya hesap versin ya da açıklama yapsın.

Adnan Polat'ta bu işe bir el atsın artık, öyle her yerde övünme ile olmuyor bu işler. Yapacaksanız güzel şekilde yapın, yoksa da çekin gidin!

Şube Kaptanının transferle ne ilgisi var anlamadım ?

Hanımefendi takımın sosyal projelerini organize etmiyor mu sadece ?

Petr kaldı.
Avrupanın en iyi uzununu kadroya katmak üzereyiz.Justin'in gençliği bu adam.Şampiyonlar liginde de sık sık karşımıza çıkıyordu.Dış şutu var hareketli.İçeriden de yüzdesi oldukça iyi.
Yerli bir yüksek puan gündemimizdeydi.Sonuçlanmadı sanırım daha.
Bir de orta puan gündem de diye duydum ama bunu hocadan değil başkalarından duydum olursa o da çok rahatlarız.
Hüseyin ailevi sebeblerden ötürü ülkesine döndü.
Justinde bu sene bizimle olmayacak.

Bu sene saran yerine Beşiktaş ile çekişecez.Bütçeleride bize baya denk.Yabancı düşünüyorlar birde.Bakalım nasıl şekillenecek olaylar.

Petr'ın kalmasına çok sevindim. Justin'in gitmesi her ne kadar üzücü olsa da, yerine o kalitede bir yabancı alacaksak çok sorun olmaz diye düşünüyorum.

Ferit'in yerine benzer puanda (3.5-4 gibi) bir uzun gelecekse o bölgede de açığı bir miktar kapatmış oluruz.

Murat, Ramazan ve Ömer'in bu seneki katkıları çok önemli olacak. Özellikle Ömer'e daha çok süre verileceğini bekliyorum.

Yabancilardan bir tek Matt Scott mu kaldi simdi elimizde?

Arda Öztürk' Alıntı:
Petr kaldı.
Avrupanın en iyi uzununu kadroya katmak üzereyiz.Justin'in gençliği bu adam.Şampiyonlar liginde de sık sık karşımıza çıkıyordu.Dış şutu var hareketli.İçeriden de yüzdesi oldukça iyi.
Yerli bir yüksek puan gündemimizdeydi.Sonuçlanmadı sanırım daha.
Bir de orta puan gündem de diye duydum ama bunu hocadan değil başkalarından duydum olursa o da çok rahatlarız.
Hüseyin ailevi sebeblerden ötürü ülkesine döndü.
Justinde bu sene bizimle olmayacak.

Bu sene saran yerine Beşiktaş ile çekişecez.Bütçeleride bize baya denk.Yabancı düşünüyorlar birde.Bakalım nasıl şekillenecek olaylar.
geç olacak biraz ama cümlenin başında petr kaldı sözünü anlamadım tucek gitmemiş miydi :) ?