Galatasaray 2010-2011 Sezonu

Selim Sayak' la konuştum bana kendisi de dahil hocalarıyla bile sözleşme imzalanmadığını ne olacaklarını bilmediğini söyledi . çok üzüldüm çok can yakıcı biz gitsekte bu takımı yalnız bırakmayın dedi ..

Uzun zamandır bekliyorduk.Bir çok şey duyuyorduk ama takıma zarar vermemek için susmayı tercih ettim.

Son yıllarda avrupanın en iyi uzunu olma yolunda ilerleyen Filipski el sıkıştık.
Hem pota altını iyi oynuyor hem de top getirebiliyor.Peter'ın devam ettiğini düşündüğümüzde iyi olacak bu bizim için.

Bir söylenti daha var.Bunuda tüm camia konuştuğu için rahatlıkla yazabiliyorum.
Geçen sezonu Saran'da geçiren Özgür ile anlaştığımız konuşuluyor.Özgür 2009 avrupa şampiyonasında Sayı kralı,Mvp ve turnuvanın en değerli 5'ine seçilmişti.
2010 dünya şampiyonasında da sayı krallığında 2.oldu.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Arda Abi, Özgür bizden sorunlu ayrılan oyuncu değil miydi?

Sorunlar daha önceden halledilmişti Gazanfer.

O olaylardan sonra Özgür,hoca ile beraber avrupa şampiyonasında 2.lik kazandı.Arada bir problem yok artık.

Arda Öztürk' Alıntı:
Uzun zamandır bekliyorduk.Bir çok şey duyuyorduk ama takıma zarar vermemek için susmayı tercih ettim.

Son yıllarda avrupanın en iyi uzunu olma yolunda ilerleyen Filipski el sıkıştık.
Hem pota altını iyi oynuyor hem de top getirebiliyor.Peter'ın devam ettiğini düşündüğümüzde iyi olacak bu bizim için.

Bir söylenti daha var.Bunuda tüm camia konuştuğu için rahatlıkla yazabiliyorum.
Geçen sezonu Saran'da geçiren Özgür ile anlaştığımız konuşuluyor.Özgür 2009 avrupa şampiyonasında Sayı kralı,Mvp ve turnuvanın en değerli 5'ine seçilmişti.
2010 dünya şampiyonasında da sayı krallığında 2.oldu.

bunlar çok güzel haberler arda. umarım en kısa zamanda resmiyet kazanır.

Filipski :shock: Sanırım önceden bahsettiğin isim buydu Arda. Puanı kaç 4.5 mu?

Eğer sorunlar çözülmüş ise Özgür'ün dönüşüne çok sevinirim. Ferit'in boşluğunu ancak o doldurabilir, her ne kadar yarım puan fazlası olsa da.

Filipski 4 puan arkadaşlar.Bu arada bilmeyenler için bir hatırlatma.Bizi şampiyon liginde gruplarda yenen Ziwckau'da oynadı.Çok iyi bir performans sergilemişti.

Yine o takımda oynayan Lusznski ise Beşiktaşla anlaştı.O da Polonyalı.Ayrıca Polonya milli takımında da hem oyunculuk hem antrenörlük yapıyor..

2010 dünya şampiyonasında

Özgür Gürbulak 23, Lusznski 20,Filipski ise 17 sayı ortalamala ile oynadılar.

Arda Sedat hoca ile kaç seneliğine yeniden anlaştık bi bilgi varmı.

Birde sen diğer takımları da yakından takip ediyosun bu sene Beşiktaş bizi baya zorlayacak herhalde değilmi.

Can Altay' Alıntı:
Bir de geçen seneden hangi yerli oyuncularla devam ediyoruz?

Sevgili Can,

İsmail,Fikri,Ömer ile devam ediyoruz.

Eski genç oyuncularımızdan bir tanesi ile anlaştık tekrar.Bir kaç gün daha bekliyelim onu yazmak için.

Murat ile Ramazan ne durumda onu bilmiyorum.Onlarıda bir kaç gün bekleyip buraya geçeriz.

Ferit gittiği anda Özgürle ilgilendiğimiz belli olmuştu fakat şubedeki kısa süreli sessizlik bizleri karamsarlığa itti.

Şu an herşey yolunda gidiyor gibi. En azından artık şubeyle ilgilenen birileri var!

Selim Sayak ve bayan oyuncumuzla (şu an adını unuttum kusura bakmayın) kesin yollarımızı ayırdık mı? Selim'in gitmesine üzüldüm açıkçası.

Can Altay' Alıntı:
Selim Sayak ve bayan oyuncumuzla (şu an adını unuttum kusura bakmayın) kesin yollarımızı ayırdık mı? Selim'in gitmesine üzüldüm açıkçası.

Şuan için bbir bilgim yok Seyran ve Selim ile ilgili.Öğrenince geçerim buraya.

Engelsiz Aslanlar Yeni Sezona Başlıyor

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, şampiyon unvanını korumak için yarışacağı 2010-11 sezonu öncesinde kadrosuna önemli takviyeler yaptı.

Takımımız, geçtiğimiz sezon da kadroda bulunan Petr Tucek, Matt Scott, İsmail Ar ve Fikri Gündoğdu ile karşılıklı anlaşmaya vararak birer yıllık sözleşme imzaladı. Genç oyuncularımızdan Ömer Gürkan, Murat Yazıcı ve Ramazan Kahraman da sözleşmelerini birer sene daha uzatarak Galatasaray?da kaldı.

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, kadrosuna üç oyuncu daha ekledi.

Volkan Aydeniz
22 yaşındaki Milli sporcu, 2009-10 sezonunda TSB Süper Ligi?ni ikinci sırada tamamlayan Saran Anadolu takımından transfer edildi (4,5 puanlık bir oyuncu).

Özgür Gürbulak
Saran Anadolu?dan alınan Özgür Gürbulak, TSB EuroBasket?in en skorer ismi olmuştu. Tüm pozisyonlarda görev yapabilen Özgür, son Dünya Şampiyonası?nda ise sayı kategorisindeki en başarılı ikinci oyuncu olarak öne çıktı (4 puanlık bir oyuncu).

Mateusz Filipski
Avrupa?nın en değerli uzunlarından biri olan Mateusz Filipski, Almanya?nın Zwickau takımından transfer edildi. 22 yaşındaki Polonyalı oyuncu, Zwickau ile 2010 IWBF Şampiyonlar Ligi?nde üçüncülük yaşamıştı (4 puanlık bir oyuncu).

Galatasaray TSB Takımı, Başantrenör Sedat İncesu ile de sözleşmesini yenilemişti. Yeni sezonda Galatasaray forması giyecek olan sporcularımıza üstün başarılar dileriz.