Galatasaray :59- Ülkerspor :93

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben bu maca yorum yapmayı bile gereksiz buluyom biz bole oynarsak diil 20 en az 30 sayı fark yeriz burda benim tek zerzenisim halil hocaya diil 2haftadır takımda oynayan tum ama tum oyunculara allah askına burak artık potaya geri donsun yalvarıyom artık....

Son iki maçtan sonra açıkçası pek ümitli değilim bu maçtan. Kadroya baktığımız zaman başa baş geçebilecek bir maç olan Ülker maçını, oyun kurgusu itibarıyle kazanmamızın zor olacağını düşünüyorum. Yanılmayı isterim tabii...

kazanıp kazanmamk çok önemli değil benim için şu anda,o ayrı bi duum ayrıca değerlendiricem.benim için önemli olan mesele takımın yüreklice,istekli ve azimli bi mücadele göstermesi.yenilip yenmek bilahare tartışılır.önce mücadele etmeli takım.ctesi salondayım,eğer yine ruhsuz ve isteksiz oynarlarsa geçen haftaki tepkinin 2 misli gelecek.bu sefer küfür ve hakarette girer bu işin içine.
ben zamanında söyledim yenilmek problem değil ama ruhsuz ve isteksiz bi takım görürsem bunu kabul edemem.

Bakalım Ülker'i off-road'a çekebilecek miyiz? :) Takım öyle bir hayal kırıklığı yarattı ki bana böyle iğrenç espriler yaptırıyor. :(
Bana göre kazanabileceğimiz bir maç.Düz bir takım değiliz.Ülker'e zorluk yaratacak oyuncularımız var.Ülker'in bir maçı diğerini tutmuyor.Panathinaikos'tan sonra bizi önemsemeyebilirler.
Yalnız bu maçta da geçtiğimiz 2 maç gibi oynarlarsa istenmeyen olaylar olabilir.

oynarsak kazanabileceğimiz bir maç ama sunuda düşünmüy diilim
acaba bizimkiler ülkerle anlaşma aparken maçlarıda verdi mi çnkü kimse gs ülkere yenilse ses çıkarmaz

oynarsak tabi kazanırız nası tekel kazandı ama bi sorun var sizde dediniz eger OYNARSAK zaten bu takım oynayabilse ne halil hocaya laf ederiz nede oyunculara

takımda ilk üç macta sadece semsettin abi ve valentin elindne geleni yaptı her em kadar semsettin abi bjk macında sacmalasa da diğer iki mac dixondan sonra gelen skorer oldu valentin de incecik kollarına rağmen canla basla oynuyor ve beğenimi kazandı gereksiz bir transfer olduğunu düşünmüştüm yanılmısım ne yazıkki dixon da dahil diğer herkes oyuna konsantre olamıoyr bunda bnece onemli bir etken zırt pırt yapılan değişklikler adam giriyor bi dakika sonra cıkıoyr soğuoyr hlaiyle oyundan ama ozellikle gokhan ın burada ne isi var anlyamıyorum kala kala gecen seneden bu abimiz mi kaldı ama bunu halil bey daha yi bilir ülker e gelince su anki kadro itibariyle(yeni abd liler ve ibrahim saymazsak )son yılların en yetersiz ülker kadrosu gercekten cok sıradan ben ibrahm den pek birsey beklemiyorum yeni abd liler cok onemli insallah yunanları yenerler ama hic sanmıyorum bence bu mac basa bas gidecek emein olabilirisn kazanmamız icin de dixon ve semsettinin toplam 60 sayıyı faln bulmaları gerekecek ne yazıkki boyle baska sayı atacak adam göremiyorum takımda

Eslesmeler cok onemli..

Eger Ulker takimi kisaltip Mirsad'i 5 numara oynatirsa Fatih'in ona karsi cabuk faul problemine girmesi muhtemel..Ve Mirsad disari cikip sutu oln bir oyuncu eger Fatih'te onla disari cikarsa pota altina Trapengier cok rahat dalip sayi atabilir..

Dixon'i Stefanov ve Cuneyt yipratabilir ancak Stefanov halen uyum sorunu yasiyor ve hucumda gereksiz sutlar atiyor eger onu bu sutlara zorlarsak ( Tekel'in yaptigi gibi ) toplayacagimiz ribauntlarla hizli hucumdan kolay sayilar bulabilirz..

Beykoz macinda soylemistim ilk ceyrek cok onemli diye..Bu macta ise bence en onemli ceyrek 3.ceyrek..İlk iki ceyrek kafa kafaya olmasada ustunlugumuzle gecebilir cunku suana kadar Ulker tum maclara cok kotu basladi..Ancak 3.ceyreklerde hep bi atak yaptilar..Bzimde 3.ceyrege devre arasindan ciktiktan sonra iyi ve konsantre baslamamiz lazim..

Basarilar Galatasaray'a ancak cok zor bir mac olcak..

ben bu maçda elimizden geldiği gibi oynarsak yeneceğimize inanıorum ancak halil hoca yönetim veya oyunculara yapacağımız herangi bir ptrotestoo ters tepebilir bizim görevimiz takımımıza destek wermek galatsaraya yakışır şekilde hareket etmek yoksa fenerden bi farkımız kalmıooo

halil Üner olmasa içimde bi umut olcakta
3 senede bitane adam gibi maç kazanamadığı için
içimde en ufak kazancağımıza dağir bir umut yok valla

Üner bgn istifa etse
içimde bi umut olur valla.

İstifa et gibi tepkilerin artıcağını bilsem , bu adamdan kurtulacağımızı bilsem yenilmek en iyi sonuç olur.

"Aydınlık günler için 1 maçlık mağlubiyet"
hesabı...

Şanssızlığımız Beykoz mağlubiyetinden sonra güçlü iki takımla oynayacak
olmamız... Bu maçlarda alınacak mağlubiyetler takımın havasını
bozabilir... Üstüne üstlük Ülker Euroleague de aldığı mağlubiyetin hırsıyla
bizim maça çıkacaktır...

Tek tesellim hafta içi Ülker in oynadığı maçta bizim teknik heyetin
Ülker'in eksik yönlerini tespit edecek olması(mı)... olur(mu)... Eee olur
herhalde...

çok zor bir maç olacak ama takıma güveniyorum bu maçı zorda olsa kazanacaklardır....

SONSUZA KADAR GALATASARAY!!!

ŞEREFTİR SENİN RENGİNE ÖLMEK
ANDIMDIR SENİ KEFEN DİYE ÖRTMEK

ya bu macta pota altımız ıı olsa yenebılırız cunku ulker gercekten cok kotu ve eksıgı var bızım artılarımız dıxon hadley sıkıstıgımız anlarda dıxon savunma da hadley bıraz ıı savunma yaparsak ben umıtlenmemek ıcın sebeb goremıorum
ayrıca bayramın son gunu olmasından dolayı herkesın maca gıtmesını beklıorum bu takımımıza verılecek son sans olmalı
ıı mucadele etsınler kaybetselerde canları saolsun

Öyle ya da böyle Ülker pota altına iki yeni yabancı transfer etti. Takımdaki ilk maçları olan Panathinaikos karşısında basketbol kamuoyunca çok fazla tutulmamış olsalarda sonuçta pota altına iki taze kan geldi. Ülker pota altında eskisi kadar zayıf değil .

Ernest Brown'u bilmiyorum ama Beasley Pana maçında iyi savunulduğunda top kaybına müsait bir oyuncu gibi gözüktü.Hüseyin ve Burak'a ciddi işler düşecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...