Galatasaray :59- Ülkerspor :93

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olayi kisisellestirme
senin adamin demissin adamim falan da degil
Ben senin gibi kisisel bakmiyorum olaya
halil unerin teknik becerilerinin kisitli oldugunun bende farkindayim halil uneri kesinlikle sevmiyorum bir tanidikligim falanda yok
tek soyledigim bugun ulker macinda onun yapacak biseyi olmamasiydi

gelebilecek daha iyi birileri varsa gitsin bugun kovsunlar
yok iste baska gelecek biri bu takimin basina bu yuzden destek olun diyorum

gelecekse baska bi hoca bulabilecek biri varsa bugun kovulsun ama eger baska bir hoca adayi yoksa ortada insanlari yipratmayalim demek istedigim bu.

mrmemre sen başarısız oduğu halde 3 sene kredi verilen başka birini biliyor musun? Daha kim nasıl destek olacak? Her türlü başarısızlığa rağmen hala oradasın sen de brşeyler yap artık. Hadi bugün ülker e yenildin geçen hafta yarı bütçendeki Beykoz a niye yenildin? Onun bahanesi ne?

H.Üner bahane üretmekten başka bir yeteneği olmayan biri. Böyle birine destek olmak GS a kötülük etmektir bence.

ya kardesim kabul istifa etsin ama kime verecek bu adam istifasini ?
basketbol subesini bu adama verdi o aciz basiretsiz yonetimimiz. kime istifa edecek bu adam ? kendi kendine mi istifa etsin varsa daha iyi biri bugun biraksin kovsunlar hatta ama anlatmaya calistigim su an kimse yok bu adamin yerine gececek.

9. yabanciyi ariyoruz su anda Emre farkindamisin ?
Istifasini ciktin televizyonlarda canli yayinda versin.
Galatasaray bu kadar sahipsizmi zannediyorsunuz gercekten.

Butun herkese basiyor kalayi.Peki Semsettine gelince neden tek cit yok.

Evet Ulker cok sut atti, uzunlarimiz bos sutlari kacirdi.Bir tane Turk oyuncusu iyi oynasin artik Halil Unerin oynattigi takimda.
Bugun Randy iyi gununde olmasa 40 sayi degil 60 sayi gorurduk.Boyle bir takimda atilan sayilara bakin.Huseyin denen adam nasil ucluk atar?
Randy sonra cildiriyor.Adam hakli cunku basketbolu biliyor.

Bosuna tartisiyoruz.Zamanmis transfermis.
2 sezon arti simdiki sezon.45 oyuncu aliyorsan zaman ve transfer bekliyemezsin.
Nokta.

Kabul Muratcim genis acidan bakinca bunlar gozukuyor haklisin...

Geri aldim dediklerimi
tek kastettigim basketbol subesini basina atacak baska birini bulamayacak allahin belasi bir baskanimiz ve basiretsiz bir yonetimimiz var ... Is tepeden basliyor o nursuz suratsiz herif bu kulubun basindan gitmedikce ne halil uner istifa eder ne etse de takim bi yerlere gelir

mremre' Alıntı:
Maci televizyondan izliyorum lutfen kimse cikip halil hoca demesin
ilk yari da 15 te 10 ucluk atti herifler kim ne yapabilir bu takima ?

Savunma yapmasan 30 tane 3 lük atarlar,bu açıklama bayağı komik olmuş,gören gözler kör olmasın lütfen

Oyunun tek iyi tarafı Livingstone'un oyunu çok iyi bildiğini göstermesi oldu...

Sahayı müthiş görüyor...

Çok da zeki...

Bugünü iyi analiz etmek lazım...Dökülen bir Ülker'e karşı oynadığımız unutulmasın...Bu Ülker'i Tekel paçavra etti...

Genel olarak takımımıza baktığımızda kısa oyuncu olarak iddia ediyorum Türkiyenin eniyi 3-4 takımından biriyiz...Ama pota altımıza da bunun tam tersi...Sen bütün transferlerini dış oyunculara yaparsan sonra çıkıp ihaleyi Fatih'e kesemezsin..O adamın kapasitesi belli...İyi niyetle mücadelesini yapıyor ama yanına mutlaka bir pivot gerekiyor..Bunu eger bir hoca olarak göremiyorsan diyecek birşey yok...

Ama Balık baştan kokuyor böyle yönetime böyle hoca..Anlaşıldı küme düşürmeden rahat etmeyecekler..Halil Hocaya hala sabırla yaklaşan arkadaşlarımıda alkışlıyorum :claps ....Devam edin..100 yıllık GS'ı giderek sıradan bir anadolu klübüne dönüştüren zihniyete destek verin...Mart'tada Büyük Başkan!!!!! 3 yıl daha seçilsin...F.Altaylı'nın dediği gibi G.Saray diye birşey kalmasın....Emeği Geçen herkeze teşekkür ederim...

mremre' Alıntı:
Maci televizyondan izliyorum lutfen kimse cikip halil hoca demesin
ilk yari da 15 te 10 ucluk atti herifler kim ne yapabilir bu takima ?

evet bu üçlüklerin 8 tanesini yerken alan savunması yapıyorduk.

%70 civarı dış şut yüzdesiyle oynayan takıma yapılacak savunma bu değil mi?

Kadrolara baktığımızda hiç de hak ettiğimiz bir skor değildi.Halil hocanın teknik yanına değinmeyeceğim fakat şu bir gerçek ki; antrenörlük,hangi spor dalında olursa olsun, oyuncuya sadece doğru taktik vermekle olmaz.Takımda motivasyon,disiplin, maça konsantrasyon vb. şeyler şart.Antrenörler oyuncuların her an formada kalmasını sağlarlar.Oyuncuları motive etmek de önemli ölçüde antrenörlere bağlıdır.

işte ben Halil hocada bunu göremiyorum.Belki de yanılıyor olabilirim.

Maça gittim ama izlemedim diyebilirim hiçbir taktik teknik yorum yapmayacağım. Burak'ın dönüşü, iyi bir uzun takviyesi ile işlerin iyiye gidebileceği, kadronun güzel olduğu(Randy'nin olmulu oyunu sonrası) konuşuluyordu ama gerçekten koç bölümünde sorun var. Ben tahminen en sona kadar en az karşı çıkanlardandım, sene başında 5. haftaya kadar bakalım diyordum ama yok cidden oluru yok. İyi bir uzun gelecekse buyursun gelsim, adam herhalde Halil hoca için gelmeyecek, yeni bir koç, taze bir kan ile yeni bir sayfa açalım artık. Ölü toprağı var cidden, Mersin maçında biraz kalkar gibi oldu ama sonrası :? Gelecek koç bulunmaz lafına ise hiç katılmıyorum, şu kadro ve maddi durumlar için bir çok koç can atar.

Mazaret bulmak dünyanın en kolay şeyidir. Fatih Terim 1 kere olsun hakem dememiştir, bir kere olsun şu eksik dememiştir, sahaya 11 kişi çıkıyorsa yeter demiştir. Bu klüpte Fatih Hoca başarısız diye gönderildi...

halilüner Cafe Crown: 59 12-21- 9- 17
Ülker.......................: 93 23-30-13-27

Livingston.....:30:14, 12 Sayi, 3 rib, 5 asist, 2 st.
M.Dixon........:34:36, 7 Sayi, 0 rib, 4 asist, 1 st, 3 to.
Umut Yenice..:10:55, 2 Sayi, 1 rib, 0 asist, 1 st.
Semsettin......:10:46, 0 Sayi, 0 rib, 1 asist, 0 st.
Hüseyin.........:20:06, 11 Sayi, 3 rib, 2 asist, 1 st. 4 to.
Hadley..........:32:28, 10 Sayi, 4 rib, 1 asist, 4 st.
Serhat Cetin..:03:28, 0 Sayi, 0 rib, 0 asist, 0 st.
Fatih Solak....:27:14, 10 Sayi, 7 rib, 0 asist, 2 to.
Mehmet........:03:40, 2 Sayi, 0 rib, 0 asist, 0 st.
V.Pastal........:18:56, 5 Sayi, 3 rib, 0 asist, 4 to.
İsmet........ ...:03.40, 0 Sayi, 0 rib, 0 asist, 0 st.
Gökhan.... ....:03:43, 0 Sayi, 0 rib, 0 asist, 0 st.

Store'dan alışverişe bilet olayın neden kestiler? Herhangi bilgisi olan varmı?
İllahi başkalarımı kazansın parayı?

Neymiş millet selpak alıp bilet alıyormuş ,yani diyorsunuz ki 1 milyon bize lazım değil,İpekçi vakfı kazansın,öylemi...
Sonra borçdan dolayı Bursa'da otel kabül etmez ,otel ararsınız,GS'ın borcu var diyip ağlar durursunuz

Sevgili Murat,
Galatasaray Bn takımında 1.5 sene fahri manegerlik yapma sansına sahip olmus , kendimce iyi bir Galatasarayliyim,
Son iki sene hariç, 6 yılımı da o camianın icinde gecirdim,

Bu donemlerde, takımla iç içe , her sorunda rahatlıkla bulunup, sorunların aktarıldıgı iki adet yonetim kurulu uyesi bulunurdu,
Bir adet sube baskanı ya da sorumlusu vardı, ( Ata Unal)
Bir adet muhasip vardı, (Erkan Bey)
Bir adet maneger yonetıcı vardı, (Çaykun),
Bir adet Maneger vardı, (En son Tamer)
İki yardımcı antrenor bır de Hoca vardı,

Şimdi , bizde, bır maneger (Muge Hoca) ,İki Adet yardımcı Hoca, (Biri genc takım hocamız, dıgerı yıldız ve kucuk takım hocamız,
Bır de su basbelası Halıl Uner,

Sımdı Bu Halil Uner i İstifa ettirelim, ama gelen hoca, yonetıcı ıster, maneger ıster, sorumlu ıster , Bunları nereden bulacagız,
asistan coach ister, kondisyoner ister, garanti para ister,

maç bitiminde Halil Hocaya biraz sesimizi duyurmaya gittik 3-5 kişiydik.Halil hoca hata benimdi gibi bişeyler söyledi o ara Burak geldi bize söz verdi bu takımı düzlüğe çıkarıcam gibisinden kendinden gayet emindi.Burağın hırsı beni çok sevindirdi ama onunda elinden gelen en fazla ne olabilirki takımı yöneten kişiler çok zayıf kalırken

Ahmet Abim,ben taraftar olarak iyiyim,yinede saol:)

İroninin kralı Halil Üner'in hala bu takımın başında olmasıdır derim,çekilirim köşeme...

Ahmet abim,
Yalcin Granit zamanini hatirlatmak istiyorum sadece.Takim elektirik kesintisi yuzunden antreman yapamiyordu.Ama benim disimda takimi elestiren yoktu.
O zamanki sartlar simdiden daha mi iyiydi acaba? Ki su an teknik kadroda Halil hoca ve Muge Berkalp disindaki isimlerden kaci farkliydi.Ama nedense takimda bir huzur vardi, sahada ise basketbol.
Sanirim taraftarin istedigi yegane seyde bunlar sadece.Galatasaraya yakisan basketbol ve davranislar.
Ama bu seneki fark unutulmamali.Galatasaray gibi bir klup isminin onune sponsor aliyor.Artik Galatasaray Cafe Crown olarak aniliyor.
Bu yuzden kimse Galatasarayi bir hobi alani olarak goremez.Kimse degerinden fazlasini alamaz benim gozumde.2 yil boyunca destek verdik bir sekilde.Nedenleri gercekten zor sartlar altinda elini tasin altina sokan insanlar olduguna inandik bazi kisilerin.
Ama bu yil kimse benden destek beklemesin basari gelmedikten sonra.Galatasaray Cafe Crown'nun faturasi bu kadar ucuz olamaz.

Umarim anlatabilmisimdir.
Saygilar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...